Koets Welboren Financieel Adviseurs Onderhoud Plan Oost H E I L O O BEDRIJF BELICHT fiehicfc 5 7 -" Hallo lieve kinderen van Heiloo Afsluiting Nederland Leest! De blauwe zusters' krijgen schilderij UITKIJKPOST 15 NOVEMBER 2006 Zoals beloofd is dit weer een stukje van de schrijf piet. Ik heb vorige week al verteld dat we een nieuwe route gaan lopen met de optocht. We lopen via de Ypesteinerlaan, Ken nemerstraatweg, E5reedelaan en dan de Dutterlaan richting de Heerenweg. Alleen heeft de wegwijspiet nu te horen gekre gen dat de Heerenweg is afge sloten ter hoogte van het 5tationscentrum. Daarom gan we nu op de Breedelaan recht door tot aan de 5tationsweg. We gaan daarna linksaf, rich ting de rotonde en vervolgens de Heerenweg op richting het winkelcentrum. Maarrrr.....we gaan niet helemaal door tot aan 't Loo. Misschien kunnen jullie gaan raden wat we wel gaan doen. Ik ga het nog niet verklappen en ik kan jullie wel vertellen dat het leuk wordt. Het heeft in ieder geval te maken met een groot gebouw, waar heel veel kinderen in kun nen. En waar wij het heel gezel lig gaan maken met muziek, dans en andere leuke dingen. Alle zwarte Pieten en natuurlijk öinterklaas hebben er erg veel zin in. Gelukkig is er ook nog wat leuks in het vooruitzicht. Zeker nu alle tekeningen zijn gestolen door de twee boeven. Ik hoop maar dat alles goed gaat komen. Dus, vertel het aan al je vriendjes en vriendin netjes. Zaterdag 25 november om 12.00 uur vertrekt de 5int voor een optocht door Heiloo, vanaf de Ypsalon inYpestein. HEILOO - Een van de mooiste cita ten uit de roman Dubbelspel is voor Lucia Nankoe: "...Hij formuleerde het langzaam voor zichzelf: "We hebben liefde nodig. We moeten meer van dit land gaan houden en meer van onze vrouwen. Ja dat laat ste scheen zo zinvol te zijn, dat hij het bijna uitsprak. Maar hij zweeg. Een dergelijke opmerking, dat we meer van onze vrouwen moeten houden, zou hier alleen banaal klin ken. Had hij daarnet niet ontkend, dat hij nog een vrouwenjager was? Wat was het verschil tussen een vrouwenjager zijn en van een vrouw houden? Er was een verschil, maar hij zou het niet kunnen uitleggen..." Voor Lucia Nankoe is Dubbelspel een roman waarin Frank Martinus Arion zijn vrouwelijke personages ook laat dubbelspelen. Nog enkele toegangskaarten Er zijn nog enkele toegangskaarten verkrijgbaar (by de klantenservice van Bibliotheek Heiloo) voor deze feestelijke afsluiting van Nederland Leest! op donderdag 16 november om 20.00 uur in Bibliotheek Heiloo 5,- voor leden en 7,50 voor niet-leden van de bibliotheek). In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 100 euro ex. BTW. Voor aanmelding: De Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. HEILOO - Op woensdag 1 november werd de zusters van het Vleesgeworden Woord, ook wel 'blauwe' zusters genoemd, een olieverfschilderij aangeboden door de Heiloöer communiteit. Op dit schilderij, vervaardigd door Rein van Holland, staat het por tret van de patrones van de zusters, de Heilige zuster Mari Adolphine. Deze Nederlandse zuster werd geboren in Ossendrecht, onder de naam Kaatje Dierkx. Op 9 juli 1900 werd zij om het leven gebracht tijdens de zogenaamde Bokseropstand in China. Nu de 'blauwe' zusters binnenkort definitief een eigen domicilie in het deels verbouwde voormalige Julianaklooster vin den, zal het portret een inspirerend bezit zijn. Foto: Mario Sacksioni Foto: Mario Sacksioni Koets Welboren, financieel adviseurs, Kennemerstraatweg 402-406, 1851 BK Heiloo, tel. 072-5024200, e-mail: info@koetswelboren.nl, Internet: www.koetswelboren.nl. Sparen, beleggen, hypotheek of verzekering afsluiten, pensioen regelen of schades afhandelen, het kan menigeen hoofdbrekens kosten. En dat geldt niet alleen voor particulieren, maar ook voor bedrijven. Koets/Welboren Financieel Adviseurs, sinds juni van dit jaar gevestigd aan de Kennemerstraatweg in Heiloo, kan u in vele opzichten adviseren. In 2000 hebben Ben Koets, voorheen docent economie en verzekeringsleer aan het Horizon college in Heerhugowaard, en René Welboren, financieel specialist met veel kennis op het gebied