28 oktober as. pers Blom makela Kuyper Blom Fax 072 - 532 16 15 E-mail info@kuyperblom.com Stationsweg 102,1852 LN Tel. 072 - 532 24 20 Heiloo Nic. Beetsweg 43 te Heiloo De Brink 42 te Heiloo Hoogeweg 9A te Heiloo Hoogeweg 13 te Heiloo Munnikenweg 44 te Alkmaar Kerkweg 27 te Limmen VRAAGPRIJS: 269.000 k.k. NVM VRAAGPRIJS: 399.000 k.k. 150 m2 Woonoppervlakte 115 m2 Inhoud 335 m Perceeloppervlakte 259 rrr JVRAAGPRIJS: 374.500 k.k. Woonoppervlakte 145 m2 Inhoud 490 m Perceeloppervlakte 256 rrr Perceeloppervlakte 573 m2 Woonoppervlakte 165 m2 Inhoud 515 m: VRAAGPRIJS: 689.000 k.k. ïeloppervlakte 1465 m2 Woonoppervlakte 180 m2 Inhoud 530 m VRAAGPRIJS: 264.000 k.k. Woonoppervlakte 120 m2 Inhoud 350 nf Perceeloppervlakte 360 m2 Woonoppervlakte 120 m2 Inhoud 360 rrr VRAAGPRIJS: 374.500 k.k. VRAAGPRIJS: 649.000 k.k. Perceeloppervlakte 685 m2 Woonoppervlakte 205 m2 Inhoud 700 m3 Perceeloppervlakte 159 m2 Woonoppervlakte 115 m VRAAGPRIJS: 269.500 k.k. Inhoud 330 m3 25 OKTOBER 2006 UITKIJKPOST Open Huis! indeling Begane grond: entree/hal, toilet, tuingerichte woonkamer met 2 tuindeuren en een trapkast, open keuken v.v. afzuigkap en vaatwasser. leVerdieping: overloop, 2 slaapkamers (mogelijkheid om een 3e slaapkamer te creëren), badkamer v.v. 2e toilet, douchecabine en wastafel. 2e Verdieping: voorzolder (opstelplaats cv ketel en mechanische ventilatie) en zolderkamer v.v. dakopbouw. D.eze lichte sfeervolle en verzorgde woning (1998) ligt op een gewilde locatie. De ruime woonkamer met open keuken (35.m2) is voorzien van een massief eiken vloer. Door middel van 2 tuindeuren bereikt u de achtertuin met aparte berging en achterom. Op de 1e verdieping zijn 2 ruime slaapkamers (voorheen 3). De geheel betegelde badkamer heeft een douchecabine, wastafel én 2e toilet. De tweede verdieping 3e ruime slaapkamer en voorzien van dakkapel. De woning is volledig geïsoleerd en voorzien van woningscheidende spouwmuren, zodat u geen enkele last heeft van contactgeluiden van de buren. Zowel de voortuin als de smaakvolle achtertuin waarin u heel privé zit, zijn keurig verzorgd. De achter tuin is ruim 15 meter diep en heeft naast de berging een praktische overkapping voor de fietsen. Dus voor degene die zorgeloos en met optimaal woongenot wil leven is dit de ideale stek. De mogelijkheid om de woonkamer uit te bouwen is aanwezig. De daarvoor benodigde heipalen zitten in de grond. Unieke kans! Het gebeurt maar zelden dat een dergelijke royale 2-onder- 1 -kap woning (ca. 490 m3) op deze fantastische locatie op uw pad komt. 3 Royale slaapkamers op de 1e verdieping en op de 2e verdieping de 4e slaapkamer met grote dakkapel. De woning beschikt tevens over o.a. een echte provisiekelder, grote garage (inpandig te bereiken) met vliering en een grote bijkeuken. Ruime mogelijkheid voor het parkeren op eigen erf. De achtertuin is keurig aangelegd en grenzend aan water met vrij uitzicht op het natuurgebied de Oudorperpolder. Indeling Begane grond: Entree/hal, meterkast,.toilet, royale woonkamer met open haard, open keuken met diverse inbouwapparatuur, kelder, ruime bijkeu ken met wasmachine- en drogeraansluiting leVerdieping: Overloop, 3 goed bemeten slaapkamers, badkamer met douchecabine, wastafelmeubel en 2e toilet. 