Op 22 november kunt u in Heiloo stemmen waar u wilt Vrijwilliger van het jaar Vrijwilligersbijeenkomst 7 december 2006: 15 Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. www.heiloo.nl HEILOO Tijdens de Tweede Kamer verkiezingen op 22 november a.s. kunt u zelf bepalen waar u in Heiloo uw stem uitbrengt. Daardoor wordt het nog gemakkelijker om te stemmen. Bijvoorbeeld op weg naar uw werk, nadat u uw kinderen naar school heeft gebracht of na een bezoek aan de bibliotheek. Stempas binnen gemeente Heiloo Alle kiesgerechtigden ontvangen een stempas in plaats van een oproepkaart. Hiermee kunt u in ieder stembureau binnen de gemeente Heiloo stemmen. U kunt hiermee niet in een andere gemeente stemmen. Wel kunt u iemand uit de gemeente een vol macht op de stempas geven. Deze persoon kan - ook in elk stembu reau in Heiloo - voor u een stem uitbrengen, tegelijk met het uit brengen van de eigen stem. Om stemfraude te voorkomen, kan er op het stembureau naar uw iden titeitsbewijs gevraagd worden. De stembureaus binnen de gemeente Heiloo staan in het kader bij dit artikel. Daarnaast staan ze ook vermeld op de kan didatenlijst, die huis-aan-huis wordt verspreid. Stempas verplicht Als u wilt stemmen dan is een stempas verplicht. Bent u de pas vergeten, dan kunt u uw stem niet uitbrengen. De voorzitter van het stembureau mag geen vervan gende stempas uitschrijven. De stempassen zijn inmiddels per post verstuurd. Heeft u geen De gemeente Heiloo wil de vrijwilligers die actief zijn voor organi saties in Heiloo graag een blijk van waardering geven. De gemeente Heiloo organiseert daarom een speciale Vrijwilligersbijeenkomst op donderdag 7 december 2006 van 19.30 uur tot 22.00 uur in Hotel Golden Tulip Heiloo (inloop vanaf 19.00 uur mogelijk). Onderdeel van deze bijeenkomst is de verkiezing van de 'Vrijwilliger van het jaar'. Kent u iemand in uw omgeving die zich belangeloos inzet voor andere mensen? Geef hem of haar dan vóór vrijdag 17 november a.s. op. De exacte voorwaarden en het nominatieformulier kunt u vin den op www.lieiloo.nl. U kunt het nominatieformulier ook opvragen via telefoonnummer (072) 535 66 66 en opsturen naar gemeente Heiloo, t.a.v. Esther de Graaft, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Aanmelden De Vrijwilligersbijeenkomst is uit drukkelijk exclusief bestemd voor vrijwilligers die actief zijn in Heiloo. Als u wilt komen, verzoe ken wij u aan te geven met hoe veel personen uw organisatie aanwezig zal zijn. U kunt zich aanmelden via het aanmeldfor mulier op de site www.heiloo.nl. Ook kunt u de aanmelding door geven via telefoonnummer (072) 535 66 66. stempas ontvangen of bent u de stempas kwijtgeraakt dan kunt u tot 17 november a.s. een vervan gende stempas op het gemeente huis aanvragen. U kunt uw stem pas niet buiten Heiloo gebruiken. Proef Het gemeentebestuur vindt het belangrijk dat de inwoners van Heiloo zelf kunnen bepalen waar ze hun stem kunnen uitbrengen. Daarom doet de gemeente mee aan een proef die het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties heeft opgezet. Tijdens de verkiezingen voor de Tweede Kamer op 22 november en de verkiezingen voor Provinciale Staten op 7 maart 2007 is het daarom mogelijk om in ieder willekeurig stembureau in Heiloo een stem uit te brengen. Omdat het een experiment is, wil het gemeentebestuur ook graag uw mening hierover vernemen. U kunt deze kenbaar maken in het stembureau. Indien de proef een succes is, wordt de mogelijkheid om te stemmen in een willekeu rig stembureau in de gemeente naar verwachting landelijk inge voerd. Geen stemmachines Op 30 oktober jl. heeft minister Nicolaï van Bestuurlijke Vernieuw ing en Koninkijksrelaties besloten dat niet met de stemmachines van Newvote (van Sdu) gestemd kan worden. Het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties heeft bepaald dat in Heiloo gestemd gaat wor den met stembiljetten en pot lood. Het stemmen