Overwinning Foresters 8 ondanks gehavend team Belangrijk thuisduel voor Limmen 1 Dansende debutanten succesvol m SPORTNIEUWS UIT DE REGIO '■Sltó» Geweldig resultaat voor Dansschool Griffioen Eind oktober volgt eerste grote landelijke wedstrijd De overwinning van Foresters 8 op DTS 5 werd behaald na een wedstrijd die werd gespeeld in een vriendschappelijke sfeer. Foto: Mario Sacksioni VOETBAL HEILOO - Ondanks het feit dat Foresters 8 afgelopen zondag met een door geblesseerde spe lers en invallers samengesteld team moest spelen, heeft het een prachtige 5-3 overwinning behaald op DTS 5. De wedstrijd verliep in een vriendschappelijke sfeer, waarbij beide tegenstanders het met geha vende bezetting moesten doen. Na de eerste helft vertrokken een aantal Foresters-spelers met sei zoenskaarten richting het AZ-sta- dion, om daar de AZ-spelers aan te moedigen. Het gevolg was dat men in de tweede helft verder moest met een voor het team onbekende doel- verdediger. Een aantal invallers had te kam pen met uiteenlopende blessures en met meer geluk dan wijsheid is een uiterst positieve eindstand behaald. Complimenten werden vanuit het Forestersteam geuit aan het adres van de (ook invallende) keeper van DTS. Deze speler had nooit eerder op doel gestaan en deze gedurende de hele wedstrijd manmoedig verde digd. Foresters 8 is erg blij met de overwinning en staat momenteel als vierde in het klassement genoteerd. De volgende wedstrijd wordt gespeeld tegen het team dat boven aan staat en dat geeft vooralsnog uitzicht op een hogere notering in het eindklassement. VOETBAL LIMMEN - Na de 1-0 nederlaag vorige week tegen FC Purmerend 1, speelt Limmen 1 komende zondag de belangrijke wedstrijd tegen Zilvermeeuwen 1. De ploeg uit Zaandam, die in het verleden onder andere werd getraind door Co Adriaanse en Leo Steegman, is in uitwedstrijden nog ongeslagen en aast op een nieuw succes nadat de laatste twee thuis wedstrijden tegen FC Purmerend en OSV werden verloren. Met 11 punten uit zeven gespeel1 de duels heeft de ploeg van trainer Eric Heerings twee punten minder dan de ploeg van trainer Sem Wokke, die met 13 punten uit zeven duels momenteel de derde plaats op de ranglijst inneemt. Een spannend duel lijkt in het verschiet te liggen, op sportpark Dampegheest waar om 14.00 uur wordt afgetrapt. Met dezelfde grote Limmen-supporterssteun als in Purmerend, moet het mogelijk zijn om de drie wedstrijdpunten in eigen huis te behouden en zodoende in de top van de vierde klasse C mee te blijven draaien. DANSEN CASTRICUM - Afgelopen zon dag hield Dansschool Griffioen uit Castricum, in samenwer king met de NADB (Nederlandse Algemene Danssport Bond) een regiowed strijd voor debutanten dansers uit heel Noord-Holland. In zowel de Ballroom als de Latin- American discipline stonden de diverse paren aan de start. Gastheer Luut Griffioen presenteerde de wedstrijd en hij werd daarbij geas sisteerd door jurypanel Paul Reyn, Peter van der Linde en Hans van de Pavert en verdere medewerkers. In de Ballroomdiscipline stonden onder andere in de debutanten vier- klasse Richard Knol en Jolanda de Moei die zich tot de tweede ronde wisten te dansen en het paar Tim de Jong en Donna van de Bosch die zich tot de derde ronde dansten. Een paar klassen hoger stonden Eric Minnebo en Jacomien van Son aan de start in de debutanten twee klasse en wisten na goed dansen de grote finale te behalen en een goede derde plaats te bereiken. In dezelfde klasse stond het paar Niels van den Braber en Patricia Groenewegen aan de start, echter dit paar wist zich oppermachtig te tonen en wist in de finale kampioen te worden door alle dansen te winnen. 's Middags was het de beurt aan de Latin-American dansers aan de start van de debutanten vier-klasse stonden Eric Minnebo en Jacomien van Son. Zij plaatsten zich tot aan de derde ronde, maar in de debu tanten twee-klasse stond het nieuwe paar Yuri Wissink en Jacqueline Ham aan de start. In deze behoorüjk drukke klasse wist dit paar zich door byzonder goed dansen te plaatsen voor de finale en uiteinde lijk een prachtige derde prijs binnen te slepen. Voor danssporttrainers Luut Griffioen en Mariska Tauber een geweldig resultaat op een voor hun succesvolle danswedstrijd afgelopen zondag in eigen school. De eerste grote landelijke wed strijd zal op zondag 29 oktober te Amstelveen worden gehouden in de Emergo-hal. Hier zullen dansers uit heel Nederland aan de start staan, in zowel de debutantenklasse als de wedstrijdklasse 9-'kledingklasse' om te strijden voor de Miss Ballroom Championships georgani seerd door David Simon. Niels van den Braber en Paticia Groenewegen waren opper machtig en werden kampioen tijdens de regiowedstrijd. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 259