Circus sijm met nieuwe kerstshow in Heiloo 'Proef de sfeer en beleef de sensatie' Win kaarten voor circus Sijm! Ffflnaiaarsbülace 20.06 - - De Alkmaarse circusproducent Alex Sijm is er# voor het jaarlijkse Wintercircus in Heiloo, wederom in geslaagd een keur aan internatio nale artiesten te contracteren. In de periode van 22 tot en met 30 december wordt het evenemententerrein aan De Omloop geheel in kerstsfeer gedompeld. Paden vol houtsnippers, tientallen kerstbomen in en rondom het sfeervolle en verwarmde tentencomplex. Dit gevoel voor details zorgt ervoor dat Wintercircus Sijm zich onderscheidt van de vele andere circussen. Het motto luidt dan ook 'Proef de sfeer en beleef de sensatie'. Vorig jaar bezochten al duizenden mensen dit bij zondere evenement. Om niemand teleur te stellen, staat de totaal ver nieuwde show dit jaar maar liefst negen dagen in Heiloo. „Wij kiezen er bewust voor om een speciaal geprepareerde vloer voorstellingen te geven in een intie- brengen zij een combinatie van me theatertent met 600 luxe zit- dansen, schaatsen en adembene- plaatsen", zegt regisseur Jan Rauh. mende acrobatiek. Ook handstand- "De entourage en de sfeer die daar- acrobaat Roberto Lagroni heeft de door opgeroepen wordt, komen ten traditionele paden verlaten. Op een goede van de kwaliteit van ons pro- echte Harley Davidson rijdt hij de gramma. Het publiek zit daadwer- piste binnen om vervolgens een kelijk rond de piste en dat zorgt spectaculaire act te brengen, vol voor een echt 'wij-gevoel." De kracht, gratie en durf. meeste artiesten hebben al naam gemaakt bij grote Europese circus- Clownerie sen, maar altijd weer roemen ze de Acteur en muzikant Bart de Rijk is bijzondere sfeer in ónze tent." afkomstig uit de wereld van de Naast de inbreng van live muziek, kleinkunst. Voor zijn voorstellingen prachtig licht en geluid is er ook 'Telkens weer' en 'De Revue' ont- veel aandacht besteed aan de kos- ving hij lovende recensies. Dit keer tumering. De regisseur: „Maar liefst verruilt hij het podium voor de cir- vijftig verschillende kostuums zijn er cuspiste. Als een rode draad loopt nodig om alle artiesten te laten stra- hij door het programma. Ook de len. En om de beste acts te selecte- Roberto's, een trio clowns, zijn ren hebben wij dit voorjaar in heel muzikaal. Zij brengen nostalgie in Europa circussen bezocht." In de de piste en combineren clownerie week voor de première arriveren de met muziek. De acrobaten van het door circus Sijm gecontracteerde duo Savar zijn van origine circusar- artiesten in Heiloo. Exclusief voor tiesten, maar de laatste jaren voor deze serie voorstellingen! namelijk actief in theaterfestivals in binnen- en buitenland. Deze winter Programma keren zijn terug bij de basis: 'Het Uit Zwitserland komt Niklaus Circus". Hoewel het in hun acts Muntwyler, met een werkelijk draait om kracht en souplesse prachtige paardenact. Jarenlang weten zij het geheel op bijzondere was hij werkzaam in het theatercir- wijze te verpakken. Dit laatste geldt cus Monti. Zijn omgang met dieren ook voor de Tsjechische circusvedet- en manier van presenteren passen te Maria Lagranova. Hoog in de nok helemaal in de stijl van de voorstel- van de tent haalt zij halsbrekende ling. Wintercircus Sijm brengt name- toeren uit aan de trapeze, lijk geen nummerprogramma, maar Spectaculair! een aaneenschakeling van acts. Niet voor niets kreeg deze voorstel- Sommige nummers worden zelfs ling de titel: 'De toekomst van de speciaal voor deze show gemaakt. Historie'. Want met dit circuscon- Zo was het duo Peris tot voor kort te cept leveren de artiesten van zien in bekende ijsshows. Maar Wintercircus Sijm het bewijs dat het exclusief voor deze productie bin- circus nog altijd bruist en aantrek- den zij de rolschaatsen onder. Op kelijk blijft voor jong en oud. De Uitkijkpost geeft 100 toegangskaarten weg voor een van de voor stellingen van het Wintercircus Sijm (entreeprijs normaal 17,50. Goede oplossingen van de puzzel op pagina 39 worden beloond met twee vrij- kaartjes per inzending. Stuur uw oplossing voor vrijdag 1 december naar: redactie@uitkijkpost.nl of per briefkaart naar De Hoefsmid 5, 1851 PZ Heiloo (o.v.v naam adres), de winnaars krijgen vanzelf bericht. Ook als u niet tot deze gelukkigen hoort, bent u natuurlijk van harte welkom op een van de volgende voorstellingen van circus Sijm op: Vrijdag 22 december: 19.30 uur Zaterdag 23 december tot en met dinsdag 26 december: dagelijks 12.30 uur en 15.30 uur Woensdag 27 december tot en met vrijdag 29 december: dagelijks 14.00 uur en 19.30 uur Zaterdag 30 december: 11.00 uur en 14.00 uur De circuskassa is vanaf 19 december dagelijks open van 11.00 tot 13.00 uur en zestig minuten voor aanvang van iedere voorstelling. Telefonisch reser veren is mogelijk tussen 09.00 en 21.00 uur via tel. 072-5649049.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 393