Winst voor Meervogels '60 Noord- en Zuid-Holland en Utrecht Jaarlijkse springwedstrijd GTH Limmen 1 onderuit tegen OSV Boscrossers eerste van SPORTNIEUWS UIT DE REGIO De jongens van HSV Dl speelden thuis tegen Meervogels sport 29 Alhoewel zij dezelfde oefeningen doen als de meisjes, ziet het er toch héél anders uit en zo kan gym ook v weer stoer zijn. Als laatste groep was de trampolinegroep aan de beurt. Daar werden de oefeningen uitgevoerd op de mini trampoline, de grote trampoline, de dubbele trampoline en de lange mat, want springen doe je niet alleen op een trampoline! Tijdens deze spring- wedstrijd werden de verkopers van de meeste Grote Clubactieloten in het zonnetje gezet en ontvingen zij een presentje. Dit jaar was Ramon van Harten dé topverkoper van de club! Deze week zijn ook open lessen. Voor iedereen toegankelijk voor alle uren (met uitzondering van het selectietumen) zie hiervoor het les rooster dat in de gymzaal aan de Breedelaan hangt of bezoek de website www.gth.is.dreaming.org. Vooraf aanmelden is niet nodig. Let op: Met ingang van maandag 6 november gymmen de jongens onder leiding van juf Linda tussen 16.00 en 18.00 uur in de gymzaal aan de Burenweg achter het politie bureau. FIETSCR0SS HEILOO - Fietscrossclub de Boscrossers uit Heiloo is dit seizoen als eerste geëindigd in de competitie van de afdeling West (Noord-Holland, Zuid- Holland en Utrecht). Deze plek werd in Langedijk, waar de laatste AK-wedstrijd van dit seizoen gereden werd, in ere gehouden. Voor het afdelings kampioenschap worden in totaal negen wedstrijden gere den. Die wedstrijden bestaan uit drie manches, halve finales en finales. Dit jaar werd de strijd gestreden in Uithoorn, Zoetermeer, Heiloo, Baarn, Oud- Beyerland, Schagen, Velsen, Rijswijk en Langedijk. In de 16 categorieën werden er maar liefst vijf Boscrossers kampioen. Verder werden vier tweede plaatsen en drie derde plaatsen behaald door de Boscrossers. De andere deelne mende clubs hadden het nakijken, tegen zoveel talent hadden ze niet veel in te brengen. Baarn eindigde als tweede en Uithoorn moest genoegen nemen met de derde plaats. De allergrootste bekers gin gen naar Daily Beukeveld bij de jon gens 11 Jim Gul bij de jongens 12 (heeft het hele seizoen een jaar hoger gereden). Sharon van der Kolk viel twee keer in de prijzen, bij de Ladies en bij Cruisers woman en Bert Volkers werd kampioen bij Cruisers 40+ Melanie Gul, die het hele jaar tegen 12 jongens moest strijden werd netjes tweede. Ook Robin van der Kolk (16 jaar) werd tweede bij de categorie 17+, Dave Admiraal bij de cruisers 16- en Jim Volkers bij de Cruisers 17+ Derde plaatsen waren voor Caudia van der Kolk, die ook het hele jaar moest opbok sen tegen maar liefst 13 jongens. Daily van Galen haalde ook de derde podiumplaats, maar dan bij de jongens 17+ en Joeri Beukeveld bü de Cruisers 30. Verdere uitsla gen: Vierde plaats voor Renee Loozeman, Ivo Sprengers en Lars Volkers Cruiser 17+ vijfde plaats voor Steinar Haan, Jan Loozeman jr. en Jan Loozeman sr. Cruiser 40+ zesde plaats voor Dave Gul Dave Admiraal Desmond van Galen Cruiser 16-) en Jim Volkers, zevende plaats voor Skip van Schagen, achtste plaats voor Lars Volkers Jayrico Bruns (Cruiser 17+) en Claudia van der Kolk (Cruiser woman). Niek van leeuwen en Ronald de Visser wer den negende, Daniëlle Vrenegoor elfde, Tom Levering en Marciano Bruns, Tjardo Druyven veertiende, Mike van den Brink zestiende en Anouk van den Brink achttiende. De Heilooër club kan spreken van een heel goed wedstrijd seizoen! HANDBAL AKERSLOOT - Ook de tweede zaalwedstrijd van de dames van handbalvereniging Meervogels '60 werd gewonnen. In een thuiswedstrijd werd tegenstan der Blinkert 2 met een eind stand van 15-12 zonder punten terug naar Haarlem gestuurd. Het was de eerste thuiswedstrijd