In de prijzen bij Spaarweek Rabobank Winterbandenactie van der Steen ERA Makelaar scoort met Google Earth Lapponia bij Peek Juwelier H E I L O O 13 KERK DIENSTEN DIERENBESCHERMING OUD PAPIER I vi memoriam Reindert Degenaar de ager KORTOM Ypedisco Zonnebloemloterij INGEZONDEN MEDEDELINGEN UITKIJKPOST 22 NOVEMBER 2006 Protestantse gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds. EJ. van der Wind, m.m.v. Cantorij. Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: voorganger ds. Blaauw. Koffie na de dienst. GGZ Willibrorduskapel Geen opgave ontvangen. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met herenkoor, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met Canto res, voorganger H. Helsloot. OL Vrouw ter Nood www.onzelievevrouwternood.nl, tel. 072-5051288. Donderdag 12.00 uur: eucharistievie ring, 16.00 uur: aanbidding. Vrijdag: 12.00 uur eucharistieviering; 16.00 uur aanbidding. Zaterdag 12.00 uur eucharistieviering; 16.00 uur aanbid ding. Zondag: 10.30 uur eucharistie viering, voorganger Mgr. van Burgsteden; 15.00 uur Lof. Maandag en dinsdag: 12.00 uur eucharistievie ring; 16.00 uur aanbidding. Woensdag: 08.30 uur eucharistievie ring: 16.00 uur aanbidding. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: meditatieve vie ring met liturgisch koor, voorgegaan door de werkgroep. Zondag 10.00 uur: Christus Koning tevens St.Ceciliafeest en 60-jarig jubi leum, eucharistieviering met gemengd koor, voorgegaan pastor C. Henselmans. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan de Westerweg 263, Heiloo. Voor kinde ren is er een aparte dienst. Info: 06- 14041520. Dierenbescherming, afd. Alkmaar e.o. De Loet 5, Heiloo, tel. 5150071, e-mailinfo dierenbeschermingalk- maar.nl, www.dierenbeschermingalk- maar.nl. Vogel-/ egelopvang: 072-5814889 Landelijk Meidnummer Dierenmishandeling, tel. 0900- 2021210 (EO, 10/min). Stichting Knaagdierencentrum Heiloo De Loet 3, tel. 5090234, e- mail: info@knaagdierencentrum.nl, internet: www.knaagdierencentrum.nl Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Dierentehuis Alkmaar e.o. Bergerweg 185, Alkmaar, tel. 5114861, fax 5124732. Geopend: ma t/m vr 14.00-17.00 uur, za 12.00-16.00 uur. E-mail: asielalk@xs4all.nl, internet: www.dierentehuisalkmaar.nl Kids for Animals, 072-5336180 Stichting Vissenbescherming, A.J. Dekker, tel. 5332879, e-mail: info@vissenbescherming.nl, internet: www.vissenbescherming.nl Dierenambulance Noord- Kennemerland Alexander Flemingstraat 35, Alkmaar, tel. 5150085, fax 5152701. Alarm nummer: tel. 5150173 (24-uursdienst). Dierenbescherming meidnummer misstanden jacht: 072-5323411 Vermist VERMIST Bruine, gec. perzische kater, geschoren, met pluimstaart, 12 jaar, Rex: Vuurbaak, Limmen. Konijn, hangoor, grijswit, man, gec., ca. 3 jaar: Pagelaan, Limmen. Lichtgrijs wit hangoorkonijn, man, gec.: Pagelaan, Limmen. Gevonden Vöskonijn, wit met bruine vlekjes, middenslag, vrouwtje: Schuine Hondsbosschelaan, Heiloo. Lichtbruin konijn, Duitse hangoor, middenslag,: Prinses Irenelaan, Egmond aande Hoef. Informatie vermiste en gevon den dieren: Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castricum: Ria Dol, 0251-658504. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. Engüsh speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072- 5325720. Aglow Nederland, afd. Heiloo Interkerkelijke wereldwijde organisa tie voor en door vrouwen. Iedere derde dinsdag van de maand bijeen komst om 09.15 uur in het Open Huis, tegenover de Witte Kerk, 't Loo 22. Info: 072-5335455. Kinderopvang tijdelijk niet aanwezig Kerkdiensten Egmond Sint Adelbert Egmond-Binnen Zondag 10.00 uur, communieviering met Jubilate. H. Marg. Maria Alacoque Egm. Hoef Zaterdag: eucharistieviering met samenzang. Zondag: Gebedsvering met Soli Deo Gloria. 9 OLV Onbevl. Ontvangen Egm. Zee Zondag 10.00 uur, eucharistieviering met St. Caecilia. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. SOW gemeente Egmond Egmond aan Zee, zondag 10.00 uur: voorganger ds S.H. Ossewaarde. Herdenking overledenen. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger P Hays. Tevens zondagsschool. