1 j Wmo in Heiloo Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. www.heiloo.nl Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. Burgerzaken Burgerlijke stand gemeente Heiloo t/m 3 november 2006 Veiligheid Ingediende gebruiks- vergunningaanvragen M ededelingen Verkeersbesluit Verleende collectevergunning Werk in uitvoering Werkzaamheden stationsomgeving Inwoners Heiloo houden vaste hulp bij huishouden Namen zorgaanbieders bekend Gemeenten verantwoordelijk NK Kop WF 't Rekerheem Actie Zorg De Pieter Raat Stichting Esdégé-Reigersdaal Philadelphia Zorg NHN Regionale thuiszorg/Evean/Icare Stichting De Blink Stichting Hulpvaardig Stichting NyeScagha Stichting Omnizorg NK Stichting Ouderenzorg de Nieuwstad Stichting voor bejaarden "Horizon" Stichting Zorgcentra Egmond Thuiszorg Kop van Noord-Holland Thuiszorgservice Nederland Verpleeghuis Lauwershof Verzorgingstehuis de Oldeburgh Viva! Zorggroep, Thuiszorg IJmond Westfriese Zorggroep De Omring Woon- en zorgcentrum de Golfstroom Woonzorggroep Wilgaerden Zorgbedrijf Nederland Holding BV Zorgcirkel Waterland Zorgkompas BV Zuster Kueter Stichting (NK staat voor Noord Kennemerland, Kop voor Kop van Noord-Holland, WF voor West Friesland. Heiloo behoort tot de regio Noord Kennemerland) Hoe zit het in Heiloo? Meer informatie UITKIJKPOST 8 NOVEMBER 2006 ij'Sc De Brink 17, reg.nr. 2006/0108 ged. veranderen woning (wijzigen gevelpui garage) verzending: 2 november 2006 Lagelaan 5, reg.nr. 2006/0307 bouwen stallingsruimte (potstal) verzending: 2 november 2006 Schuine Hondsbosschelaan 67, reg.nr. 2006/0257 vergroten woning (woonkamer) en kelder verzending: 2 november 2006 Westerweg 377 A, reg.nr. 2006/0355 slopen 3 recreatiewoningen verzending: 2 november 2006 Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw- of sloopvergunning, kunt u hiertegen binnen zes weken na ver zending van het besluit een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij bur gemeester en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1,1850 AA Heiloo. De datum van verzending vindt u onder de omschrijving van het bouw- of sloop- plan. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de recht bank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opne men met de medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foonnummer (072) 535 66 66. Geboren Lucas H.M. z.v. E. Kokken en A. Eijkenaar Elders geboren Sharisa d.v. F.J. Snijders en N.W.M. Zuurbier; Rosa d.v. L.J. Beintema en I.E. Beems; Lucie A. d.v. A. Nordmann en J.A. Nordmann; Friso T. z.v. J.E. de Boer en E.A. Brantjes; Anthonius W.B. z.v. A.J. van Schooten en M. Peters; Job B.S. z.v. W.F. van der Meer en A.J.M. Kroon; Pien C.R. d.v. W. de Boer en R.M. Post; Tessa N. d.v. M.R. Strang en B.E.M. Verhoeven; Ruben T. z.v. K.C. Stap en S.M.M. Schaaper; Boet z.v. M.A.N. Mulder en S.F. Velseboer Huwelijksaangifte W.A. Booms en M. Kaan Huwelijken partnerschapsregistraties E.A.C. Daniëls en A.M.C. van Saase; P.W. Oort en J.E. Dekker; S.L. Barendsen en M.P.L. Sprenkeling Overleden A. Burgsma wv Boterman; J.A. Zonneveld wv Hoedjes; C.M. Breg wv Dijkshoorn; J. Dibbets ev van Vuuren; B. Poeze Elders overleden A.M. de Groot; J.H. Nebbeling wv Peerdeman; J. de Boorder; C.C. Zweerman ev Zomerdijk; WJ. de Vulder; J.P. Termaat wv Hoetjes; A.M.J. Otter ev van Leeuwen Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 6.1.1 van de Bouwverordening, dat de hieronder vermelde aanvragen om een gebruiksvergunning zijn inge diend. Het Maalwater 4 - Clubgebouw voet balvereniging HSV Stationsplein - Parkeergarage De Blinken Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de brandweer, telefoonnummer (072) 535 68 50. Het college van burgemeester en wet houders heeft besloten tot: I. het realiseren van een algemene invalidenparkeerplaats in de direc te omgeving van Vijverlaan 86; II. dit kenbaar te maken door het plaatsen van het verkeersbord invalidenparkeerplaats (E6). Mogelijkheden tot bezwaar Indien u het niet eens bent met dit besluit kunt u binnen zes weken na de dag van deze publicatie een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wet houders, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, i nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de recht bank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer P. Bakker van het Ingenieursbureau, telefoonnum mer (072) 535 67 63. Door burgemeester en wethouders is aan de volgende instelling vergun ning verleend voor het houden van een collecte door: - Nederlandse Stichting voor het Gehandicapte Kind in de periode van 13 tot en met 18 november a.s. De collectanten horen een legitimatie bewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecte ren. Het sluitstuk van de werkzaamheden in de stationsomgeving is de herin richting van de openbare ruimte. Door de herinrichting gefaseerd uit te voeren, waarborgen wij voor u zo goed mogelijk de bereikbaarheid tij dens deze werkzaamheden. Enige hinder en een verminderde bereik baarheid kunnen wij echter niet uit sluiten. In het gemeentehuis kunt u een planning en een faseringsteke ning bekijken. Deze planning kan afhankelijk van de voortgang van de bouwprojecten nog veranderen. Eerste fase vanaf 12 november 2006 De eerste fase betreft de Heerenweg tussen de Butterlaan en de rotonde. In opdracht van de gemeente werkt aan nemer Dura Vermeer aan de onder grondse voorzieningen voor het gebouw De Blinken, een hemelwater riool en de vervanging van het asfalt door een tijdelijke verharding. De Heerenweg krijgt in 2007 haar defini tieve inrichting, zodra de bouwwerk zaamheden dat toelaten. Om de verminderde bereikbaarheid van de winkels zo kort mogelijk te houden start de eerste fase al op zondag 12 november a.s. Gestart wordt met het verwijderen van het asfalt van de Heerenweg tussen de rotonde en de kruising met de Butterlaan. Aansluitend wordt de straat tussen de rotonde en de De regionale aanbesteding voor hulp bij huishouden in Noord- Holland Noord is afgerond. Alle 25 zorgaanbieders die in deze regio actief zijn en een offerte hebben ingediend, zullen na 1 januari 2007 nog steeds hun diensten aanbieden. Dit betekent dat de inwo ners van de drie regio's grotendeels gebruik kunnen blijven maken van hun vaste hulp bij huishouden. In de nieuwe Wet maatschappe lijke ondersteuning (Wmo) is vastgelegd dat gemeenten vanaf 1 januari 2007 verantwoordelijk zijn voor het regelen van hulp bij het huishouden. Alle gemeenten moesten daarom deze zorg zelf aanbesteden. In Noord-Holland Noord besloten negenentwintig gemeenten dit samen op te pak ken. Omdat de gemeenten een maximumprijs voor zorg heb ben vastgesteld, kon kwaliteit als belangrijkste selectiecriteri um worden gehanteerd. Op 1 december ondertekenen de negenentwintig gemeenten de contracten met de 25 zorgaan bieders in De Zandhorst te Heerhugowaard. De aanbieders die straks hulp bij het huishouden voor Noord- Holland Noord gaan aanbieden zijn: 1f X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X Voor Heiloo hebben een aantal zorginstanties zich ingeschreven om na 1 januari 2007 hun diensten aan te bieden. Dit zijn bijna alle instanties die nu ook actief zijn in Heiloo. Vanaf 1 januari 2007 kunt u hulp bij huishouden inhuren bij de volgende aanbieders: Stichting Zorgbedrijf Nederland Viva! Zorggroep, Thuiszorg IJmond Stichting West-Friese Zorggroep De Omring Thuiszorg Kop van Noord- Holland (inclusief de Dienstenwinkel) Actie Thuiszorg Stichting Regionale Thuiszorg (Evean Thuiszorg) Thuiszorg Service Nederland Dit betekent dat ook in Heiloo iedereen zijn/haar eigen hulp bij huishouden kan houden. Natuurlijk kunt u ook voor een andere hierboven genoemde aan bieder kiezen. Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met mevrouw M. Hoogestijn, telefoonnummer (072) 535 67 13.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 309