Start kaartverkoop Neva Ensemble Kerstconcert met Black Gospel Choir Get together Tropische jaarwisseling in BukBuk Country Club presenteert Olivier King Trio Renegade treed op in La Strada H E I L O O Wereldbeeld yUVJ DEUTEKOM 11 Corso Bioscoop BOEK VAN DE WEEK Casino Royale Wereldbeeld door persbureau Reuters Boek van de week UITKIJKPOST 22 NOVEMBER 2006 De jonge geheim agent James Bond (Daniel Craig) krijgt van M (Judi Dench), hoofd van de Britse geheime dienst MI6, de opdracht het op te nemen tegen de levensge vaarlijke Le Chiffre (Mads Mikkelsen), heer en meester aan de casinotafel. Om in het gokpaleis genoeg tegenstand te bieden aan dit zwaargewicht, krijgt Bond financië le ondersteuning van Felix Leiter (Jeffrey Wright) die in dienst is van de CIA. Daarnaast heeft hij de ver leidelijke Vesper Lynd (Eva Green) aan zijn zijde, maar het gevaar loert van alle kanten. Er is zelden zoveel te doen geweest over de invulling van een filmrol dan bij de opvolger van Pierce Brosnan als James Bond. Uiteindelijk werd gekozen voor Daniel Craig ('Enduring Love', 'Munich'). Vooral de blonde haren van deze Britse acteur riepen bij veel fans de nodige vraagtekens op. De regie ligt echter in vertrouwde handen, want regisseur Martin Campbell wist in 1995 de James Bondserie al een succesvol nieuw leven in te blazen met 'GoldenEye'. Geen enkele eeuw is van tevoren meer besproken en geanalyseerd dan de eenentwintigste. Toch heeft niemand voorzien welke dramati sche gebeurtenissen de beginjaren in petto hadden. Reuters is het grootste internationale persbureau ter wereld en brengt al meer dan 150 jaar het laatste nieuws. Zijn journalisten waren de eersten die berichtten over de wapenstilstand in de Eerste Wereldoorlog, over de dood van Gandhi en over de gevan genneming van Saddam Hoessein. Zijn fotografen hebben talrijke prij zen gewonnen, waaronder de prestigeuze World Press Photo of the Year in zowel 2004 als 2005. Puttend uit de ongeënaarde bron nen van Reuters behandelt Wereldbeeld negen grote thema's die samen een leidraad vormen voor de vragen die de mens zich stelt. Met scherpzinnige artikelen van vooraanstaande journalisten van Reuter en briljante foto's, gese lecteerd uit een omvangrijk archief van vele miljoenen exemplaren, brengt deze historische de snelle en dramatische ontwikkelingen in beeld, die onze wereld hebben ver anderd in de eerste jaren van het nieuwe millenium. Het Neva Ensemble geniet veel bekendheid in Noord-Holland en is te gast bij de Zondagsociëteit. Eigen foto voor dit optreden is Geesterhage niet alleen open voor de 55+ groep, maar voor iedereen ieder die mooie muziek weet te waarde ren. Het Ensemble zingt licht klas sieke muziek en Russische volkslie deren. Het is een bijzondere gebeurtenis die u niet mag missen. Vanaf heden kunt u kaarten kopen bij de Stichting Welzijn Castricum. De prijs van de kaarten is in de voorverkoop 2,50 en op de dag zelf 3,-. Openingstijden loket voor verkoop kaarten tussen 14.00 en 15.30 uur, Stichting Welzijn Castricum, Geesterduinweg 5. CASTRICUM - Op zondag 17 december treedt het Neva Ensemble op in Ontmoetings centrum Geesterhage, aan de Geesterduinweg 5, te Castricum. Het optreden zal gehouden worden van 14.30 tot 17.00 uur. Het inmiddels werelberoemde Neva Ensemble dat vooral veel bekendheid geniet in Noord- Holland en daarnaast optreedt in vele andere plaatsen in Nederland, is deze middag in Castricum te gast bij de Zondagsociëteit. Speciaal HEILOO - Op vrijdag 22 decem ber geeft Black Gospel Choir Get Together een kerstconcert in Klein Varnebroek te Heiloo. De aanvang is om 20.00 uur en kaarten zijn verkrijgbaar bij Restaurant Klein Varnebroek. Het enthousiaste, bijna dertig leden tellende Black Gospel Choir 'Get Together uit Nieuwe Niedorp, zingt spirituals en gospels uit de zwarte Amerikaanse traditie. Het koor is in januari 2004 opgericht en stond onder leiding van Cis van Dam die helaas in het oprichtings jaar plotseling overleed. Na een diri