Limmen 1 vermorzelt Wherevogels Judoka's in de prijzen Release bodystep bij Fanatic Sports HSV 3 gaat voor titel Uitreiking Foresters fotowedstrijd Egmond Wandel Marathon INGEZONDEN MEDEDELINGEN "rt'Overkant Ca,W d'Overkarif" Café d'Overkanr Ca/e I Oye*ap- Ca'è/ d Q^kant <iafè d'p^S U D 6 REGIO - Het afgelopen week einde startte het wedstrijdsei zoen voor de judoka's van Tom van der Kolk. Terwijl van der Kolk zelf in de Dominicaanse Republiek verblijft, om Maureen Groefsema te coachen, deden een aantal judoka's hun eer ste wedstrydervaring op tydens het Koegrastoernooi in Anna Palowna. Dit toernooi vond voor het 20ste achtereenvolgende jaar plaats, met 414 judoka's afkomstig van dertig sportscholen en verenigingen. Joris Sonnema had zich inge schreven in de klasse -60 kilo bij de -20 jarigen. Ondanks dat ze twee poules hadden samengevoegd, de klasse -60 en -66 kilo, bleef Joris Sonnema ongeslagen en haalde zijn eerste kampioenschap binnen. Menno Tol (-38 kilo pupillen B) uit Egmond aan den Hoef stond tegen Merel Wit in de finale. Eerder in het toernooi won hy met overmacht van haar, in de fina le werd nipt verloren. Het zilver was voor Menno na een sterke judodag. Zilver was er ook voor Yannick van der Kolk. Ondanks verwoede aan vallen bleek één aanval van zijn HEILOO - Vrijdagavond 6 oktober was de avond waarop Fanatic Sports enerzijds de nieuwe bodystep-les voor de komende weken lanceerde en anderzyds in kleine kring vierde dat één jaar geleden de nieuwe locatie aan de Hoefsmid werd betrokken. Het was een gezellige drukte die avond op de sportschool. Veel mensen vonden de lespresentatie op een avond (in plaats van in het weekend) een goed idee en zodoende stond de les bomvol. Nieuwe muziek en een spetterende choreografie zorgden ervoor dat ieder een goed uit z'n dak kon gaan. Na de les was er een drankje en hapje aan de bar en kon er nog even gezellig worden bygekletst. Kortom: een super- geslaagde avond. Wilt u ook eens zo'n knallende bodystep-les ervaren? Bel voor een gratis proefles: Fhnatic Sports, de Hoefsmid 22 te Heiloo, tel. 072- 5339595. VOETBAL LIMMEN - Na de pijnlijke nederlaag tegen Waterloo, heeft Limmen 1 zich afgelopen zondag uitstekend gerevan cheerd door een afgetekende 4- 0 overwinning te behalen op subtopper Wherevogels 1. De ploeg uit Purmerend had, voorafgaande aan het duel op Dampegheest, evenveel punten ver zameld als Limmen, zodat een span nend duel kon worden verwacht. De ploeg van trainer Sem Wokke moest het in dit duel stellen zonder de geblesseerde spelers Sjoerd Labee, Ron Hof, Herman van der Mey en Daan Pepping, terwyl Jeroen Veldt pas in februari weer zal verschijnen na beëindiging van zijn wereldreis. Vanaf het beginsignaal van scheidsrechter Borst uit Schagerbrug was het een en al Limmen wat de klok sloeg. Kansen waren er te over maar paal en lat stonden in de weg, ter wyl de uitstekende keeper Koreman van Wherevogels een te groot strui kelblok bleek in die sprankelende le helft en zijn ploeg voor een achterstand wist te behoeden. Na de thee ging Limmen onver droten door op zoek naar een voor sprong. Uiteindelijk moest er een penalty aan te pas komen om die voorsprong te verkrygen. Voorstopper René Krom werd in het strafschopgebied van de Purmerenders onderuit getrokken en de toegewezen strafschop werd door Edwin Kerssens onberispelijk ingeschoten. Een ontketend Limmen kreeg nog een aantal mogelijkheden om de score nog verder op te voeren, maar uiteinde lijk bleef de teller op vier steken en is Limmen 1 door deze fraaie over winning opgeklommen naar de tweede plaats achter koploper FC Purmerend. En juist deze ploeg is zondag 15 oktober de volgende tegenstander van Limmen 1 Om 14.00 uur wordt op sport park Weidevenne aan de Savannestraat in Purmerend afge trapt voor deze topwedstrijd, die wel eens van beslissende betekenis kan zyn voor de eerste periode. Met de onmisbare steun van de trouwe Limmer aanhang zal Limmen 1 er alles aan doen om deze wedstrijd tot een goed einde te brengen. VOETBAL HEILOO - Zaterdag 7 oktober werd in de kantine van de Foresters de winnaar van de Foresters fotowedstrijd bekend gemaakt. De fotowedstrijd was een van de activiteiten in het jubileumjaar. Een half jaar geleden werd in het club blad opgeroepen om het mooiste Foresters sportmoment vast te leg gen en in te sturen. In totaal werden er 25 foto's ingezonden met uiteen lopende