Start werkzaamheden vierde fase Plan Zuid op 6 november 2006 Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. www.heiloo.nl Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. In de wijk "Plan Zuid" wordt groot onderhoud uitgevoerd. Het groot onderhoud is verdeeld over vier fases verspreid over vier jaar. De eerste drie fases zijn inmiddels afgerond. Op 6 november aanstaande, gaan de werkzaamheden in fase vier van start en de uitvoering wordt door aannemerscombinatie V.O.F. De Krotten gedaan. Er wordt dan groot onderhoud uitgevoerd in de Butterlaan en de Commandeurslaan Riolering Uit rioolinspectie is gebleken dat in de Butterlaan en de Commandeurslaan de riolering aan vervanging toe is. De huidi ge riolering is een zogenaamd gemengd stelsel, waar vuil water en regenwater worden verzameld en afgevoerd. Zowel het Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier als de gemeente streven ernaar om zo min mogelijk schoonwater te mengen met vuil water. Daarom wordt bij vervanging van de rio lering gekozen voor een gescheiden rioolstelsel, een vuil- waterriool en een infiltratieriool (IT riool). Door de aanleg van het IT riool wordt ook overlast door grondwater tegengegaan. Waar rioolwerkzaamheden worden uit gevoerd, wordt in overleg met de bewoners bekeken of het moge lijk is om de regenwaterafvoer van de daken geheel of gedeelte lijk te scheiden van het vuilwater riool. Verkeersmaatregelen In het verkeersplan van de gemeente Heiloo is de wijk opge nomen als verblijfsgebied met een maximumsnelheid van 30km/uur. Om de functie van ver blijfsgebied te benadrukken wordt een aantal verkeersmaatre gelen getroffen. Wegonderhoud In de Commandeurslaan en het zuidelijke gedeelte van de Butterlaan waar het asfalt aan vervanging toe is, wordt een klin kerverharding aangebracht. Het karakter van de wijk wordt hier door als verblijfsgebied bena drukt. Verlichting en groenvoorzieningen Parallel aan de riolering- en weg werkzaamheden wordt de open bare verlichting vervangen dan wel aangepast. Methet groot onderhoud wordt ook de groen voorziening aangepakt. Bestaande bomen die aan het eind van hun levensloop zijn wor den vervangen voor nieuwe bomen. Planning uitvoering Begin november 2006 starten de werkzaamheden. De verwachting is dat de werkzaamheden in het voorjaar van 2007 gereed zijn. Meer informatie Een overzicht van de straten waar werkzaamheden worden uitgevoerd en de voorlopige plan ning kunt u zien in het informa tiecentrum in het gemeentehuis. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maandagavond 18.00-20.00 uur. Ook kunt u voor meer infor matie over "Plan Zuid" contact opnemen met de heer H. Bekker van het Ingenieursbureau van de gemeente, telefoonnummer (072) 535 67 62 of de heer J. Kok (072) 535 67 68. Of kijk op de website van gemeente Heiloo: www.heiloo.nl r Verkiezingen Stemmen in een stembureau naar keuze De burgemeester van Heiloo maakt bekend dat het bij de aanstaande ver kiezing van de leden van de IWeede Kamer der Staten-Generaal een kiezer toegestaan is zijn stem uit te brengen in een stembureau naar keuze in een andere gemeente. Daarbij gelden de volgende bepalingen. 1. Bij het gemeentehuis van deze gemeente zijn kosteloos verkrijg baar formulieren voor verzoek schriften om in een stembureau naar keuze aan de stemming te mogen deelnemen. 2. Het verzoekschrift moet uiterlijk op de veertiende dag voor de dag van de stemming, dus uiterlijk op 8 november 2006, door de kiezer worden ingediend bij de burge meester van de gemeente, waar hij op de dag van de kandidaat stelling (10 oktober 2006) als kie zer is geregistreerd. 