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072-5321266/ www. ekvriendschapnl Doopsgezinde Gemeente Alkmaar, Koningsweg 12, Alkmaar Geen opgave ontvangen. Hervormd/Gereformeerde Federatie Uitgeest-Akersloot Zondag 10.00 uur: dienst in Uitgeest, voorganger ds. Kutzahn. St. Jacobus de Meerdere Akersloot Zaterdag 19.00 uur: familieviering/kinderkoor. Zondag 10.00 uur: communievie ring/herenkoor. Voorganger W van Schie. Zaterdag: Fanfare Showband Heiloo, h-a-h actie, in plan Ypestein (noord) inclusief de Dompvloetlaari en Groenelaan, plan zuid en plan west tussen Ewisweg-Het Zevenhuizen-Het Malevoort (inclusief De Ronge en Boswijk) en Pastoor van Muijenweg. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaat- sen langs de weg, voor 09.00 uur. Maandag Meander/Paulusschool, De Hucht 2, h- a-h actie, plan Ypestein zuidelijk gedeel te. Dozen en/of bundels gereed zette op de rölemmer-verzamelplaatsen langs de weg, voor 19.00 uur. Ook is dan bren gen mogelijk tussen 18.00 en 19.00 uur naar de parkeerplaats bij de school. Maandag t/m vrijdag - Stichting Uitkeringsgerechtigden Heiloo, container bij Bergeonstraat 30 of bij de Westerzij. - De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/ Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tussen 08.45 en 15.30 uur. - Radboudschool, Breedelaan.Van maandag t/m vrijdag tijdens ope ningstijden school. - De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens de schooluren, ook gebruikte kleding. - Muziek Dansschool, Het Veld 1tus sen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-ljof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks - Papiercontainer bij Sporthal Het Vennewater aan Het Zevenhuizen, beheerd door basisschool Willibrord, basisschool de Zuidwester, sportvereni ging De Foresters, hockeyvereniging De Terriers, base- en softbalcub Double Stars, vogelvereniging Kleurenpracht, tennisvereniging Het Vennewater. - HSy container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw -De Bolder, hoek Kerkelaan/ Westerweg. Ook: container op de par keerplaats bij zwembad het Baafje. - Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. HEILOO - Op 18 november overleed Reindert Degenaar (bij velen stond hij beter bekend als 'Deeg') de Jager op 77-jarige leeftijd. Deeg de Jager leidde het familiebedrijf Van Hof Blokker, bloembollenkwekers en -expor teurs in Heiloo. Een aantal jaren geleden zijn de activiteiten in Nederland verkocht, maar de import- en verkooporganisatie van bloembollen en planten in Canada werd met groot succes voortgezet, samen met zijn zoon Robert. Nog niet zo lang geleden ove- leed Robert na een korte, slopen de ziekte, terwijl hij zijn jonge gezin moest achterlaten. De heer de Jager was naast zijn werk ook op vele maatschappelijke gebie den actief. Zo was hij de grote stimulator en bestuurslid van de tuin van historische bolgewassen Stichting Hortus Bulborum, nu te Limmen. Deze tuin werd oor spronkelijk gesticht op het bedrijf van zijn schoonvader Nicolaas Blokker. Als penning meester van de Stichting 'Thank You Canada' gaf hij zijn grote steun aan het in stand houden van de goede relatie met onze Canadese bevrijders van WO II. Maar ook in de landelijke bran cheverenigingen op zijn vakge bied en op plaatselijk en regio naal polititiek en cultureel gebied was hij zeer actief. Voor al deze verdiensten werd hij een paar jaar geleden door Koningin Beatrix benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Bij dit alles heeft hij altijd met kracht en liefde kunnen steunen op zijn vrouw. Op vrijdag 24 november om 11.00 uur vindt de crematie bijeenkomst plaats in het crema torium te Schagen. HEILOO - Vrijdag 24 november is er weer een Ypedisco voor alle leerlingen van de basisschool. Van 19.00 tot 20.30 uur in de Ypsalon aan de Hucht. Entree en consumpties 0,50. HEILOO - Op 13 november heeft de trekking van de Zonnebloem loterij plaatsgehad. Op de in Heiloo verkochte loten zij drie prijzen gevallen: Een prijs van E 50,- op een lot met eindcijfer 3299. Op de lotnummers eindi gend op: 321, 413 en 836 is een prijs van 15 euro gevallen. Als u uw prijs wilt innen, kijk dan op de loten hóe u dat kunt doen. Met uitzondering van een lotnummer, eindigend op 836, zijn de andere loten op 19 juni in winkelcentrum 't Loo verkocht. HEILOO - 'Kom naar de Rabobank en doe mee aan de tekenwedstrijd of schrijf een verhaal over