met potlood en papier heeft geen gevolgen voor de mogelijkheid om in een willekeurig stembureau in Heiloo te kunnen stemmen. Meer informatie Zie voor stemmen bij volmacht en stemmen in stembureau in een andere gemeente onder de rubriek Verkiezingen elders op deze pagina. Voor meer informa tie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieks- balie Burgerzaken, telefoonnum mer (072) 535 67 22. Openings tijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maan dagavond 18.00-20.00 uur. Locaties en nummers stembureaus 1 Gemeentehuis Raadhuisplein 1 2 Basisschool Paulus De Hucht 6 3 Basisschool De Springschans Breedelaan 6 4 Bowling Heiloo Kennemerstraatweg 341 5 Wijkgebouw Ypsalon De Hucht 4 6 PCC vestiging Heiloo Laan van Muijs 3 7 Zorgcentrum Overkerck Stationsweg 92 C 8 Basisschool De Zuidwester Boekenstein 43 9 Zorgcentrum De Loet De Loet 1 10R.K.Basisschool Willibrord Boekenstein 47 - Rood en -commissies Welstandscommissie Op maandag 20 november a.s. verga dert de Welstandscommissie. De ver gadering begint om 14.00 uur in kamer 008 van het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De behandeling van bouwplannen is openbaar. Op verzoek van belangheb benden kan de vergadering om per soonlijke of andere bijzondere rede nen besloten worden gehouden. Belangstellenden en belanghebben den kunnen de vergadering van de welstandscommissie bijwonen op de publieke tribune. Belangstellenden en belanghebbenden hebben geen spreekrecht, met uitzondering van een planindiener en/of ontwerper. Deze kan op afspraak een toelichting geven tijdens de vergadering waarin het plan wordt behandeld. Voorts zijn de goedgekeurde notulen van de behandeling van bouwaanvragen openbaar. Voorlopige agenda 1. Opening en mededelingen. 2. Notulen vergadering d.d. 6 november 2006. 3. Ingekomen stukken. 4. Ingekomen bouwplannen: - De Oude Werf 1, veranderen en vergroten showroom van autobe drijf; - Kennemerstraatweg 464, plaatsen waterreservoir t.b.v. kas; - Stationsweg 21, vergroten woning. 5. Algemene zaken met betrekking tot de welstand. 6. Rondvraag en sluiting. De definitieve agenda en de daarop betrekking hebbende bouwplannen liggen, voor zover deze niet om per soonlijke of andere gewichtige rede nen niet-openbaar zijn, op vrijdag 17 november a.s. tussen 08.00 en 12.30 uur ter inzage bij de Publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Voor meer informatie kunt u terecht bij een medewerker van de publieks balie Bouwen en Wonen, telefoon nummer (072) 535 66 66. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.00 uur en maandagavond 18.00-20.00 uur. Bouwen en wonen Ontvangen aanvragen om bouwvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde aanvragen om een bouwvergunning zijn ontvangen: Kennemerstraatweg 380, reg.nr. 2006/0363 ged. veranderen kantoorgebouw ontvangstdatum: 7 november 2006 Kerkelaan 21, reg.nr. 2006/0359 ged. vergroten woning ontvangstdatum: 8 november 2006 Stationsweg 107, reg.nr. 2006/0291 vergroten woning ontvangstdatum: 7 november 2006 De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u een afspraak maken met een medewerker van de publieks balie Bouwen en Wonen, telefoon nummer: (072) 535 66 66. Bouwplan (art. 19 lid 3 Wet R.O.) Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voornemens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als omschreven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bouwvergunning te verlenen voor het vergroten van de recreatiewoning- woning (plaatsen kap) op het adres (Vervolg op volgende pagina) r i Belangrijke nummers Alarmnummer: 112 Brandweer: 072 5644444 Politie: 0900 8844 (locale tarief) UITKIJKPOST 15 NOVEMBER 2006 Hei loo contact ^!^KKani^^m^^mÊaHmBÊaHmÊÊammmmimtaÊaÊtÊaÊtXBÊÊÊÊÊBBBSÊBSÊÊBBIIHIBÊBÊÊSKBKKÊÊBÊIBÊBÊSIÊÊBBtBKÊÊBBÊBÊm IllflrfliiliM^ '"MlInlmiII' Meer informatie Meer informatie

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 339