Prijsuitreiking verhalenwedstrij d Dierenbescherming Met het Nivon naar Bali en Flores WDB Trading computers Seizoen fotoclub HAF weer van start H E I L O O 5 LU DB Leuke poppenkast ter afsluiting Onderzoek naar plaatsing UMTS masten Fraaie expositie in het Open Huis UITKIJKPOST 1 NOVEMBER 2006 WflUP1 ren van deze verhalenwedstrijd wil de Dierenbescherming de kinderen meer bewust maken van de dieren om hen heen. Momenteel buigen de juryleden, Suzanne Buis (schrijfster kinderboeken), Marjolein Eijkman (journaliste Noordhollands Dagblad) en Lettie Stronk (directeur Dierenopvangcentrum Tuitjenhorn) zich over de moeilijke taak om de winnaars uit te kiezen. Deze win naars worden zaterdag 4 november om 15.15 uur in boekhandel Deutekom aan de Heerenweg 67-69 in Heiloo bekend gemaakt. Hierbij worden er natuurlijk mooie prijzen overhandigd, zoals een VIP dag in het Dierenopvangcentrum in Tuitjenhorn. Na afloop van de prijsuitreiking wordt ereen poppenkastvoorstelling gegeven door de Kids for Animals Iedereen, jong en oud, mag deze voorstelling bijwonen. HEILOO - Naar aanleiding van een Zwitsers onderzoek naar de moge lijke schadelijke effecten van UMTS-- masten is een bespreeknotitie ont wikkeld en vastgesteld door het college van door B W Het onder zoek concludeerde dat er geen schadelijke gevolgen aan de straling verbonden kunnen worden. Het col lege neemt het vraagstuk echter zo serieus, gezien de vragen vanuit de burgers, dat zij de discussie nog een keer in de raadscommissie van november wil laten voeren, in de openbaarheid dus. Het college schaart zich inmiddels wel achter de volgende planologische eisen: masten worden niet geplaatst in toonaangevende-gebieden en er zal rekening gehouden worden met woonwijken en scholen. Kinderen van alle leeftijden uit de gehele regio hebben erg leuke ver halen ingestuurd, met natuurlijk de dieren in de hoofdrol. Sommige ver halen waren voorzien van hele mooie tekeningen. Met het organise- HEILOO - Met wel meer dan honderd ingezonden verhalen is de verhalenwedstrijd van de Dierenbescherming ten einde gekomen. ceremoniële dansen worden gedra gen en ook van de alledaagse werk zaamheden van de bevolking. Zij besluit haar verhaal met een verslag van de beklimming van de vulkaan Keli Mutu. Zij heeft veel producten van beide eilanden meegenomen, die geduren de de pauze zijn te bewonderen zijn. Plaats: Het Trefpunt, Abraham.du Boishof 2, Heiloo. Aanvang 20.00 uur. Het Trefpunt ligt nabij het NS- station (westzijde) in Heiloo en is goed toegankelijk voor rolstoelers. Kosten: leden 2,-, anderen 3,-, jeugd 1,- per persoon. Info: Reina Mulder, tel. 072-5333127. Zij begint op Bali. Aan de hand van haar dia's geeft zij een beeld van het leven en de cultuur op dit door traditie doordrenkte hindoësti- sche eiland. Het tweede deel van haar lezing gaat over het veel min der bekende eiland Flores, het 'bloemeneiland'. Zij laat iets zien van klederdrachten, die tijdens HEILOO - Met als titel 'Tussen offertjes en kruidnagels' vertelt Alie Stok-Britting op zaterdag 4 november voor het Nivon Heiloo over haar reis naar deze twee kleine eilanden in de Indonesische archipel. Foto: Mario Sacksioni WDB Trading computers, Holleweg 55, 1851 KD Heiloo, tel. 072- 5337923, Internet: www.wdb.nl, e-mail: info@wdbtrading.com In dit tijdperk is de computer bijna niet meer weg te denken. Bijna elk huis telt er één (of meer). Maar welke computer kiest u en waar schaft u hem aan en als er dan iets mee is, waar kunt u dan terecht? Het antwoord is dichterbij dan u denkt, want in de voormalige kruidenierszaak van Bob Greeuw aan de Holleweg heeft Willem de Boer al bijna tien jaar zijn bedrijf WDB Trading computers gevestigd. Eigenaar Willem heeft in juni 1997 de stap gezet om zijn eigen onderneming te starten in de verkoop van computers, aanleggen van netwerken, reparatie en service. En niet zonder succes, want inmiddels heeft hij twee gekwalificeerde en enthousi aste medewerkers in dienst, Bnar en Aijen. Met zijn drieën zijn zij hun klanten graag van dienst. „Ik deed naast mijn werk al het onderhoud van computers voor een aantal