2e Verdieping: Bereikbaar via vaste trap, voorzolder, zolderkamer met dakkapel en diverse opbergruimtes. Op prachtige groene en sfeervolle locatie, nabij het centrum gelegen HOEKWONING met royale^arage (perceel ca. 256 m2). Vanuit de L-vormige woonkamer heeft u een heerlijk uitzicht over uw eigen voor tuin en de lommerrijke omgeving en via.de aangebouwde keuken plus ruime bijkeuken is de achtertuin op het zuiden bereikbaar. De ruime achtertuin biedt u veel zongenot en privacy. Op de 1e verdieping vindt u 2 praktische slaapkamers (voorheen 3), overloopkast en de badkamer. Door middel van een vlizotrap is de 2e verdieping bereikbaar. De garage (ca. 8 x 2,60 m) is voorzien van vliering. En natuurlijk niet te vergeten parkeren op uw eigen erf! Indeling Begane grond: entree/hal, toilet, L-vormige woonkamer v.v. schouw met (gas)haard, keuken, dichte keuken v.v. combimagnetron, afzuigkap, gas kookplaat, vaatwasser, royale bijkeüken v.v. aanrecht met wasbak, opstel plaats CV ketel, wasmachine, droger, koel-vriescombinatie, diverse vaste kasten 1e verdieping: overloop, 2 ruime slaapkamers, badkamer met douche en wastafel. 2e verdieping: Bergzolder d.m.v. vlizotrap te bereiken. Nokhoogte ca. 1.70 m Te koop! Aantrekkelijk royaal half vrijstaand woonhuis van maar liefst 515 m3! De woning is aan de achterzijde volledig uitgebouwd en voorzien van een serre waar u via de openslaande tuindeuren volop in privacy kunt genieten van de op het westen gesitueerde achtertuin. Het geheel is gele gen op een ruim bemeten kavel van 573 m2 waarop zich ook een garage voor 2 auto's met automatische sectionaal deur bevindt. Het oprijpad is bereikbaar via een op afstand bediënbare gegalvaniseerd stalen toegang poort. Nieuwsgierig geworden? Maak dan gerust een afspraak en dan zullen wij de poort naar uw nieuwe woning openen. Indeling Begane grond: Entree/hal, royale woonkamer met open haard, serre met openslaande tuindeuren, keuken voorzien van afzuigkap, gaskookplaat, koelkast, vriezer, vaatwasser, oven, een kelderkast, een vaste voorraadkast en een lichtkoepel. leVerdieping: Overloop, 3 slaapkamers waarvan 2 met vaste kasten, badkamer voorzien van 2e toilet, ligbad, aparte douche en wastafel. 2e Verdieping: Zolder (stahoogte ca. 1,80m) bestaat uit 2 ruimtes, waar van 1 als bergruimte. De voorkamer is voorzien van diverse knieschotten en een dakkapel. De zolder is bereikbaar via een vaste trap. De sfeer komt u tegemoet als u dit karakteristieke straatje inrijdt. Deze nagenoeg "vrijstaande" jaren -30 woning met mansarde dak, erker en prachtig metselwerk met snijvoeg doet dit alleen maar versterken. De woonkamer met het hoge balkenplafond en essenhouten vloer kunt u ook'niet onopgemerkt voorbij laten gaan. Aan de achterzijde is een tuin kamer gesitueerd met openslaande deuren, welke voor diverse doelein den is geschikt zoals kantoor, eetkamer, speelkamer etc.. Het geheel is gelegen op een prachtig perceel van 360 m2 waar u altijd in alle privacy van de zon kunt genieten. Overige kenmerken zijn de centrale.ligging; op loopafstand van winkelcentrum 't Loo en het Heilooërbos. Op fietsafstand van de Alkmaarse binnenstad, de uitvalswegen en het natuurgebied. Indeling Begane grond: Entree/hal, doorzonwoonkamer met erker en paneeldeu ren, keuken v.v. inbouwapparatuur, bijkeuken met wma, tuinkamer/werk kamer met tuindeuren. leVerdieping: Overloop, 3 slaapkamers, badkamer met o.a. douchecabi ne, ligbad, wastafelmeubel erv 2e toilet. 2e Verdieping: Zolder te bereiken d.m.v vlizotrap Indeling Begane grond: Entree/hal, toilet, woonkamer met laminaat, woonkeuken v.v. koelkast, afzuigkap, gaskookplaat en oven, bijkeuken v.v. opstëlplaats CV ketel, wasmachine, vaatwasser en droger, kantoor/praktijkruimte d.m.v. vlizotrap zolder te bereiken, zelfstandige entree. leVerdieping: Overloop, 4 slaapkamers, badkamer voorzien van 2e toilet, douche en wastafelmeubel. 