Topvoetballers wat beweegt ze Plannen HSV Limmen witviscompetitie AZ Schooltoer bij basisschool Cunera Foresters B2 houdt doel schoon Zondag wordt gestart met nieuwe serie winterwedstrijden Daverende overwinning minipupillen HSV sport 2/ VOETBAL REGIO - Voetbalclub AZ draait de laatste jaren mee in de top van de eredivisie. Een prachtige prestatie waar veel Noord- Hollandse kinderen trots op zijn. AZ wil deze kinderen graag persoonlijk laten kennis maken met AZ. Vandaar dat de AZ schooltoer van start gaat en omdat juf Fleur bij AZ junior club 'De Waaghalzen' werkt, kwam AZ ook op 16 november bij groep 5 van de Cunera in de klas! AZ juniorclub 'De Waaghalzen' kwam samen met een eerste elftal speler, Danny Koevermans, onge veer een uur lang op school. In het educatieve uur sneden ze verschil lende onderwerpen aan. Denk bij voorbeeld aan Fair Play en sporti viteit, maar ook aan spreekkoren. Danny Koevermans gaf uitleg over hoe je voetballer kunt worden en .wat je ervoor moet doen en laten. Hierna was er ruim de tijd voor handtekeningen, vragen en natuur lijk foto's. Ook is dit hele spektakel te bewonderen op internet. Ga naar www.az.tv en dan zie je wat de jon gens van 'AZ tv' hebben gefilmd. Niet alleen de tv was aanwezig, Ook RTVNH- radio en diverse kranten en de fotograaf van AZ zelf. Het was een TOP-middag en iedereen heeft geweldig genoten! Erica Krijgsman reikt het eerste exemplaar van haar boek uit aan KNVB bondscoach Jong Oranje, Foppe de Haan. V.l.n.r. Erica Krijgsman, Foppe de Haan en Tom Harkema. Foto: Mario Sacksioni Danny Koevermans kwam samen met AZ Juniorclub naar basis school Cunera. Eigen foto EGMOND- 'Professionele voetballers lijken alleen maar bezig met hun vak, competitie en transfers -maar wat inspi reert hen?' vroeg de Egmondse journaliste Erica Krijgsman zich af. Het eerste exemplaar van haar boek 'Topvoetballers wat beweegt ze', is ^>p maandagavond 13 november in Schoorl uitge reikt aan Foppe de Haan. Van sportfanaat tot schrijfster Erica, opgegroeid in Schagen, één van vier dochters van een Egmondse moeder was en is nog steeds zelf ook een sportfanaat. „Eerst was het bal let en op mijn 17de ging ik wielren nen bij DOK in Den Helder en schaatsen in Alkmaar. Eigenlijk ook omdat mijn moeder, een Hopman, een goede schaatsster was. Eén van de voorlopers van de kernploeg schaatsen. Mijn vader was een wiel renner en judoka." Hoe komt iemand, opgegroeid tussen schaat sers en wielrenners, dan aan voet bal? „Ik spaarde plaatjes van voet ballers: Ruud Krol, Johan Neeskens. Ben bij de inhuldiging van Oranje in '88 geweest." Na haar opleiding aan de School voor de Journalistiek werkte zij bij Radio Noord-Holland en vervolgens bij Radio 1 van de NOS. Daar ontmoette zij profspor ters en dus ook voetballers. Vervolg op pagina 27 HENGELSPORT LIMMEN - Vrijdag 24 november is er om 20.30 uur een ingelaste vergadering voor de regionale wedstrijdvissers. Hierin zal de wedstrijdcommissie van de HSV Limmen een toelichting geven op de plannen voor de witvis competitie 2007. Een ambitieus plan waarbij er 12 wedstrijden kun nen worden gevist en een breed scala aan viswateren, met de nadruk op de eigen regio. Deelname is al vanaf 12 jaar, zodat de jeugd ook aansluiting kan vinden bij de wed strijdvisserij. Naast wedstrijdvissers zijn ook bestuurders van onze buur- verenigingen van harte uitgenodigd. Plaats van handeling is café De Lantaarn aan de Dusseldorperweg te Limmen. Zondag 26 november wordt gestart met de nieuwe serie winterwedstrijden. Deze competitie is toegankelijk voor leden van HSV Limmen, De Sander uit Akersloot, DVW-Heiloo en HV Castricum. Per wedstrijd (er zijn er vier) is de inleg 3 euro, er zijn dagprijzen en een prijsuitreiking met snertmaaltijd na de vierde wedstrijd. De data zijn: 26 november in de Kazimirvijver te Castricum, 17 december het Stet in Limmen, 28 januari in het Stet te Limmen en 4 maart in de Kazimirvijver te Castricum. Opgeven per wedstrijd en bij Peter van der Heijdt, 072-5051056 of 06- 13540803 tot zaterdag 18.30 uur. De wedstrijden beginnen om 09.00 uur en düren twee uur. Er wordt gevist in twee vakken. Plaatsloting is om 08.30 uur aan het viswater. De eerste wedstrijd is zondag 26 november in de Kazimirvijver. Een water van ruim een meter diep met veel kleine voorn en wat grotere vis als brasem en karper. De telling: een vis telt voor 25 gram, bij deze vangst wordt het totale gewicht van de vangst opgeteld. Voor de regle menten wordt verwezen naar de website www.hsvlimmen.nl onder wintercompetitie 2006-2007. •W HEILOO - Afgelopen zaterdag speelde de Foresters B2 een thuiswedstrijd tegen Castricum B2 die al zijn wedstrijden nog gewonnen had. In een redelijk gelijkopgaande strijd probeerde Castricum het veelal met schoten van afstand, maar de keeper van de Foresters hield zijn doel schoon. Door hard werken van het hele team ging Castricum met de eerste verliespunten naar huis. Eindstand was 0-0. Foto: Mario Sacksioni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 381