THUIS IN DE REGIO Voor meer informatie www.vanaerooraen.nl om oorvs Eï] IBIi (O VAN DER sinds 1933 8 an SKvel naa^ eia ma novem vana jaat4, Jan Schuijtlaan 28 te Heiloo Werkendelslaan 102 te Heiloo De Brink 41 te Heiloo "Hlaal je sekoetafje op 4- december weer bij orvs op /vlet je preservtje erirv oj erop! Alkmaar, Kennemerstraatweg 31-33, 072-5141000 Heiloo, Kennemerstraatweg 386, 072-5351000 Schoorl, Paardenmarkt 20, 072-5093253 Westerweg 153 te Heiloo 22 NOVEMBER 2006 UITKIJKPOST NVM WiiarajjjJMliii U3BORDEN abii centrum en het NS-station onderhouden vrijstaand woonhuis met staande houten schuur, eventueel te ken als garage, indeling begane entree, hal, trapopgang, bijkeuken voorzien van wastafelmeubel en wasmachineaanslui- ting, zwevend toilet met fontein, L-vormige woonkamer voorzien van erker, openslaande deuren naar het terras en een convectorput, dichte in L-opsteiïirtg uitgevoerde keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur, deur naar de op het westen gelegen tuin. In de tuin vindt u een vrijstaande houten schuur, even tueel is deze te gebruiken als garage, 1e Verdieping: overloop voorzien van dakkapel, badkamer voorzien van ligbad, douchecabi ne, zwevend toilet, wastafel en een designra diator, voorslaapkamer v.v. dakkapel, ouder- slaapkamer voorzien van bergruimte en een achterslaapkamer voorzien van een deur naar het eventueel te realiseren dakterras. 2e Verdieping: middels vlizotrap bereikbare roya le bergzolder met opstelling van de combiketel (intergas HR, bouwjaar 1999). Bijzonderheden.: De woning is nog voorzien van diverse authentieke détails, zoals glas-in-lood raampjes en paneeldeuren, in de gehele woning ligt een laminaatvloer. Bouwjaar 1936. Inhoud: ca. 375 m3. Woonoppervlakte: ca. 150 m2. Opp.: 270 m2. Aanvaarding in overleg. Kantoor Heiloo, tel.: 072-5351000 Vraagprijs: 349.000,= k.k. Op gewilde locatie in kindvriendelijke woonwijk en nabij alle voorzieningen gelegen frisse goed onderhouden en uitgebouwde tussenwoning met houten berging en ach terom. Indeling: entree, gang/toilet met fonteintje, garderobenis, trapkast, uitgebouw de woonkamer met 2 deuren naar de tuin, half open keuken v.v. L-vormige keukenop stelling. De gehele begane grond is voorzien van plavuizenvloer met vloerverwarming. 1e Verd.: overloop, 2 achterslaapkamers v.v. Velux dakraam waarvan één kamer voor zien is van vaste kast (schuifdeur), voorslaapkamer v.v. vaste kast (schuifdeur) badka mer v.v. douche, 2e toilet, wastafelmeubel, designradiator. Vaste trap naar de 2e ver dieping: voorzolder v.v. wasmachineaansluiting, Agpo HR Ecompal Combiketel (1997), Velux dakraam, 4e slaapkamer v.v. Velux dakraam, kabelaansluiting en tevens berg ruimte. De houten schuur is voorzien van elektra en er is een overkapping bij de ach teringang. Bijzonderheden: bouwjaar 1998. Inhoud: ca. 380 m3. Woonopp. ca. 140 m2. Grondopp. 158 m2. Aanvaarding in overleg. Kantoor Heiloo n_n nnn Tei072 5351000 Vraagprijs: 279.000,= k.k Kantoor Heiloo nnn nnn Tel.: 072-5351000 Vraagprijs: 229.000,= k.k. In het ruim opgezette plan Egelshoek vindt u deze prachtig gelegen geschakelde hoek- eengezinswoning met aangebouwde stenen berging nabij het Heilooërbos en winkel centrum 't Loo. indeling begane grond: entree, hal met trapopgang, meterkast, zwevend toilet voorzien van een fonteintje, de gang geeft u toegang tot de woonkamer die voor zien is van twee openslaande deuren naar de voortuin/terras, open moderne keuken voorzien van een rechte keukenopstelling met een houten aanrechtblad voorzien van een RVS-spoelbak en diverse inbouwapparatuur, deur naar patio. Ie Verdieping: over loop, badkamer voorzien van 2e hangend toilet douchecabine, wastafel, designradiator en aansluiting voor de wasmachine, tevens is de badkamer voorzien van een apart aan gelegde vloerverwarming, aan de voorzijde van de woning bevinden zich 2 slaapkamers, waarvan 1 voorzien van een vaste kast met schuifdeuren en achter bevindt zich nog 1 slaapkamer voorzien van een vaste kast met schuifdeuren. De woning beschikt over een aangebouwde stenen berging voorzien van elektra en de mechanische ventilatie- unit. Bijzonderheden: De begane grond is voorzien van een plavuizenvloer met vloerverwar ming en de Ie verdieping is voorzien van linoleumvloer. Bouwjaar: 2001. Inhoud: ca. 360 m3. Woonoppervlakte.: ca. 120 m2. Opp.: 172 m2; Aanvaarding in overleg. Kantoor Heiloo Tei072 5351000 Vraagprijs: 274.000,= k.k. Deze tussenwoning met fraai aangelegde tuin en achterom is gelegen aan een hofje in een kindvriendelijke woonomgeving nabij uitvalswegen en het NS-station. Indeling begane grond: entree, hal, meterkast, gang met trapopgang, zwevend toilet met fon teintje, kelder, doorzonwoonkamer voorzien van een deur naar de tuin (noord), semi- open keuken voorzien van een L-vormige keukenopstelling, deur naar de tuin. De tuin is voorzien van een vrijstaande stenen schuur welke is voorzien van een wasmachi neaansluiting, uitstortgootsteen, elektra en verwarming, aangebouwde houten schuurtje en een achterom. 1e Verdieping: overloop, achterslaapkamer, ouderslaap kamer, voorslaapkamer; alle slaapkamers zijn voorzien van een vaste kast, badcel voorzien van een douche en wastafel, mogelijkheid voor hét eenvoudig realiseren van een 2e toilet (aansluiting aanwezig). 2e Verdieping is middels een vaste trap bereik baar, voorzolder met bergruimte en de opstelling van de CV ketel (Remeha combike tel, bouwjaar 2003), zolderkamer voorzien van bergruimte en een Velux dakvenster. Bijzonderheden: Bouwjaar 1960. Inhoud ca. 300 m3. Woonopp.: ca. 115 m2. Opp. 179 m2. Aanvaarding in overleg.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 364