Bedrijventerrein Boekelermeer Zuid 3 Aanpassing vestigingscriteria bedrijventerrein 15 mm a 0> <0 HEILOO si Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. www.heiloo.nl De Boekelermeer Zuid 3 is een bedrijventerrein in ontwikkeling. Inmiddels zijn verschillende fases doorlopen. Er heeft een inventa risatie plaatsgevonden onder geïnteresseerde bedrijven. Dit heeft geleid tot een aantal aanpassingen op het oorspronkelijke plan. Gevolgd traject Op basis van de vele (voor-) inschrijvingen heeft de gemeente de afgelopen periode de vesti gingsmogelijkheden van bedrij ven in de Boekelermeer Zuid 3 geïnventariseerd. Na inschrijving zijn er oriënterende gesprekken gevoerd, waarbij bijzondere opmerkingen en wensen van ondernemers zijn genoteerd. Op basis hiervan is beoordeeld of bedrijven in aanmerking komen voor vestiging. Alle bedrijven heb ben na afloop van de gesprekken een informatiemap ontvangen, zodat alles is terug te lezen. De gemeente Heiloo streeft naar een samenhangend bedrijventer- reinenbeleid. Om vraag en aanbod zo goed mogelijk op elkaar af te stemmen zijn er een paar aanpas singen doorgevoerd ten opzichte van het oorspronkelijke plan. Aanpassingen Tijdens de inventarisatie zijn alle aspecten die een mogelijke vesti- R aad en -commissies Welstandscommissie Op maandag 23 oktober a.s. vergadert de Welstandscommissie. De vergade ring begint om 14.00 uur in kamer 008 van het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeen tehuis, Raadhuisplein 1). De behandeling van bouwplannen is openbaar. Op verzoek van belangheb benden kan de vergadering om per soonlijke of andere bijzondere rede nen besloten worden gehouden. Belangstellenden ep. belanghebben den kunnen de vergadering van de welstandscommissie bijwonen op de publieke tribune. Belangstellenden en belanghebbenden hebben geen spreekrecht, met uitzondering van een planindiener en/of ontwerper. Deze kan op afspraak een toelichting geven tijdens de vergadering waarin het plan wordt behandeld. Voorts zijn de goedgekeurde notulen van de behandeling van bouwaanvragen openbaar. ging van de gegadigden in de Boekelermeer Zuid 3 omvatten aan de orde geweest. Door de voortdurende ontwikkelingen op bedrijventerreinen en op basis van de gevoerde gesprekken heeft het college besloten een aantal aspec ten aan te passen. Het betreft de volgende punten: grondprijs; toewij zings- en vestigingscrite ria en/of voorschriften bestem mingsplan; stedenbouwkundige randvoor waarden. Grondprijs De grondprijs van bouwkavels op het bedrijventerrein Boekeler meer Zuid 3 is voor het jaar 2006 vastgesteld op 178,00 per m2 exclusief BTW. Dit is een daling van 3,00 ten opzichte van 2005, door het loskoppelen van een eenmalige bijdrage aan de Stichting Beheerschap Boekeler meer. Toewijzings- en vestigings criteria en/of voorschriften bestemmingsplan Het college heeft besloten op een drietal onderdelen medewerking te verlenen aan de bevoegdheid gebruik te maken van een hard heidsclausule danwel aan een vrij stellingsbevoegdheid. Dit komt neer op: het toestaan van bedrijfsverza melgebouwen; het toekennen van kavels aan bedrijven die momenteel niet gevestigd zijn in Heiloo of op bepaalde locaties in Akersloot en Limmen; de mogelijkheid tot vrijstelling op de bepaling van de uit oefening van detailhandel in volumineuze goederen, waar onder de automobielbranche is vertegenwoordigd. Dit kan betekenen dat er nieuwe mogelijkheden ontstaan voor de vestiging van bedrijven in de Boekelermeer Zuid 3. Let wel, elke inschrijving is uniek en op basis van een totale afweging zal het college het besluit baseren haar medewerking te verlenen. Stedenbouwkundige randvoorwaarden In de toelichting op het bestem mingsplan Boekelermeer Zuid 3 staat een opsomming van de uit gangspunten voor de opzet van de stedenbouwkundige structuur. Om een ideaal stedenbouwkun dig beeld te creëren zouden op basis van deze uitgangspunten langs de Kanaalweg kavels moe ten worden uitgegeven tussen 3.000 m2 en 5.000 m2. Echter de vraag naar kavels op