de zee en zeebewoners'. Deze tekst stond op de uit nodiging die zoals elk jaar verzonden wordt naar de jeugdige spaarders van de Rabobank West-Kennemerland. Tijdens deze Spaarweek in de herfstvak antie werden vele tekeningen en verhalen ingeleverd op alle kantoren. Op woensdagmiddag 15 november werden de prijzen door Andrea van Weelden, Teamleider Team op Inloop, uitgereikt. De nummer een prijswin naars ontvingen een waardebon voor twee personen voor het Dolfinarium, de nummers twee kregen een kleurrijk horloge en nummers drie kregen een mooi boek met als thema Zee, Strand en Vissen. Kleurplaatwinnaars: eerste prijs: Kaylin Stel, Patrick Veldt, Tess Groot en Sam van Leeuwen; tweede prijs: Mitzy Gieling, Lysanne Hollenberg, Rosa Bos en Puck Kruize; derde prijs: Pelle Liefting, Yens Dekker, Ilse Byvoet en Maaike Meijer. Verhalenwedstrijd: eerste prijs Kay Pepping, Quintie Stam, Gijs Koot en Sarah Kroon; tweede prijs: Bonnie Brakenhoff, Kelsey Kerssens, Manon van Vegten en Carol Ranzijn: derde prijs: Melanie Groot, Wessel Pronker en Matthieu Mulder. 1 HEILOO - Onder het motto 'U loopt in de winter toch ook niet op slip pers, zorg dat u klaar bent voor de winter' heeft van der Steen Autobedrijf Heiloo een winterbandenactie met scherpe aanbiedingen. Van der Steen adviseert de bekende winterhanden in de A-kwaliteit van de merken Michelin, Vredestein, Pirelli en als B-merk Milestone. Tevens is er een groot assortiment aan lichtmetalen en stalen velgen om de wissel nog makkelijker te maken. Er is ook een mogelijkheid om in de zomer uw winterhanden en in de winter uw zomerbanden in het banden-hotel op te laten slaan. Dan blijft uw garage of zolder lekker ruim en schoon. Kijk ook op de website voor de aanbiedingsfolder: www.steenauto.nl of mail naar autobedrijf@van- dersteen-heiloo.nl. U vindt van der Steen op industrieterrein De Oude Werf. HEILOO - De ERA Makelaars scoren goed met het publiceren van hun hui zenaanbod op Google Earth. Met het innovatieve Google Earth heeft ERA in de roos geschoten voor meer dan honderdduizend bezoekers tijdens de Open Huizen Route van dit jaar. Woningzoekers konden het huizenaanbod van ERA online bekijken op de digitale wereldbol en bovendien duizenden huizenvide o's bekijken. Naar aanleiding van deze en eerdere proeven, gaat ERA zijn hui zenaanbod nu standaard toegankelijk maken via Google Earth en het middel zowel nationaal als internationaal inzetten. Rick Hoogervorst van Hopman ERA Makelaars in Heiloo: „Tijdens de laatste Open Huizen Route werd de ERA-applicatie 102.066 keer gedownload. Dertig procent van de woningtour- ders kwam direct via de ERA-site." Hopman ERA Makelaars ziet Google Earth als een extra digitale interface om zyn huizenaanbod te ontsluiten. Voor meer informatie: www.era.nl of earth.google.com. HEILOO - Sinds 1 november is Peek Juwelier de trotse dealer van Lapponia Jewels. Het Finse juwelenhuis, opgericht in 1960, is vervaardiger van zowel zil veren als gouden sieraden en horloges. Een zestal internationaal bekende ont werpers is verantwoordelijk voor de bijzondere creaties. Ieder sieraad is een klein kunstwerkje, een miniatuur beeldhouwwerkje met een persoonlijk karak ter. Net als alle kunstwerken, krijgen ook de sieraden van Lapponia een eigen naam. Dit maakt ieder sieraad uniek, maar het verraadt ook de betrokkenheid van de ontwerper. Technisch gezien staat het product op het hoogste niveau. De sieraden worden grotendeels met de hand gemaakt. Door de zeer uitgebrei de collectie is er voor iedere gelegenheid een passend Lapponia sieraad. Iedere designer brengt een sterke 'personal touch' in zijn ontwerpen, maar als tota liteit zijn de Lapponia-sieraden altijd herkenbaar. Voor de drager van het sie raad drukt de naam een bepaalde waardering uit en prikkelt het de fantasie. Poëtische en mythologische namen of menselijke emoties dragen een bood schap uit naar de drager. De namen en hun achtergrond zijn dan ook een belangrijk deel van het sieraad en moeten zeker betrokken worden bij de ver koop. Lapponia Jewelry Oy is snel gegroeid tot de belangrijkste en leidingge vende sieradenproducent in Scandinavië. Van de totale productie wordt 85% gebruikt voor de export.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 369