3. Het verzoek wordt niet ingewil ligd indien aan de verzoeker is toegestaan bij volmacht te stem men. 4. Bij inwilliging van het verzoek wordt de verzoeker in het bezit gesteld van een kiezerspas. Mondeling verzoek 5. Na ontvangst van zijn stempas kan de kiezer ook, in plaats van een schriftelijk verzoek te doen, zich onder overlegging van zijn stem pas vervoegen bij het gemeente huis van de gemeente, waar hij op de dag van de kandidaatstelling (10 oktober 2006) als kiezer is gere gistreerd. De verzoeker wordt dan in het bezit gesteld van een kie zerspas. Dit kan geschieden tot op de vijfde dag voor die van de stem ming, dus uiterlijk op 17 november 2006. Een kiezer, die in het bezit is van een kiezerspas, kan zich ter uitoefening van zijn kiesrecht aanmelden in elk stembureau in Nederland. Binnen de gemeente Heiloo kan met de stempas gestemd worden in elk stembureau. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Publiekszaken, telefoon nummer (072) 535 67 20. Stemmen bij volmacht De burgemeester van Heiloo maakt bekend dat het bij de aanstaande ver kiezing van de leden van de IWeede Kamer der Staten-Generaal een kiezer toegestaan is bij volmacht te stem men. Daarbij gelden de volgende bepalingen. Machtiging op schriftelijke aan vraag 1. In het gemeentehuis van deze gemeente zijn kosteloos verkrijg baar de formulieren voor de ver zoekschriften om bij volmacht te mogen stemmen. 2. Het verzoekschrift moet uiterlijk op de veertiende dag voor de dag van de stemming, dus voor of op 8 november 2006, door de kiezer worden ingediend bij de burge meester van de gemeente, waar hij op de dag van de kandidaatstelling (10 oktober 2006) als kiezer is gere gistreerd. 3. Het verzoek wordt niet ingewilligd indien aan de verzoeker is toege staan in een stembureau naar zijn keuze aan de stemming deel te nemen. 4. Hij, die zich bereid heeft verklaard als gemachtigde op te treden, moet op de dag van de kandidaat stelling (10 oktober 2006) als kie zer zijn geregistreerd. 5. Bij inwilliging van het verzoek ont vangt de gemachtigde een vol- machtbewijs. Hij dient de vol- machtstem tegelijk met zijn eigen stem uit te brengen. Machtiging door overdracht van de stempas 6. De kiezer kan ook, in plaats van een verzoekschrift in te dienen, na ontvangst van zijn stempas, tot en met de dag van de stem ming, zelf een andere kiezer machtigen voor hem te stemmen, door zijn stempas aan die kiezer over te dragen. 7. Een op deze wijze aangewezen gemachtigde moet op de dag van de kandidaatstelling (10 oktober 2006) in dezelfde gemeente staan ingeschreven als de kiezer die de volmacht geeft. 8. De aldus gemachtigde kan de vol- machtstem uitsluitend tegelijk met zijn eigen stem, in de gemeente waar hij staat ingeschreven, uit brengen. Een kiezer mag niet meer dan twee aanwijzingen als gemachtigde aanne men. De volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trekken of in persoon aan de stemming deel te nemen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Publiekszaken, telefoon nummer (072) 535 67 20. Veiligheid Nieuwe acties verwijderen fietsen Ook in november wordt in de Stationsomgeving weer een aantal wegsleepacpes gehouden om de overlast van verkeerd geplaatste (brom)fietsen tegen te gaan. Fietsen die buiten de stallingen staan belemmeren de toegangen tot het station en er ontstaat een chaotisch beeld. Voorkom de kosten en het ongemak van wegslepen en zet uw (brom)fiets in de daarvoor bedoelde stallingen! Afbaalprocedure Wanneer uw (brom)fïets is verwij derd, kunt u op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur contact opnemen met de firma Schilder via telefoonnum mer 06-53 555 866. Uw fiets kunt u na telefonische afspraak ophalen op het terrein van firma Schilder aan de Burgemeester Nieuwenhuijsenstraat 16, te Limmen. Deze locatie is met het openbaar vervoer «bereikbaar. Om uw fiets mee te kunnen nemen dient u zich te legitimeren, een omschrijving van de fiets te kunnen geven en bijbehorende sleutel te kunnen tonen. De kosten zijn 15,00 vermeerderd met 1,00 voor elke dag dat de fiets is opgesla gen. Na betaling van deze kosten tekent u voor ontvangst en krijgt u een kwitantie. Fietsen die na dertig dagen niét zijn opgehaald worden verkocht. Meer informatie Voor meer informatie over de weg- sleepregeling van fietsen kunt u con tact opnemen met de heer P. Bakker UITKIJKPOST NOVEMBER 2006 Schriftelijk verzoek

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 281