een zichtlo- catie aan de Kanaalweg wordt op dit moment vooral bepaald door bedrijven die geïnteresseerd zijn in een kavel kleiner dan 3.000 m2. Omdat wij als gemeente bij de uitgifte van grond in de Boekelermeer Zuid 3 graag willen voldoen aan de behoefte, heeft het college besloten de verkave ling van Boekelermeer Zuid 3 als volgt aan te passen: Kavels die worden uitgegeven in fase 1 langs de Kanaalweg hebben een minimale opper vlakte van 2.000 m2 met een frontbreedte van minimaal 40 meter; Bij de uitgifte van fase 2 (het gebied ten westen van de Boekelermeerweg tot de Ringsloot) wordt wederom naar de stedenbouwkundige randvoorwaarden gekeken. De gemeente hoopt met deze aanpassingen meer bedrijven een kans te geven op een vestigings- plek op het bedrijventerrein Boekelermeer Zuid 3. Meer informatie Voor meer informatie over de Boekelermeer Zuid 3 kunt u onze website www.heiloo.nl raadple gen, waar breder wordt ingegaan op bovenstaande onderdelen. Heeft u vragen over de laatste ontwikkelingen dan kunt u con tact opnemen met, mevrouw B. Ruiter, projectassistent, telefoon nummer (072) 535 67 31. Ook kunt u uw vraag per e-mail ver sturen aan info@heiloo.nl, t.a.v. mevrouw Ruiter. 1. Opening en mededelingen. 2. Notulen vergadering d.d. 9 oktober 2006. 3; Ingekomen stukken. 4. Ingekomen bouwplannen: - De Blomhof 2, vergroten woning; - De Ronge 60, plaatsen berging; - Ronde Laan 1, veranderen woning. 5. Algemene zaken met betrekking tot de welstand. 6. Rondvraag en sluiting. De definitieve agenda en de daarop betrekking hebbende bouwplannen liggen, voor zover deze niet om per soonlijke of andere gewichtige rede nen niet-openbaar zijn, op vrijdag 20 oktober a.s. tussen 08.00 en 12.30 uur in het gemeentehuis ter inzage bij de Publieksbalie Bouwen en Wonen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer (072) 535 66 66. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.00 uur en maan dagavond 18.00-20.00 uur. Verkiezingen Stemmen in een stembureau naar keuze De burgemeester van Heiloo maakt bekend dat het bij de aanstaande ver kiezing van de leden van de IWeede Kamer der Staten-Generaal een kiezer toegestaan is zijn stem uit te brengen in een stembureau naar keuze in een andere gemeente. Daarbij gelden de volgende bepalingen. 1. Bij het gemeentehuis van deze gemeente zijn kosteloos verkrijg baar formulieren voor verzoek schriften om in een stembureau naar keuze aan de stemming te mogen deelnemen. 2. Het verzoekschrift moet uiterlijk op de veertiende dag voor de dag van de stemming, dus uiterlijk op 8 november 2006, door de kiezer worden ingediend bij de burge meester van de gemeente, waar hij op de dag van de kandidaatstelling (10 oktober 2006) als kiezer is gere gistreerd. 3. Het verzoek wordt niet ingewilligd indien aan de verzoeker is toege staan bij volmacht te stemmen. 4. Bij inwilliging van het verzoek wordt de verzoeker in het bezit gesteld van een kiezerspas. 5. Na ontvangst van zijn stempas kan *de kiezer ook, in plaats van een schriftelijk verzoek te doen, zich onder overlegging van zijn stempas vervoegen bij het gemeentehuis van de gemeente., waar hij op. de dag van de kandidaatstelling (10 oktober 2006) als kiezer is geregistreerd. De verzoeker wordt dan in het bezit gesteld van een kiezerspas. Dit kan geschieden tot op de vijfde dag voor die van de stemming, dus uiterlijk op 17 november 2006. I Een kiezer, die in het bezit is van een kiezerspas, kan zich ter uitoefening van zijn kiesrecht aanmelden in elk stembureau in Nederland. Binnen de gemeente Heiloo kan met de stempas gestemd worden in elk stembureau. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Publiekszaken, telefoon nummer (072) 535 67 20. (Vervolg op volgende pagina) r_n Belangrijke nummers L J Alarmnummer: 112 Brandweer: 072 5644444 Politie: 0900 8844 (locale tarief) UITKIJKPOST 18 OKTOBER 2006 Hei loo contact Voorlopige agenda Meer informatie Schriftelijk verzoek Mondeling verzoek Meer informatie

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 219