Eten in het Trefpunt Univé Regio Veel plezier bij Dancing with Eensgezindheid Paddenwerkgroep zet padden over H E I L O O (k BEDRIJF BELICHT Totootq 5 ixw CiT cm Hallo lieve kinderen van Heiloo UITKIJKPOST 8 NOVEMBER 2006 r m V' - ,M Eigen foto Univé RegioDe Drie Linden 1, 1906 ZH Limmen, tel. 072-5053581, e-mail: plus@unive.nl Sinds een week is op de nieuwe locatie aan De Drie Linden in Limmen de vestiging van Univé Regio te vinden. Univé Regio is een zelfstandi ge coöperatie, aangesloten bij de centrale organisatie Unive Verzekeringen. De centrale organisatie is te vinden in Alkmaar (de zorgdi- visie) en Assen (de schadedivisie). Administratie en polisverwerking op het hoofdkantoor ,,Bij Univé Regio werken 140 werknemers", zo vertelt algemeen^ directeur Frank Admiraal. Hiervan werken er circa negentig op het hoofdkantoor in Heerhugowaard. De andere medewerkers werken ver spreid over de 11 vestigingen in het werkgebied. Daarvan is Limmen er dus één." Die vestigingen zijn service-kantoren, waar de klant persoon lijk wordt geadviseerd. „Men kan hier binnenlopen, of telefonisch een vraag stellen. Er kan ook een afspraak gemaakt worden, zodat een en ander bij de mensen thuis uitgelegd kan worden. Zelfs 's avonds", vult vestigingsmanager Petra Wokke aan. Administratie en polisverwerking bevinden zich op het hoofdkantoor. Daar is tevens het callcenter (geo pend op werkdagen van 08.00 tot 20.00 uur en op zaterdag van 09.00 tot 13.00 uur) gevestigd dat het telefonische verkeer afhandelt voor de diverse vestigingen. Alles onder één dak Univé Regio is een zelfstandig brandverzekeraar (inboedel en opstal) en bemiddelt in schadeverzekeringen (auto, aansprakelijkheid, zorg et cetera). Hierbij worden niét alleen Univé-verzekeringen aangeboden, maar ook die van collegaverzekeringsmaatschappijen. Dit gebeurt als de voorwaarden of prijs beter aansluit bij de wensen van de klant. Ook kan Univé Regiohypotheken en pensioenen van diverse banken en verzeke ringsmaatschappijen aanbieden tegen zeer aantrekkelijke condities. Voor duidelijke service aan de klant zijn service-kantoren opgezet. Petra: „Mensen vinden het nou eenmaal prettig om een kantoor binnen te kun nen lopen. Even face-to-face contact. Om het helemaal compleet te maken hebben wij op deze vestiging ook een agentschap van de CVB- bank. Men kan hier dus ook terecht voor bankzaken. Alles onder één dak, wel zo makkelijk!" Reis- en ziektekosten Zoals overal heeft het Internet ook zijn intrede gedaan bij Univé Regio„We hebben een groot internetkanaal, waar men vragen beant woord kan vinden, vergelijkingen kan trekken en een afspraak kan maken voor een bezoek thuis van één van onze buitendienstmedewerkers"ver telt Frank. Twee producten in het verzekeringsaanbod van Univé Regio dienen nog wel nader genoemd te worden: Dat is de voorlopige dekking bij rei zen. Op vakantie bent u in ieder geval verzekerd en bij thuiskomst ligt de polis in de brievenbus. Als tweede licht Frank toe: Afgelopen vrijdag is de basispremie ziektekostenverzekering vastgesteld, hetgeen betekent dat heel Nederland weer moet bepalen al dan niet door te gaan bij dezelfde verzekeraar. Univé Regio biedt in dit kader een zeer aantrekkelijke kort ingsregeling: Iedereen in het werkgebied krijgt standaard een korting van 1,5% op de basispremie van 1134,- per jaar. Daarnaast bieden wij een extra korting van 1% per afgesloten Univé-verzekering. En dat is vrij uniek in Nederland!" HEILOO - Op vrijdag 17 novem ber vindt in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo, weer een maaltijd plaats. Het menu is als volgt: heldere tomatensoep, boerenkool met worst, procureurlapje met jus, gekookte aardappelen, rode kool met gedroogde "appeltjes en gries meelpudding met bessensap toe. De maaltijd begint om 18.00 uur. Voor en ook er na is er een mogelijkheid om in de ontmoetingsruimte wat te drinken. De maaltijd kost E 9,50 te voldoen aan de balie van het Trefpunt voorafgaand aan de maal tijd. Het 'Eten in het Trefpunt' is een project van Stichting Ouderenwerk Heiloo en SBO Heiloo (samenwerkende ouderenbonden ANBO en KBO). De bereiding van de maaltijd wordt verzorgd door het personeel van de keuken van 'De Loet' en vrijwilligers nemen de bediening voor hun rekening. Heeft u geen vervoer? De chauffeurs van het vrijwilligersautovervoer halen u op en brengen u weer thuis. Kosten zijn: 5,- per persoon retour (in Heiloo) aan de chauffeur te vol doen. U kunt zich voor deze maal tijd - en voor vervoer - opgeven bij de balie in het Trefpunt, tel. 072- 5331297. Heeft u zich aangemeld maar bent u verhinderd, wilt u dat dan zo spoedig mogelijk doorbellen. Cadeaubon: Wilt u iemand verras sen of zelf verrast worden? Dan is een cadeaubon ter waarde van een maaltijd in het Trefpunt misschien een leuk idee. De bon is voor of na iedere maaltijd te verkrijgen