voor de dames van handbalvereni ging Meervogels en dus waren de dames erop gebrand het publiek een goede wedstrijd te laten zien. Helaas resulteerde dit in het begin van de wedstrijd tot een beetje ner veus spel. Op een stand van 4-1 werden maar liefst drie penalty's achter elkaar 'van Blinkert gestopt door de ervaren keepster Susan Bron. Meervogels was hierna weer bij de les en begon beter te spelen. De voorsprong in de rust bedroeg 9-6. In de tweede helft kreeg Meervogels het moeilijk door war rig fluiten van de heren scheids rechters en door zelf niet genoeg baltempo te creëren. Het publiek kreeg goede aanvallen te zien, afgewisseld met passingsfouten. Uiteindelijk bleek Meervogels'60 te sterk en wonnen zij verdiend met 15-12 de wedstrijd. Volgende week wacht een tegenstander van een ander kaliber. Om 13.00 wordt wederom een thuiswedstrijd gespeeld dit keer tegen Schagen. De doelpunten werden gescoord door: Yvonne Meijer (3), Gitta Lute (3), Monique Kerssens (2), Marjolein Zoon (2), Yoni Dekker (2), Dorien van Baar (1), Bo Schouten (1), Marit Blokker (1). HEILOO - Een flinke aanloop, goed afzetten en met een mooie overslag over de pegasus, op de lange mat volgen koprollen, ara bieren en radslagen elkaar af. Vanuit een andere ooghoek zie je nog dat er een salto wordt gesprongen terwijl er aan de andere kant van de gymzaal er een prachtige streksprong wordt gemaakt met behulp van een mini-trampoline. Op zaterdag 4 november is de jaarlijkse springwedstrijd voor alle jongens- en meisjesuren van GTH gehouden in de gymzaal aan de Breedelaan. In iedere leeftijdscate gorie werd getoond, met ieder zijn of haar eigen oefeningen, wat men in zijn mars heeft. De kinderen van de jongste groepen zitten vaak nog maar net op gym en ook zij vonden het prachtig om aan het pubhek te laten zien, wat zij in die korte tijd allemaal hadden geleerd. Naarmate de dag vorderde werden de deelne mers ouder en de verrichtingen moeilijker. Halverwege de dag heten de jongens hun prestaties zien. VOETBAL LIMMEN - Het is Limmen afge lopen zondag op een druk sportpark Dampegheest niet gelukt om OSV te verslaan en daardoor de tweede plaats op de ranglijst te bemachtigen. De ploeg uit Oostzaan zat al binnen zes minuten na het eerste fluitsignaal van scheidsrechter Nijhuis op rozen, toen twee momen ten van onachtzaamheid en gebrek aan alertheid in de Limmer defensie genadeloos werden afgestraft. Gevolg: een 0-2 achterstand. Naarmate de eerste helft vorderde herstelde Limmen zich enigszins en was het vlak voor rust Sjoerd Labee die koppend de aansluitingstreffer het aantekenen. In de tweede helft werd duidelijk dat OSV met gelou terde mensen, als doelman Frank van de Geest en aanvoerder en oud Volendamspeler Carel Bartele, Limmen niet verder heten komen. De wedstrijd werd definitief beslist, toen een vrije trap van dezelfde Bartele door de Limmer muur van richting werd veranderd en doel man Edwin den Breejen kansloos het. Zodoende kreeg Limmen zijn eerste thuisnederlaag te verwerken, maar bhjft desondanks op de derde plaats op de ranglijst staan, concur- rentie ligt echter op de loer. Zondag 12 november kan de eerste aanval op de derde plaats worden afgesla gen als om 14.30 uur, in Assendelft wordt gewonnen van de gelijknami ge club. Geen gemakkelijke opgave voor Limmen 1, maar met de steun van de trouwe aanhang moet het mogeljjk zijn om de drie wedstrijd- punten mee naar Limmen te nemen. Tijdens de springwedstrijd lieten alle jongens en meisjes van GTH zien wat zij in hun mars hebben. Eigen foto Fietscrossclub de Boscrossers uit Heiloo is dit seizoen als eerste geëindigd in de competitie van de afdeling West. In 16 categorieën werden maar liefst vijf Boscrossers kampioen. Eigen foto 8 NOVEMBER 2006

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 319