Kintratuin Zondag 3 december naar Intratuin Heiloo Daniël Wayenberg in een uitverkochte Beun Sinterklaas-intocht nieuwe stijl groot succes B&W helpen mee H E I L O 0 072 - 520 13 62 3 Voor een hypotheek advies op maat! Bel Remco Steijlen van GeldXpert Kennemerstraatweg 1-3, Alkmaar (schuin t.o. de molen van Piet) U bent van harte welkom van 11.00 tot 17.00 uur Ter Coulsterkerk tot de nok toe gevuld met zingende kinderen Subsidie voor Wonen met zorg U ITKIJ KPOST 29 NOVEMBER 2006 ADVERTENTIE HYPOTHEKEN. VERZEKEREN, SPAREN, BELECCEN Je huis, je thuis, je leven. HEIL00, Vennewatersweg 15, 072-5332727 vrijdag koopavond. De goedheiligman en zyn gevolg werden door honderden kinderen welkom geheten in Heiloo. Foto: Mario Sacksioni HEILOO - Geheel tegen de tradi tie in kwam Sinterklaas dit jaar niet bij het gemeentehuis aan, maar kon de jeugd van Heiloo hem begroeten in Ypestein. Via de Ypesteinerlaan, de Kennemerstraatweg, Breedelaan en Butterlaan ging het daarna in optocht richting de Ter Coulsterkerk aan de Holleweg. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Nadat alle kinderen vooraan in de kerk een plekje hadden ingeno men, konden ze genieten van optre dens van zangkoor de Koele Kikkers, de minirettes van de Fanfare Showband Heiloo, acro baatpieten en nog veel meer leuks. Na afloop kreeg iedereen een toe passelijke traktatie en was de groot ste spanning voor het sinterklaas feest er even af: En nu op naar pakjesavond. Speciale dank gaat uit van de Fanfare Showband Heiloo naar de organisatie van het sinter klaasfeest en hun geweldige inzet bij de intocht in het dorp. FSH was zeer verheugd met de nieuwe route, het gaf een compleet andere draai aan de komst van de goedheiligman en bracht zeer veel bezoekers langs de weg. Het was goed dat er zoveel Pieten waren meegekomen, want geen hand bleef ongevuld en geen kind werd teleurgesteld. Ook namens de Minirettes heel veel dank aan Sinterklaas, die hen een onvergetelijke dag gaf, omdat ze bij hem op het- podium hun wedstrijds how mochten laten zien. 'Heiloo gaat weer leven, door mensen die zich inzetten voor dit soort evene menten', meent de Showband, die dankbaar is dat zij aan dit evene ment mocht meewerken. Vervolg van pagina 1 Wethouder Ouderkerken, die onder andere cultuur in zijn portefeuille heeft, onderstreepte in zijn speech aan het begin van deze vrijdagavond nog eens het belang van het theater voor de gemeenschap. Uit zijn han den ontving Jan Sterkman als voorzit ter van de stichting Open Huis die verantwoordelijk is voor de exploita tie van het theater, een cadeau van de gemeente: een envelop met daarin een voor het theater natuurlijk zeer bruikbare inhoud. Onder de genodig den deze avond waren natuurlijk alle vrijwilligers, bestuursleden van alle huurders van het theater, maar ook mevrouw Ans Willemsen-van der Ploeg en de heer Jan Dekker, beiden wethouder ten tijde van de bouw van het theater en de heer Dolf Meyer, voorzitter van de stichting Open Huis in diezelfde periode. Op zaterdag werd het feest ver volgd met een spectaculaire voorstel ling door Stichting Jeugdtheater Heiloo (SJTH). Dit theatergezelschap dat in 1987 is opgericht voor jonge ren van circa 13 tot en met 18 jaar, zette 'Wanted' op de planken. In dit stuk komt een Heiloos' gezin, bestaande uit een weduwe met drie dochters en een zoon, terecht in Hope City, een rustig en vredelievend stadje in het Wilde Westen van de VS. De komst van deze nieuwkomers heeft onverwacht enorm veel impact op het dagelijks leven in het stadje. 