aan de balie in het Trefpunt. Ook kunt u contact opnemen met mevrouw Niessink, tel. 072-5333332. HEILOO - Wie afgelopen zater dagavond het concert van Muziekvereniging Eensgezind heid in GGZ Willibrord heeft bezocht zal waarschijnlijk moe maar zeer voldaan naar huis zijn gegaan. Het Najaarsconcert stond name lijk in het teken met de dans met allerlei soorten dansmuziek en een drietal danskoppels zorgde voor een vijftal zeer aantrekkelijke stijldans presentaties van de Engelse wals, de quickstep, de samba, de jive en de tango. Bovendien kreeg het pubhek na afloop ruimschoots de gelegenheid om ook zelf een dansje te wagen en daar werd tot in de late uurtjes dankbaar gebruik van gemaakt. Het grootorkest van Eensgezindheid onder leiding van dirigent Cees Brugman opende deze keer op klassieke wijze met het intro uit 'Also Sprach Zarathustra' van Richard Strauss en ook met een mooi arrangement 'Air' uit de derde orkestsuite van Bach. Onder grote publieke belangstelling gaven de dansparen afwisselend met het orkest demonstraties van de Ballroom en Latin American dan sen. De in prachtige danskleding gehulde dansparen wisten bij iedere dans het pubhek in verlegenheid te brengen met de vele variaties van de dans en het hoge niveau waarop er gedanst werd. Zo danste het kop pel Harry Verdonk en Claire Vrielink op het niveau van de hoog te klasse, namehjk de kleding klas se. In deze klasse is de kleding van het danskoppel een belang onder deel van de dans en dat heten de koppels bij iedere dans weer over duidelijk zien. Na afloop van het concert werd het pubhek door de voorzitter van Eensgezindheid uit genodigd om deel te nemen aan het bal waarbij Dj Blom verschillende soorten dansmuziek draaide. Voor iedereen die dit concert gemist heeft geeft Muziek vereniging Eensgezindheid tezamen het de Vocalgroup Recreation op zaterdagavond 16 december een Kerstconcert met samenzang, tradi tionele carols en eigentijdse swin gende kesrtmuziek. Informatie over dit concert is binnenkort te verkrij gen op www.mv-eensgezindheid.nl. Een drietal danskoppels zorgde voor eeïi vijftal zeer aantrekke lijke stijldanspresentaties. Eigen foto Hier een bericht van de schrijf piet. Elke week zal ik een stukje schijven in de Uitkijkpost en wat verklappen over de sinterklaasintocht 'Nieuwe Stijl* in Heiloo. Zoals jullie al gelezen hebben in de Uitkijkpost van vorige week starten we niet meer bij Overkerck. Dit jaar starten we vanaf de Ypsalon. Jullie kunnen Sinterklaas vinden op het schoolplein van de Paulusschool en de Meander. Ik weet dat hij het heel erg leuk vindt om nu ook eens een andere kant van Heiloo te bekij ken. Hij hoopt ook dat jullie allemaal komen en een mooie sinterklaasmijter of zwarte pietenmuts op hebben, voor zien van jullie naam. Vanaf de Ypsalon gaat de optocht beginnen. En iedereen doet er aan mee: een fanfare korps met minirettes, dans- groepjes, fietscrossers, de scouting en nog veel meer. Als we gaan lopen dan lopen we via de Ypesteinerlaan en gaan in de richting van de Ken nemerstraatweg waar we ter hoogte van de snackbar linksaf slaan richting de Zevenhuizerlaan. Als we bij de Sreedelaan aangekomen zijn lopen we die uit tot aan de Sutterlaan. Hoe we verder gaan en wat er allemaal nog meer gaat gebeuren vertel ik jullie volgende week!!!! Ik - de schrijfpiet dus - kan jullie ook nog vertellen dat er een heleboel zwarte pieten mee komen. Zoveel dat jullie ze niet eens kunnen tellen! Alle pieten die vrij zijn en al klaar zijn met de schoencadeautjes in te pak ken, komen mee naar Heiloo. Dus zet het in je agenda, vertel het tegen papa en mama, je broertje, zusje, opa, oma, neef je, nichtje, buurman en buur vrouw en kom allemaal! Zaterdag 25 november, tussen 11.45 en 12.00 uur naar de Ypsalon in Ypestein voor de start van een bijzonder leuke dag voor jullie allemaal. HEILOO - Voor de 18de achter eenvolgende keer heeft de Paddenwerkgroep Heiloo de voorjaarstrek van amfibieën (padden, kikkers en watersala manders) in goede banen geleid. Op 25 februari zijn de werk zaamheden voor de paddentrek gestart met het ingraven van de gaasstrook en vangemmers langs de Zanderslootweg. Als de tem peratuur gaat stijgen ontwaken de dieren en gaan ze direct op weg naar de voortplantings- sloten. Dit wordt de de voorjaars- of paddentrek genoemd. Tijdens deze trek vallen er veel slachtoffers in het verkeer op de doorgaande ver keerswegen. In de korte periode van 26 maart tot 22 april, zijn door 31 vrijwilligers 2718 levende amfi bieën overgezet. Daaronder bevonden zich 2547 gewone padden, 48 bruine kikkers en 123 kleine watersalamanders. Het aantal gedode amfibieën is uit eindelijk vastgesteld op 24. In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 100 euro ex. BTW. Voor aanmelding: De Hoefsmid 5,1851 PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 297