Gelukkige overwinning Limmen 1 Tweedaags herfsttoernooi Foresters-jeugd Handbalmeisjes Foresters- B behalen verdiend overwinning sport 25 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO daardoor niet geplaatst. Onze excuses hiervoor. Team Uitkijkpost Vlaggeschip van VV Limmen behoud aansluiting met top Computerstoring redactie Uitkijkpost Vanwege een storing in de mailserver van de Uitkijkpost zijn veel berichten die van zater dag 28 tot en met dins dag 31 oktober naar ons e-mailadres zijn gestuurd, verloren gegaan. Een aantal nieuwsberichten is Open lessen bij gymnastiekvereniging Bijna 400 jeugdleden kwamen tijdens de herfstvakantie in actie NOVEMBER 2006 VOETBAL HEILOO - De laatste jaren is het bij de Foresters gebruike lijk dat er in de herfstvakantie onderling wordt gevoetbald. Door de toename van bet aantal jeugdleden is dit toernooi dit jaar voor het eerst over twee dagen gehouden. Totaal kwamen byna 400 jeugdle den in actie. Niet alleen voor de spe lers was het een voetbalfeest, het geweldige weer zorgde ook voor tevreden gezichten van de ouders aan de zijlijn. Net als vorig jaar werd er alleen om de eer gespeeld. Er werd begonnen met een onderling toernooi voor de mini pupillen. Iedereen werd in een team ingedeeld met bekende namen als Ajax, AZ, PSy Telstar en Volendam. Na een aantal prachtige wedstrijdjes (vier tegen vier) werd AZ uiteinde lijk de winnaar. De rest van de dag was voor de D en C jeugd. By de D tjes werd er zeven tegen zevèn gespeeld. Op het kunstgras veld won het gelegenheidsteam van Barcelona in de finale de Spaanse klassieker tegen Real Madrid. Op veld B was de finalewedstrijd tussen Italië en Nederland helemaal een thriller: strafschoppen moesten de beslissing brengen. De scheids rechter bepaalde het te nemen aan tal op acht stuks, iedere speler moest een penalty nemen. Bij die achtste penalty ging het bij Nederland (klinkt bekend) mis, waardoor Italië wist te winnen. De C jeugd speelde ook op twee velden. In de strijd tussen Arsenal, Liverpool, Manchester United en Chelsea wist Chelsea uiteindelijk te winnen. Op het kunstgrasveld bleek Juventus sterker te zyn dan Barcelona, Real Madrid en AC Milan. Op donderdag begonnen de eerste jaar F jes. Er ontbraken vrij veel spelers maar gelukkig waren er heel wat mini pupillen gekomen om de lege plekken in té vullen. By de tweede jaars F jes werd er met een handicap gespeeld: sommige teams begonnen met een achterstand. De F2 bleek de handicap niet eens nodig te hebben, ze werden na vier wedstrijden de winnaar! Bij de E5 tot en met E12 was veel strijd te zien, op 4 halve velden werd er steeds gespeeld, de uiteindelijke finale tussen de E5 en de Ell was van grote klasse en werd uiteinde lijk door de E5 gewonnen. Het slot van de dag was voor de E selectie, ook hier werd met een han dicap gespeeld. De El wist de eer ste handicap van 3-0 achter snel weg te spelen, binnen 25 minuten was het 9-3. In de overige wedstrij den bleek de handicap toch te lastig, er werd te gehaast gespeeld. Hierdoor slaagde de E4 er uiteinde lijk in om alle wedstrijden winnend af te sluiten, waardoor ze als win naar eindigde. Dank zij de inzet van VOETBAL LIMMEN - Door een 2-1 over winning op Zilvermeeuwen, heeft het vlaggeschip van Limmen de aansluiting met de top van de vierde klasse C weten te behouden. Limmen miste afgelopen zondag een handvol spelers door blessures, terwijl zowel Jeroen Veldt als Cris Zomerdijk pas eind februari vol gend jaar van hun wereldreis zullen terugkeren. Limmen startte furieus en dwong al binnen vijf minuten een penalty af, - die door Edwin Kerssens, zei het in tweede instan tie, werd benut. Limmen bleef in die eerste tien minuten het initiatief houden, maar de Zaankanters her stelden zich daarna en dwong Limmen terug op eigen helft. Limmen moest het in het vervolg een grote groep vrijwilligers is het herfsttoernooi wederom een succes geworden, belangstellenden kunnen de foto's op de website van de Foresters bekijken. van die eerste helft hebben van counters en daaruit ontstonden nog twee uitstekende mogelijkheden om de score verder op te voeren. Spits Edwin Kerssens treuzelde echter te lang, terwijl Tim Bakkum een teenlengte tekort kwam om een voorzet van Edwin af te ronden. Na rust drong Zilvermeeuwen nog meer aan en ontstonden er kansen maar Limmenkeeper Edwin den Breejen het zich niet verschalken. De ploeg knokte voor iedere meter, terwyl gelegenheids vryeverdediger Robert Koot alle gaatjes wist te dichten. Toch kwam Limmen op een 2-0 voorsprong toen een Zilvermeeuwenverdediger hands maakte binnen het strafschopge bied en Anthon Nuyens met dit bui tenkansje wel raad wist. Tien minu ten voor tyd bracht Zilvermeeuwen de stand op 2-1, maar de drie belangryke wedstrijdpunten bleven in Limmen en de derde plek op de ranglijst kon behouden worden en werd zelfs twee punten ingelopen op koploper FC Purmerend. Komende zondag opnieuw eeiv thuiswedstrijd voor Limmen 1. Om 14.00 uur wordt op Dampegheest de topper gespeeld tegen OSy welke ploeg op een tweede plaats staat met een wedstrydpunt meer dan Limmen. De ploeg van trainer Sem Wokke zal dan wel uit een ander vaatje moeten tappen dan afgelopen zondag, om de ploeg uit Oostzaan te kunnen verslaap. Met de steun van de grote Limmen-supportersschare is op Dampegheest altyd sprake van een twaalfde man en die kan weer van doorslaggevende betekenis zijn! HEILOO - Altyd al een salto willen maken, met je kleuter een circuitjé volgen, met de ringen zwaaien, een mooie overslag over een kast maken of op een prettige en goed kope manier aan je conditie wer- ken? Kom dan naar de open lessen van Gymnastiek en Turnvereniging Heiloo (GTH). Niet alleen leden van de vereniging mogen een intro ducé meenemen, maar u kunt ook samen met uw kind een les volgen. De open lessen worden gehouden in de week van maandag 6 novem ber tot en met zaterdag 11 novem ber en zyn vrij toegankelijk voor de groepen: ouder- en kindgym, kleu- tergym, jongens- en meisjesgym, trampolinespringen, maar ook de diverse dames(conditie)uren. Het is echter niet mogelijk om een open les mee te doen bij het selec- tieturnen. Alle lessen worden gege ven in de gymzaal aan de Breedelaan. Alleen de jongens gym- men in de zaal achter het politiebu reau aan de Burenweg. Kijk op de website voor het lesrooster. www.gth.is.dreaming.org. of bel voor informatie naar Edy Koomen 072-5334439. De laatste jaren is het bij de Foresters gebruikelijk dat er in de herfstvakantie onderling wordt gevoetbald. En ook nu werd er alleen om de eer gespeeld. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 287