istorante "La Locanda KERST 06 GO erstmenu 49,50 ID 29,95 KERST 06 Italië, land van de pommodori, van de heerlijke Parmaham en talloze andere delicatessen. November "de maand van de truffel" de "tartufo" Iedere maand kunt u bij ons, naast de reguliere kaart, kennismaken met de specialiteiten van een andere regio. ovember, de maand van "Piemonte" Tartufo Menu rundercarpaccio met trujfeldressing Risotto con funghi Porcini truffelrisotto met bospaddestoelen Petto difaraona con mousa di tartufo parelhoenderfilet gevuld met mousse, parmaham en truffel Torta Pasticciotto crème patissier met chocoladesaus Buon apetito Wijnarrangement, voor de wijnliefhebbers speciaal bij het Tartufomenu bij de respectievelijke gerechten: 2005 Pinot Griglio, di Lenardo Negroamaro del Salento, Rosso Piceno Superiore fig 2005 Moscato d'Asti DelVAcquesse 18,95 Sinds 1 september heeft La Locanda een nieuwe eigenaar en dus ook een andere filosofie! In La Locanda heerst de sfeer van een huiskamer waar u in alle rust kunt genieten van de voortreffelijke Italiaanse gerechten bereid door onze koks Paul en Daniele. Salade met gegrilde coquill en tomatenvinaigrette Ravioli van Parmaham Kreeft op Catalaanse wijze Ossenhaas in cro- sta met trnffelsaus Panatone met fff vanillesaus f Wij zijn le kerstdag f Geopend: dinsdag t/m zondag 17.00 -22.00 uur. Ken nemers traatweg 107, 1851 BC Heiloo tel. 0/2-5325376 BUFFET DANSANT 2E KERSTDAG KERST BRUNCH 2E KERSTDAG DINER DANSANT 1E KERSTDAG Web Carpaccio al tartufo Eerste Kerstdag serveren wij een sfeervol Kerst diner dansant. Tussen 18.30 en 19.00 uur ont vangen wij u met een feestelijke kerstcocktaii in onze Van Veen zaal. Aansluitend serveren wij u een culinair 6-gangen diner en als afsluiting een koffieservles. Het entertainment wordt ver zorgd door het swingende duo "Harten Twee" en zal zeker uitnodigen tot e£en dansje! Na het diner bestaat de mogelijkheid om tot 01.00 uur na te genieten in onze Kwartje Koffie bar. Rouleaux van gerookte Noorse zalm en Noorse gamoten met een kruidensla en een dressing van limoen Bonbon van hertenham gevuld met een salade van rode biet, op een bedje von rucolo en een dressing van bosvruchten Cappuccino van dubbelgetrokken ossenstaartbouillon met een schuimlaagje met truffel Zeebaars van de grill met een balsamico risotto en een jus van rode biet Gebakken tournedos met grove ratatouille, witlof, jus van shi- take en gebakken aardappels Bavaroise van framboos met pistache tuilte en hangop 59.50 p.p. le Kerstdag 18:30 I diner dansant 59.50 le Kerstdag I 17:30 a la carte 2e Kerstdag 11:30 brunch 2e Kerstdag 18:30 buffet dansant 49.50 2e Kerstdag 17:30 a la carte Vanaf 11.30 uur tot 14.30 uur verzorgen wij een gezellige uitgebreide Kerstbrunch. Op het buffet treft u een keur aan lekkernijen. Tijdens de famiiiebrunch speelt pianist Peter Gordijn gezellige kerst achtergrondmuziek. Voor de kinderen is er een springkussen, minibioscoop en onze Kids Cave. Natuurlijk komt de kerst man ook nog even langs! Onze Kerst brunch zal o.a. bestaan uit; koffie, thee, melk jus d'orange chocomel fristi voor de kleintjes. vers gebakken luxe broodsoorten vleeswaren zoetigheden verse visspecialiteiten van de markt huisgemaakte salades een keur aan koude gerechten warme gerechten stoofschotels een uitgebreid kinder buffet dessert buffet ijscoman taarten, petit-fours vers fruit kerstman met presentjes voor de kinderen 27.50 p.p. Kinderen tot 12 jaar 17.50 KERST IN RESTAURANT KWARTJE KOFFIE Op eerste tweede Kerstdag verzorgen wij in ons restaurant 'Kwartje Koffie' vanaf 17.30 uur diner a la carte. Traditiegetrouw wordt deze avond omlijst met live muziek van onze huispi anist Peter Gordijn. Reserveren? Bel 072 - 505 2244 Vanaf 18.30 uur ontvangen wij u »n onze Van Veen zaal met een feestelijke kerstcocktail. Aansluitend maakt u gebruik van een overheer lijk uitgebreid kerstbuffet, waarbij ook alle drankjes zijn inbegrepen (behalve sterke drank). Er Is live muziek waarop gedanst kan worden van duo "Wij Wel"! De kinderen kunnen zich vermaken in onze Kids Cave of op het springkussen. En de kerstman zal hen zeker een bezoekje komen brengen! Ter afsluiting serveren wij een koffieservies. Na het diner be staat de mogelijkheid om tot 01.00 uur na te genieten in onze Kwartje Koffie bar. Het uitgebreide buffet zal o.a. bestaan uit: verse Hollandse visspecialiteiten diverse vleesspecialiteiten verschillende huisgemaakte patés huisgemaakte salades warme vlees vis gerechten stoofschotels verschillende wild specialiteiten vers fruit dessert buffet 49.50 p.p. Kinderen tot 12 jaar 32.50 GOLDEN TULIP HELOO Adres Ken nemerstraatweg 425, Heiloo Tel 072 - 505 2244 Fax 072 - 505 3766 E-mail kerst@gtheiioo.nl www. kwa rt jekoffi en 1

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 420