gentenwisseling staat sinds januari van dit jaar Marjan Steenhof (voor heen "Big Mama") voor het koor. De leden van Get Together hebben alle maal in ieder geval één ding gemeen. Enthousiasme en gegrepen door de spirit van black gospel. Het willen delen van deze ervaring. Ze willen zingen, swingen en zo laten horen en voelen dat we allemaal één zijn, ongeacht de achtergrond, leef tijd of wat dan ook. De muziek van Gospel Choir 'Get Together' laat zich het best omschrijven als 'onvervalste swingende black gospel'. Via aloude spirituals, sterk swingende gospels naar ingetogen praise songs.De dirigente heeft haar sporen verdiend als jazz-zangeres met haar New Orleans Jazzband in binnen- en buitenland en is later geheel overgestapt op de black gospel. Gestart met een eenmalige workshop, zou Marjan haar kennis van de black gospel aan het koor overdragen. Door haar gedreven heid, know how en het enthousias me van beide partijen is er besloten met elkaar verder te gaan. Het koor en de solisten worden begeleid door een vijfkoppige band, waarbij nie mand stil kan büjven zitten of staan. Voor meer informatie of kaarten, kunt u contact opnemen met tel. 072-5331612 of fax. 072-5331620. E-mailadres: info@kleinvarnebroek.nl. HEILOO - Vrijdag 24 november is het weer zover. Dan organiseert de Country Club in samenwerking met Wijndijck en Restaurant Oosterzij weer een gezellige middag en avond met medewerking van het Olivier King Trio. Deze keer staan de middag en avond in het teken van de Beaujolais Primeur, welke weer in het land is. U wordt ontvangen met een heerlijk glas beaujolais vanaf 16.00 uur. En de grootste primeur is wellicht, dat u voor het eerst, het enige echte Country Club Diner kunt gaan proberen. Iedere vierde vrijdag van de maand zal een fan tastisch menu gepresenteerd, wor den dat slechts via Internet is te reserveren: info@oosterzij.com. Voor 19,50 per persoon. HEILOO - Aangezien het weer in Nederland nog steeds niet wil meewerken tijdens oud nieuw en de Bukbukcrew geen zin heeft naar Australië te gaan, hebben ze besloten het mooie weer naar de Buk te halen. Het thema is: 'Tropical' en alles wordt uit de kast getrokken om een zo warm en tropisch mogelijk sfeer tje te creëren. Denk aan; zon, zee en strand, rieten rokjes, lekkere drank jes, en uiteraard een muziekje erbij! Over de plaatjesdraaiers worden nog geen mededelingen gedaan, wel is het verstandig om niet op je slippers te komen! Er zal muziek gedraaid worden waarop het onmogelijk is stil te büjven staan. Overigens is het niet verpücht om in je Hawaï-shirt of rokje te komen, maar het mag altijd. Voorverkoop van de kaarten 10,-) begint li november, bij Centerdisc aan het Slimpad 36 in Heüoo. Deuren gaan open om 01.00 uur en om 06.00 uur mag iedereen weer naar huis. De overtuiging en het enthousiasme van Black Gospel Choir Get Together straalt er tijdens de optredens vanaf. Eigen foto door persbureau Reuters voor 29j95 Renegade speelt de betere covers, maar dan op geheel eigenzinnige wijze. Eigen foto. HEILOO - De Heiloose rockband Renegade zal op 25 november weer een spetterend optreden verzorgen in café La Strada. Renegade is begonnen als een symfonisch georiënteerde band. Er werd veel eigen werk gespeeld en veel opgetreden in jongerencentra en kroegen. Beginjaren '90 werd het roer omgegooid. Renegade werd steeds meer gevraagd om op feesten te spelen. Sindsdien speelt de band op eigen zinnige wijze de betere covers. Tijdens het Oranjebal van dit jaar was het optreden van Renegade een groot succes. Naast veel nieuwe nummers staat er een gastoptreden gepland van Noël. Noël is derde geworden in de finale van Avro's Junior Songfestival. Ze kreeg daar wel de meeste punten van de vakjury. Deze 13-jarige zangeres heeft het talent om een grote zangeres te worden. Aanvang 21.00. Voor meer informatie: www.renegademuziek.nl. Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo m naast Winkeihof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 367