onderwerpen als het hand ballen, foto's van jeugd en senioren kampioenselftallen. Niemand minder dan de vooraan staande sportfotograaf en World Press Photo winnaar Cor Mooy, was bereid om de jurering en de prijsuit reiking op zich te nemen. Jurylid Cor Mooij vond de inzen dingen 'een beetje karig' en was ervan overtuigd dat er langs de vel den 'toch wat meer passie en bezie ling te vinden zou moeten zijn'. De winnende foto was van Erica Zwart, waarby de overgebrachte emotie in de foto het belangrijkste criterium was. Op de foto staat haar driejarige zoonr duimend met zijn vriendjes, op* de eerste kaboutertrai ning. Dankzy een sponsor ontving de winnares een geldprijs van 100,-, welke namens de sponsor door Cees de Vries werd uitgereikt. Daarnaast stelde Cor zyn eigen boek 't was Mooy ter beschikking, waar mee Erica zeer content was. Dit boek bevat 1250 van Cor zyn beste sportfoto's. Voor de fotografen langs de velden van Foresters gloort er nog hoop: ook Cor Mooy begon ooit als amateurfotograaf bij de voetbal verenigingen in Egmond. Ook dit seizoen kan iedereen zyn foto's weer insturen en zegt Cor weer een pas sende prys toe. Geïnteresseerden kunnen de inzendingen op de Foresters site bekyken. tegenstander fataal te worden. Mieke van de Berg won het zilver bij de aspiranten -42 kilo, Linda Bakker is tot nu toe nog een maatje te groot voor de Alkmaarse. Brons was er voor: Jacco van Eek (-30 kilo), Arjen van Dijk (-42 kilo), Jurrien van Marle (-46 kilo), Kevin de Wit -46 kilo), Jerry Pannevis (- 57 kilo) en Robin Schaper (-60 kilo). Zijn broer Tim Schaper ste vende op zijn 18de verjaardag, met overtuigend en goed judo, op het goud af. Maar in de halve finale en later in de strijd om het brons het hy de kansen liggen. De 14-jarige Richard Tol uit Heiloo komt normaal gesproken uit in de klasse -73 by de 17-jarigen, maar werd geplaatst bij de -20 jari ge in de klasse -66 kilo. De eerste wedstrijd ging verloren tegen de uit eindelijke kampioen, Joris Sonnema. Toch bleek na telling na zes gedraaide partyen, dat hij gelyk geeïndigd was met twee andere judoka's. Na twee zeer intensieve partyen won hij van de uiteindelijke bronzen medaille winnaar, maar stond hij toch met lege handen omdat hij van die andere judoka met ippon verloor. VOETBAL HEILOO - HSV 3 gaat in seizoen 2006-2007 voor niets minder dan het kampioenschap. Gekleed in het nieuwe kanariege le tenu met daarop de leuze 'By Ann in Heiloo', is het vorig jaar verjong de team inmiddels tien competitie wedstrijden ongeslagen. Ook dit jaar in een competitie klasse hoger duurt de succesreeks voort. Volgens topscoorder Chris komt dit door een combinatie van jong talent (Frank, Jeroen en Youri) en ervaring (Cees en Ton) in het team. Meevoetballende keep Vincent zorgt voor een mannetje extra en Kees vervangt hem zono dig in het doel. Coach en speler Barry L. zorgt voor een goede organisatie vooraf en Barry V doet dit achteraf in de derde helft. WANDELEN EGMOND - New Balance ver werft de exclusieve rechten om als sportmerk verbonden te zijn aan de Egmond Wandel Marathon en speelt hiermee in op de groeiende wandel markt. De Egmond Wandel Marathon sluit tevens uitstekend aan by de filosofie van New Balance, die het zwaartepunt legt op het produceren van producten van hoge kwaliteit voor de wandelsport. De Egmond Wandel Marathon wordt algemeen erkend als één van de grootste wandelevenementen van Nederland. In januari van dit jaar stonden maar liefst 12.555 wandelaars aan de start op de 10 en 21 kilometer. New Balance blijft zich het hele jaar inzetten voor een gezond sportkli- maat door wereldwyd evenementen en nieuwe initiatieven te sponsoren. New Balance ondersteunt reeds (internationale) evenementen zoals de Nijmeegse Vierdaagse en Dwars door Brakel (België), de 20 kilome ter van Parys, de Chicago Marathon en de City-Pier-City Loop. De vierde editie van de Egmond Wandel Marathon vindt plaats op zaterdag 27 en zondag 28 januari 2007. V.l.n.r. staand: Kees van Saaze, Cees Hermes, Barry Leek, Vincent Nooteboom, Youri Nieuwenhuis. V.l.n.r. zittend Jeroen Wouda, Chris Jonkheer en Frank Bakker. Eigen foto. Winnares Erica Zwart ontvangt haar prijs uit handen van de vooraanstaande sportfotograaf Cor Mooij. De overgebrachte emotie in haar foto gaf de doorslag bij de beoordeling van de ingezonden foto's. Ei§en foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 199