Heilooër om Six strijdt titel Limmer baarscompetitie gaat van start Uitkijkpost Wielerronde Limmen Nieuwe trainers bij Het Vennewater SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Vijftigste jaar Kamp Texel voor HSVjeugd tëÊÊ TENNIS Tennisvereniging Het Venne- water heeft twee nieuwe trai ners gecontracteerd, te weten Peter Bruin uit Heiloo en Huseyin Diktas uit Alkmaar. Peter Bruin komt daarmee terug op het oude nest, want in de jaren tachtig was Peter al een paar jaar werkzaam als trainer bij Het Vennewater. De 45-jarige Heilooer is momen teel trainer bij TC Oudorp. Huseyin Diktas is is 1993 afgestuurdeerd aan het CIOS in Overveen, werkte daarna als tennisleraar bij verschil lende clubs en werd in 1999 hoofd trainer bij TC Dalmeer in Alkmaar. Peter en Huseyin gaan volgend jaar april bij hun nieuwe club beginnen en houden in die beginperiode een paar clinics om kennis te maken met de leden van de club. Het is de komende weken bijzon der druk op de twaalf banen van Het Vennewater, want de clubkam pioenschappen staan voor de deur. De jeugd is al volop bezig. Vanaf GOLFEN HEILOO - Het jaarlijks club- toernooi van de golfclub de Heiloöer Six heeft dit jaar plaatsgevonden op de Nuns- peetse golfbaan. Het is voor de vijfde maal dat er om de titel is gestreden. M. de Boer is de nieuwe clubkampioen van 2006 geworden. De tweede plaats is veroverd door het grote talent K. van Raam. M. Heijboer viel dit jaar zondag 27 augustus zijn de jongens en meisjes al bezig hun beste tennis te laten zien. Deze week is een echte feestweek voor de junioren van Het Vennewater, want behalve tennis zijn er verschillende clinics, er wordt beachtennis gespeeld, een barbecue gehouden, er worden pannenkoeken gegeten en op het luchtkussen zullen heel wat sprin gende blauwe kinderen allemaal in een blauw T-shirt, verstrekt door een van de sponsors!) te zien zyn. Vanaf zondag 3 september mogen de senioren het racket weer uit de hoes halen en gaan strijden op het kunstgras. Voor de ruim 300 deel nemers zijn bijna 500 wedstrijden gepland. En niet te vergeten een aantal feestavonden. Als de weergo den óók nog meewerken, wordt het twee weken lang genieten bij ten nisvereniging Het Vennewater. Als u wilt kunt u de uitslagen van alle jeugd- en seniorenwedstrijden vol gen op de nieuwe website van de club: www.tvhetvennewater.nl of via t www. toernooi, nl van de tennis- bond. buiten de prijzen vanwege een ope ratie aan zijn schouder, maar de verwachting is dat hij volgend jaar weer serieus zal meedingen om de titel te veroveren. Voor de overige leden C. de Boer, E de Laat en C. Langedijk wordt het nu toch de hoogste tijd om een paar golfiessen te gaan volgen, willen zij ooit kun nen meedingen voor het eremetaal. Tevens adviseert de commissie C. Langedijk om zwemlessen te nemen en een motorzaag aan te schaffen. Limmen - Zondag 3 september start het baarsseizoen voor de Limmer hengelaars. Op verzoek van de leden om eens wat dich ter bij huis te vissen, zal de eer ste wedstrijd worden gevist in de Laandervaart. Op dit moment is het nog onbekend of daar überhaupt baars zit, maar het bestuur zal aankomende week even voorvissen en con clusies trekken. De vissers wordt wel aangeraden om niet alleen de korte stok mee te nemen, de baars kan immers ook in het midden vertoeven. In de ringvaart van Heerhugowaard werd zondag 27 augustus de laatste witviswedstrijd van het jaar