'Wanted' is zoals gebruikelijk bij SJTH, een geheel eigen productie. Bij de totstandkoming van het stuk had den de 30 enthousiaste jeugdtheater leden een grote inbreng voor wat betreft zowel de teksten, dans en muziek. Het resultaat mag er dan ook zijn: een boeiend theaterstuk, met enorm veel schwung en plezier gebracht, vlotte teksten en leuke lied jes. Wanneer je daar de fraaie decors en absoluut schitterende kostuums bij optelt, heb je het over een heer lijke theatermiddag waarvan zicht baar én hoorbaar werd genoten door het publiek. Opnieuw was burge meester Romeyn onder de bezoekers te vinden. Desgevraagd benadrukte hij nogmaals de 'positieve grondhou ding die het college van B&W heeft ten aanzien van het theater' die maakt dat op korte termijn gekeken gaat worden of er middelen zijn te vinden die een uitbreiding van de klein uitgevallen foyer mogelijk maken. Zaterdagavond vond tenslotte het klapstuk van het jubileumfeest plaats: een gevarieerde avond met veel muziek, bijvoorbeeld door bijvoor beeld Heilooër Harmonieorkest Caecilia en The Lake Singers. De demonstratiegroep van Pridini, de volksdansvereniging die zijn eerste voorstelling 25 jaar geleden gaf tij dens het openingsfeest van De Beun, liet het publiek genieten van Hongaarse dans én Streetdance. Een boeiend contrast. Falkland Toneel kwam met een kort luchtig stuk, waarin twee dames samen praten over ene Victor. In deze verrassend eindigende eenakter was voor Puck Koomen, de 'grande dame' van de vereniging een absolute sterrol weg gelegd. De avond werd tenslotte afge sloten met een speciaal voor de gele genheid door Tiest Simons geschreven lied, genaamd '25 jaar De Beun'. Onder zijn begeleiding zong het uitgelaten publiek uit volle borst het vijfentwintig jarig jubileum van theater De Beun naar een zeer wel klinkend slotakkoord. Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor eve nementen die in het weekend plaatsvin den. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De advertenties dienen uiterlijk maan dag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,45 (excl. BTW). Bij adverteren op contract basis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.001 m 17.30 uur dinsdag 08.00 t/m 13.00 uur vrijdag 08.00 t/m 15. uur Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te ver plaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het adver tentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl ineternet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces HEILOO - Voortbordurend op de werkwijze 4In balans met de burger' gaat het college op stap en steekt zelfs de handen uit de mouwen. Zo zal het college bedrijven gaan bezoeken om zich te laten informe ren over alle ins en outs van een HEILOO - Het college van bur gemeester en wethouders heeft een subsidie toegekend aan de Stichting Ouderenwerk Heiloo in het kader van Wonen met zorg. Tot aan 2007 was de subsidie geregeld vanuit de Rijksregeling Diensten bij wonen en zorg en werd ver strekt door het zorgkantoor vanuit de AWBZ. Met ingang van 1 januari 2007 krijgt de gemeente het beheer over deze gelden (vanuit de WMO) en heeft 30.000,- toegekend. Het ouderenwerk heeft inmiddels een medewerker aangetrokken die ervoor gaat zorgen dat gein- diceerden voor opname in een verzorgingshuis, maar nog wel op de wachtüjst, praktische ondersteuning krijgen. Er zijn diverse projecten opgezet met inzet van vrijwilligers in de trant van Zorgen voor een goede buurt, signaalfunctie, klusplus, samen eten in een verzorgings huis, etcetera. bepaald bedrijf, er zijn plannen voor wijkbezoeken en burge meester. En wethouders zullen daadwerkeüjk gaan meehelpen. Dat laatste zullen zij doen bij diver se organisaties, instellingen, vere nigingen et cetera waar met name vrijwilligers zich inzetten voor hun medemens. Zo kan er gefloten wor den bij een sportwedstrijd, koffie geschonken of de kantine schoon maken kan ter hand genomen wor den door B&W Vier keer per jaar zal een koppel van twee (dus burgemeester met een wethouder of twee wethou ders) in het voor- en najaar 2007 'ingehuurd' kunnen worden. Belangstellende organisaties kunnen dat per formulier bij het gemeentehuis bekend maken. Op donderdagavond 7 december zal dit nader toegeücht worden tijdens de Dag van de vrijwilliger in Hotel Golden Tulip te Heiloo. Vrijdagavond speelde pianist Daniël Wayenberg in een uitverkochte zaal letterlijk de snaren uit de vleugel. Foto: Mario Sacksioni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 433