van het bank- en verzekeringswe zen, de handen ineen geslagen en zijn het advieskantoor met de gelijklui dende naam gestart. Van twee vestigingen in Uitgeest en Noord Scharwoude is overgestapt naar een centrale locatie. ,,Aan de éne kant omdat we onze klanten een advies onder één dak willen bieden, maar daarnaast werken wij nauw samen met adviseurs van AFD Financiële Diensten, die ook kantoorruimte met ons delen. AFD heeft zich gespecia liseerd in hypotheekadvies en is sinds een groot aantal jaren actief in de regio. Door deze samenwerking profiteert de klant van deskundig hypo theekadvies en scherpe rentetarieven", vertelt René Welboren, terwijl hij het stijlvolle kantoor laat zien. Hecht contact en vertrouwensband met klanten De kracht van Koets/Welboren zit hem vooral in het hechte, efficiënte en snelle contact tussen klant en adviseur. „Dat men dus niet 'over afde lingen zwerft", beklemtoont René. ,,We vinden het heel belangrijk dat de lijnen kort zijn, men makkelijk kan binnenlopen of kan bellen met een vraag en snel geholpen wordt. Ons team is voldoende gekwalificeerd om eenvoudige vragen snel te beantwoorden. Voor de meer uitgebreide vraagstukken maken zij voor de klant een afspraak met Ben of met mjj, de adviseurs." Koets/Welboren doet zaken met ongeveer twintig financiële instellingen zoals banken en verzekeraars en selecteert op bijvoorbeeld prijs en kwaliteit voor een klant. U bent er dus van verzekerd dat u altijd een goed pakket tegen een scherpe prijs geadviseerd krijgt. „Dat is het verschil tussen een verkooporganisatie en wij als adviseurs. Wij adviseren wel of niet in zee te gaan met bijvoorbeeld een verzekeraar en dat puur op gronden die wij van die klant kennen. Immers wij streven naar een lang durige relatie met zowel onze particuliere als zakelijke klanten. Men legt toch het hele financiële hebben en houwen bij ons op tafel. Belangrijk dat je daar goed mee omgaat!" meent René. Het kantoor beschikt over alle benodigde vergunningen die sinds begin dit jaar bij de invoering van de Wet Financiële Diensten door de AFM, Autoriteit Financiële Markt ver plicht zijn gesteld. Verzekeren via Internet Een laatste ontwikkeling bij Koets/Welboren is het afsluiten van een verzekering via het Internet. „Via de eigen website www.koetswelboren.nl of op www.nuverzekerd.nl kan men direct een verzekering afsluiten. Indien klanten hulp nodig hebben, kunnen zij terugvallen op de service van ons kantoor." HEILOO - Op maandag 13 november is een samenwer kingsovereenkomst getekend tussen de gemeente Heiloo en VOF De Kroften (bestaande uit G.P. Groot B.V. en De Vries Van de Wiel) voor het te plegen onderhoud van Plan Oost. Deze wijk is 45 jaar oud en tij dens een rioolinspectie in 2001 is onder andere gebleken dat vervan ging in de nabije toekomst nood zakelijk is. Tevens is gebleken dat leidingen van NUTS-bedrijven, verkeersmaatregelen en het groen voor onderhoud en wijziging vat baar waren. Om inwoners te laten participeren in de plannen is een aanvullende uitgebreide enquête gehouden die een respons van 55%, soms zelfs oplopend tot 83% per straat heeft opgeleverd. De wensen zijn geïnventariseerd. Er is een plan in ontwikkeling en tijdens inloopavonden zullen tekeningen en keuzemogelijkhe den getoond worden (bijvoorbeeld over de aanplant van bomen). Uiteindelijk zal hier een definitief plan uitrollen. ïn het kader van Duurzaam Veilig, zal de wijk inge richt worden als 30-kilometerge- bied. Er zullen verspringingen komen vergelijkbaar met die in de Laan van Zeeman. Er is niet geko zen voor verkeersdrempels. Uniek aan dit project is dat de bedrijven die de werkzaamheden zullen gaan verrichten in Plan Oost op de inloopavonden aanwe zig zullen zijn, zodat de bewoners rechtstreeks kunnen kennisma ken. De verwachting is dat de rea lisatie van de eerste fase van het Onderhoud Plan Oost in het eerste kwartaal van 2007 zal plaatsvinden. V.l.n.r.: burgemeester T.J. Romeyn, de heer C. Uiterwijk Winkel, directeur GP Groot en de heer E.P. Scholten, directeur De Vries Van de Wiel. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 329