gevist. In de A-klasse van deze competite waren nog ver schuivingen binnen de top drie mogelijk. Koploper Co Bakker wist ondanks een matige prestatie zijn koppositie te handhaven en mag zich de witviskampioen van Limmen noemen voor wat betreft de A-klasse, waarbij het gewicht de doorslag geeft. In de B-klasse stond met 4 overwinningen op rij, Rene Levering eenzaam aan de top. Zijn uitdaging voor de laatste wedstrijd was enkel een overwinning om daarmee in de boeken van HÖV Limmen te komen als ongeslagen B-visser. Hierbij geldt het hoogste aantal gevangen vissen. Wij willen u nogmaals benadrukken dat de B- klasse dus NIET een lagere klasse is dan de A-klasse. Dit lukte hem ogenschijnlijk gemakkelijk. U krijgt van ons de .top 3 van de laatste wedstrijd alsmede de top 3 van het eindklassement: A-klasse 1 George vd Linden 2630 gr, 2 Rob Jak 1710 gr, 3 Peter vd Heijdt 1690 gr. B-klasse 1 Rene Levering 38 st, 2 Jan Kaandorp 16 st, 3 Piet Levering 14 st. Eindklassement, A-klasse 1 Co Bakker 149 pnt, 2 Jan Walta 147 pnt (14300 gr), 3 Gerrit Tuijn 147 pnt (10560 gr) B-klasse 1 Rene Levering 150 pnt, 2 Cees Levering 145 pnt, 3 Piet Levering 144 pnt. WIELRENNEN LIMMEN - De organisatie van de Uitkijkpost Wielerronde Limmen had heel veel geluk met het weer. Het bleef de hele middag droog. In het begin van de middag waren er officiële jeugdwedstrijden van de Nederlands wielerbond, waar ook de jeugd uit Limmen aan kon meedoen. Onder andere Dylan de Vries en Sjoerd Zomerdijk deden een dappe re pogingen om mee te rijden met hun goed getrainde leeftijdsgeno ten. En natuurlijk waren de goed getrainde en ervaren rennertjes te sterk voor hen. Na de talenten in de dop was het de beurt aan recrean ten renners uit Limmen én omstre ken. Er startte een gemengd gezel schap van jonge mannen uit Limmen, talenten van de Limmer Ijsclub, ervaren rotten en het damesteam van Bakker Bakker. Door de vele wind bleef het best lang bij elkaar en werd het gezicht van de wedstrijd vooral bepaald doordat er renners van achter moesten lossen. Doordat er veel bekenden meededen was het een hele leuke wedstrijd met als win naar van de Business Bokaal Autobedrijf Van der Steen. Maar de man van de wedstrijd was toch Jeroen Lute. Hij was bijna bij alle ontspanningspogingen betrokken en als hij er niet bij zat dan was hij er als de kippen bij om het gat dicht te rijden. Halverwege de wedstrijd was hij dan ook één van de aanstichters van de kop groep van tien man die wegreed uit het peloton. En waar het hele publiek in Limmen op hoopte gebeurde. Jeroen zette in de laatste ronde de turbo aan, nam twintig meter voor sprong op zijn concurrenten en ze konden hem niet meer achter halen. Ondanks dat hij het hele seizoen al goed rijdt was het pas zijn tweede overwinning. Het klapstuk van zijn show was dat hij kussen mocht ont vangen van zijn zus Jolinda, die de rondemiss was in Limmen. HEILOO - Het was dit jaar de vijftigste keer dat de jeugd van HSV op zomerkamp ging naar de Roverhut in Texel. Heel wat jongens en meisjes hebben weer een topweek achter de rug. Een week lang ravotten, zwemmen, spannende nacht droppings, bingoën, kussengevechten en uiteraard voetbal len. Wat wens je nog meer? Eiêen foto Van links naar rechts: Matthijs Al, Mauro Schrijen, Jolinda de Rondemiss en Britt Welters, Categorie 2 van de Jeugd. Foto: Irene Brpekema

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 19