World Wide Hair Tour met H AARSPECIALISTEN Dat Rob Offerman, eigenaar van Styles, een haarkunstenaar is, wis ten we al. Maar dat hij zichzelf op de nieuwste show van Davines weer wist te overtreffen, is hot newsl Maandag 6 november betrad Rob het podium in Amsterdam dit keer. Na Los Angeles, Japan en Milaan was onze hoofdstad door de Italiaanse fabrikant van haarstylingproducten gekozen om haar World Wide Hair Tour neer te zetten. Moor dit spektakel op kappersgebied werd voor de derde keer op rij de sympathieke kapper aan de Kennemerstraatweg vooruitgeschoven als haargoeroe. Entertainen met haar Grootste happening in mijn carrière Alle Japanners waren er weer Kennemerstraatweg 388 - 1851 BK Heiloo - Tel. 072 5331078 wilde." Maar ja, wat betekent dit alles voor u in Heiloo en omge ving? Zoals ik mijn visie op haar geef tijdens zo'n show, doe ik dat ook voor mijn klanten. Ik vraag me altijd af: wat bied ik mijn eigen doelgroep. Ik krijg alle vrij heid van mijn klanten om te knip pen en föhnen. Wat mijn klanten krijgen is ook iets nieuws op gebied van haar, want ik moet mezelf interessant houden en dan mijn visie met anderen kun nen delen." modellen/dansers op muziek van TMF, Justin Timberlake en veel R&B laten zien en als vierde een avant-gardistisch beeld. Denk aan opgestoken haar, maar dan wel met zes nephaarstrengen. En compliment ook aan de styling, die was gewoon prachtig!", vertelt Rob die nog onder de indruk is. Volgens Rob is het moeilijk om een ver nieuwende kappersshow neer te zetten. „Het is eigenlijk altijd hetzelfde. Ik wilde toch mijn eigen visie en uitstraling neer zetten. Zo heb ik twee gigantische wind molens laten maken, de modellen op zwarte blokken neergezet en die wind door hun haren laten blazen. Entertainen met haar! Ook de chore ografie heeft waanzinnig zijn werk gedaan en de styling perfect aangevoeld wat „Het was helemaal te gek! De grootste happening in mijn carrière tot nu toe en daar ben ik echt trots op! Maar ik doe dat niet alleen, hoor, mijn hele team gaat mee. En dan heb ik het over Marieke, Els, Annelot en Christy. Er werden vijf shows gegeven, waarvan ik er dus één mocht doen. Aan de ene kant is het een show waar zo'n 1500 toeschouwers inspiratie door opdoen. Het mag dan allemaal hoger, breder, aparter. Daarnaast is er een look and learn- sessie. Daar geef je aan een veel kleinere groep uitleg over wat je doet." De World Wide Hair Tour trok ook dit jaar weer een recordaantal bezoekers, waar onder 750 uit het buitenland. ,,Zo'n twee honderdvijftig Amerikanen en alle Japanners van vorige jaren waren er ook weer. Op dat moment denk ik wel: ik sta er wel gewoon. Ik word dus gevraagd om op die plek, dat podium, te staan, waar iedereen wel wil staan. Dit jaar heb ik mijn visie op de jj multiculturele samenleving zoals wij die in Nederland kennen 'ÉÈÊÊL neergezet. In vier - trends heb ik dat neer gezet. De Dutch Angels, modellen met lang haar en veel krul, Dutch Rock, wat extre mer, korter, kleuriger en veel product erin, als derde heb ik twee

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 412