2e Verdieping: Via de overloop 1e verdieping d.m.v. vlizotrap te bereiken. indeling Begane grond: Royale entree, toilet, woonkamer met schuifpui, luxe woon keuken met diverse inbouwapparatuur, bijkeuken met wasmachine- en dro geraansluiting, toegang tot de achtertuin. Vrijstaande stenen garage met elektrische sectionaal deuren aparte berging met zelfstandige toegangsdeur. 1e Verdieping: Royale overloop, 4 goed bemeten slaapkamers waarvan 1 met •tóegang tot dakterras, badkamer v.v. ligbad met douche, 2e toilet, wastafel. 2e Verdieping: Bereikbaar d.m.v. vaste trap, zolder met CV-opstelplaats Allë ruimte om lekker vrijuit te leven in dit robuuste HERENHUIS" (ca. .700 m3). Alle leefruimtes in dit huis zijn werkelijk riant te noemen. De woonkamer (ca. 55 m2) met veel raampartijen biedt u veel lichtinval en is prachtig luxe afgewerkt (o.a. marmeren vloer met vloerverwarming, stucwerk wanden, etc.). Luxe woonkeuken om heerlijk te kokkeréllen eri lekker na te zitten. Maar liefst 4 ruime slaapkamers op de 1e verdieping, ruime badkamer, vaste trap naar de 2e verdieping (grote bergzolder). Gelegeh op mooie kavel (ca. 685 m2)' met eigen oprit naar de grote garage (11,5x5) met zadeldak en aparte berging, leent zich uitstekend voor diverse doeleinden. Het prachtige woondomeiri is door middel van het smeedijzeren hek (met afstandbediening) te bereiken. Unieke locatie, idyllisch gelegen aan misschien wel de mooiste weg van Heiloo mogen wij u deze vrijstaande villa (1995) met kantoor/praktijk ruimte (voorheen garage met vliering) aanbieden. Het geheel ligt prachtig op de kavel (1465 m2) en biedt u een zee van privacy in deze lommerrijke omgeving. Royale woonkamer (52 m2), woonkeuken en een grote bijkeu- ken*welke toegang geeft tot.de kantoor/praktijkruimte (21 m2) Er bestaat de mogelijkheid om badkamer en slaapkamer op de begane grond te cre ëren. Op de 1e verdieping bevinden zich maar liefst 4 slaapkamers en de badkamer. Voor degenen met groene vingers: de tuin met vijverpartij en groot speelgazon is werkelijk oen genot om in te tuinieren en om daarna vanaf het terras lekker te genieten.van dit alles. Indeling Begane grond: entree, hal, toilet, meterkast, trapkast, lichte tuingerichte woonkamer, open keuken in hoekopstelling. Ie Verdieping: overloop, drie ruime slaapkamers, badkamer voorzien van tweede toilet, ligbad/douche en op maat gemaakt design wastafelmeubel. 2e Verdièping: bereikbaar via vaste trap. Voorzolder met groot Velux dak raam, combiketel (1998), wasmachineaansluiting en luchtafvoer. Ruime, lichte zolderkamer met Velux dakraam, kabelinternetaansluiting en veel bergruimte. Goed onderhouden, praktisch ingerichte HOEKWONING (1998) met eigen achterom en veel licht. De ruime tuingerichte woonkamer beschikt over een lichte, open keuken met inbouwapparatuur, twee tuindeuren, een grote raampartij en extra zijramen. De onder architectuur aangelegde tuin met vrijstaande berging is zeer onderhoudsarm en biedt, mede door de hoekligging, de hele dag zon. Dit in combinatie met vier lichte slaapka mers, een nette badkamer met bad en de nodige bergruimte maakt het tot een ideaal GEZINSHUIS. Een huis bovendien dat is gelegen aan een rustige, brede straat in een kindvriendelijke woonomgeving nabij alle openbare voorzieningen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 252