G-team HSV verruilt grasmat voor het ruime sop Boscrossers presteren goed tijdens Topcompetitie sport 23 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Punt voor weerbaar Zeevogels Trainster bezorgt voetballertjes onvergetelijke dag Het G-team van HSV heeft een fantastisch avontuur beleefd Teleurstellende eindstand Terriërs - Amsterdam 11 OKTOBER 2006 J Veilig gehuld in knaloranje zwemvesten voelden Conor, Mitchel, Dylan, René, Koen, Daniel, Ben, Mart en Danny zich echte zeelieden tij dens de IJsselmeertocht op de zeilboot de My Fair Lady. Eigen foto EGMOND - Zeevogels en Meervogels hebben in een doel- puntrijp duel de punten eerlijk verdeeld. De bezoekers zagen de gastheren een 0 - 2 en 1 - 3 achterstand goedmaken. Het eerste kwartier was volledig voor Zeevogels. De bezoekers uit Akersloot liepen achter de tegen stander en de feiten aan. Toch nam Meervogels verrassend een voor sprong. Een 'klutsbal' viel zo maar voor de voeten van een geelzwarte aanvaller. Doelman van Velzen kon x zijn goed geplaatste inzet niet keren; 0 - 1. Na deze treffer was.de strijd heel lang in evenwicht. Na de thee ging Zeevogels met frisse moed in de achtervolging. Weer was het Meervogels dat toesloeg. Een doorgebroken aanvaller lepelde de bal fraai over de uitgelopen Zeevogels doelman in de boven hoek; 0-2. Dennis de Waard mocht, in dezelfde minuut nog, het laatste zetje geven; 1-2. Het vol gende doelpunt voor Meervogels leek de genade klap voor Zeevogels. Een aanvaller van de gasten rea geerde sneller dan de complete Hoever verdediging en gleed de bal in de touwen; 1-3. De spanning kwam toch weer terug in de wedstrijd toen Dennis de Waard zichzelf knap vrijdraaide en goed inschoot; 2 - 3. De verdiende gelijkmaker kwam vlak voor tijd. Gijs de Waal bracht de bal voor het doel. Na wat omzwervingen viel het leer voor de voeten van de schiet grage René Hopman. Zijn uithaal was onhoudbaar; 3-3. Programma: Zeevogels - SDOB. Komende zondag speelt het team van trainer Ernst Ranzijn weer een thuiswedstrijd. Sterk Door Onderling Begrip uit Broek in Waterland is dan de volgende onbe kende, maar waarschijnlijk stugge tegenstander. VOETBAL HEILOO - Tien spelers van het G-team van HSV hebben- op zaterdag 7 oktober ervaren hoe het leven van een zeeman is. Zij mochten met de My Fair Lady, een 21 meter lange zeilboot het IJsselmeer op. Dankzij de stichting One fine day (www.onefineday.nl) mochten de jongens deze dag kosteloos meeva ren. Dit alles was geregeld door één van hun trainers, Kitty de Vries. Samen met vijf trainers ben ik sinds twee jaar elke woensdag te vinden op het HSV-terrein om de jongens van het G-team hun voet baltraining te geven. Een paar maanden geleden bedacht ik me dat het leuk zou zijn een uitstapje te maken. Ik ben gaan kijken op het internet en vond de stichting One fine day. Ik heb kapi tein Alex benaderd en ook hij vond het een goed plan", zo vertelt een enthousiaste Kitty bij terugkomst op het parkeerterrein van HSV En niet alleen Kitty is enthousiast, ook haar zus Mieke die de hele dag mee was vond het geweldig. 'Aan het begin van de dag waren de jon gens nog een beetje verlegen tegen me, maar aan het eind van de dag kreeg ik van allemaal een dikke knuffel" De stralende gezichten van Conor, Mitchell, Dylan, René, Koen, Onor, Daniel, Ben, Mart en Danny laten zien dat zij een fantastisch avontuur hebben beleefd. Conor (16) vertelt over zijn tocht. „We hebben tosti's gegeten, het heeft nog geregend, ik ben niet mis selijk geworden, maar wel in slaap gevallen", zegt hij lachend. „We hebben een quiz gedaan over zee dieren en we mochten sturen. Ook moesten we touwtrekken en aan een draaiding draaien. En we zijn in Volendam geweest!" Dylan (13) is trots op zijn presta tie: „We kregen tosti's en chips, maar ik ben niet zeeziek geweest. We kregen reddingsvesten aan, dan kun je blijven drijven. De jongens zijn ook aardig thuis- geraakt in de verschillende zeeman stermen, want ze maakten al snel duidelijk dat de keuken toch echt de kombuis heet en een slaapkamer een hut. Michell (14) kan weer heerlijk wegdromen bij zijn geliefde film de Titanic; hij heeft bijna de hele dag op de voorplecht van de boot geze ten. HEILOO - Na een enerverende eerste helft en met een tussen stand van 0-3, vochten de hockeysters van de Terriërs 3 zich terug tot een eindstand van 2-3. Helaas bleef de verwachte en terechte gelijkmaker uit. Foto: Mario Sacksioni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 197