privé-klanten. Tien jaar geleden heb ik het idee om voor mezelf te beginnen doorgezet. Aanvankelijk had ik meer zakelijke klanten, maar de vraag naar Verschillende dingen op computer gebied zoals printers en andere randapparatuur' maakte dat ik langzamer hand uitgroeide naar een winkel en die ben ik begonnen in dit voor Heiloo karakteristieke pand. Zakelijke markt, maar ook particuliere klanten De zakelijke kant van de klantenkring van WDB Trading computers (tot in Zoetermeer aan toe) wordt bediend met het opzetten van netwerken, het uitvoeren van reparaties en het plegen van onderhoud. Voordeel is dat WDB snel op een probleem kan inspringen. En hoe zit het dan met de particulieren? Vroeger stelde ik computers zelf samen. Tegenwoordig zijn de computers standaard al zo compleet dat zelf samenstellen steeds minder voorkomt. Maar vooral bij de grote merken is het zo dat bij pro blemen het wel eens een tijdje kan duren voor iets gerepareerd is. Problemen zijn er nou eenmaal. Het is een servicegevoelig product en softwarematig werkt het soms wel eens niet. Wij helpen onze klanten dan graag zo snel mogelijk. Ze kunnen ook gewoon even binnenlopen, bellen met een vraag of we helpen ze met het instellen van hun computer." Zeer servicegericht dus en dat is nou net het grote verschil met de 'dozenschui- vers', zoals Willem ze noemt. „Fijn om een computer in een doos te ver kopen, maar wat doe je als er problemen zijn?" Voor deze service hoeft u niet extra in de buidel te tasten, want de prijzen zijn vergelijkbaar met andere computerzaken. Een computer werkend achterlaten Wat de aanschaf van een computer betreft werkt WDB Trading compu ters nauw samen met diverse grote dealers. Iedere computer wordt thuis afgeleverd en aangesloten. Mochten er zich toch problemen voordoen met de computer van welk merk dan ook, of er gaat iets stuk, dan kunt u terecht in de eigen werkplaats van WDB. Zij streven ernaar uw computer binnen een week te herstellen zodat u deze weer zo snel mogelijk kunt gebruiken. Vragen of geïnteresseerd, neemt u dan contact op met WDB Trading computers. HEILOO - Na een zonnige zomer, waarin veel mooie foto's konden worden gemaakt, is het clubseizoen voor de Heilooër Amateur Fotografenvereniging (HAF) aangebroken. Het nieuwe programma is weer vastgesteld en diverse nieuwe leden hebben zich gemeld. Binnen de foto club zijn zes werkgroepjes met elk een eigen thema van start gegaan en de eerste clubtocht van het seizoen is alweer achter de rug. Deze ging dit jaar naar het natuur-historisch museum 'Naturalis' te Leiden waar onder andere een schitterende foto presentatie was te zien van de wereldberoemde Nederlandse natuurfotograaf Frans Lanting. Behalve aan het museum werd ook een bezoek gebracht aan de Hortus Botanicus, de oudste en meest bekende, botanische 'leertuin' van Nederland, behorende bij de Leidse Universiteit. Hier kom je planten en bloemen tegen die je niet snel in de wegberm zult vinden en alleen al om die reden interessant kunnen zijn om ze op de electronische chip vast te leggen. Inmiddels zijn de meeste leden van de HAF overgestapt op de digitale camera met zijn grotere mogelijkheden, hoewel er daarnaast ook nog altijd met de conventionele filmrolletjes-camera wordt gewerkt. Intussen doen de leden hun uiterste best om het thema 'de mens' zo inte ressant mogelijk in beeld te brengen voor een dit najaar te houden regio nale wedstrijd. Maar ook voor 'Foto Nationaal' zijn verschillende leden weer druk in de weer. Daarnaast gaat het gebruikelijke clubfotowerk natuurlijk gewoon door. In novem ber en december exposeert fotoclub Heiloö (HAF) in de barruimte van het 'Open Huis' boven winkelcen trum 't Loo. Misschien ook voor u een geschikte gelegenheid om eens wat nader kennis te maken met het werk van de vereniging? U kunt natuurlijk ook eens thuis in alle rust naar de website van 'fotoclub heiloo' surfen. Op deze site staan heel veel foto's van de leden die graag hun werk aan u vertonen. Tijdens de expositie in het 'Open Huis' toont fotoclub Heiloo haar mooiste foto's. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 269