Akoestisch optreden in Cafe De Oud Inn Bob en de Blue Band in De Vriendschap ia. 1 1 Zaans Interkerkelijk Mannenkoor in Ter Coulsterkerk Beelden in beeld in bibliotheek Center Disc H E I L O 0 39.95 De Bosatlas voor jou! IfUVJ DEUTEKOM Aangenaam Jazz 11 Corso Flushed away BOEK VAN DE WEEK De Bosatlas voor jou! Wolters-Noordhoff CD VAN DE WEEK Jazz I 3 z; Aangenaam jazz Editie 2006 Boek van de week:|CD van de week: Wolters-Noordhoff 2 cd's slechts €6,99 u-jarig trompettalent Melissa Venema speelt sterren van de hemel U ITKIJ KPOST 29 NOVEMBER 2006 Roddy St James is een verwende huismuis die van zichzelf vindt dat hij het helemaal gemaakt heeft. Hij woont in een prachtig ruim appartement in de deftige buurt Kensington, heeft een schitterende kooi en alle speelgoed die hjy zich kan wensen. Als de familie een paar dagen op vakantie gaat, heeft Roddy het rijk alleen. Op een avond hoort hij een vreemd geluid in de keuken. Roddy verkent de boel en ontdekt tot zijn ontzetting dat er een vreemde muis via de waterlei ding het huis is binnengedrongen! Roddy moet snel van dit onder kruipsel af. Hij lokt Sid naar het toilet en zegt dat het een bubbelbad is. Als jij erin springt, laat ik wel even de belletjes komen door deze ene hendel over te halen,' zegt Roddy. Sid is slimmer dan Roddy denkt en uiteindelijk wordt Roddy doorgespoeld. Hij komt in het Londense riool terecht en dat ziet er heel anders uit dan hij verwacht had. Eruit komen blijkt een tikkie moeilijker te zijn dan hij dacht. Daarbij komt dat Roddy nogal last heeft van de gemene plannetjes van de vette pad Toad. Nederlandse ver sie met stemmen van onder andere Bartho Braat en Serge-Henri Valcke. HEILOO - Op zaterdag 2 decem ber gaan Michel Nieuwenhuis, Frank de Haan en Theo Leering in Cafe De Oud Inn aan de Heerenweg weer een akoestisch optreden verzorgen. De heren hebben het afgelopen jaar niet stilgezeten; Michel Nieuwenhuis is op dit moment de vaste drummer van Frank Boeyen en heeft een aantal üederen geschreven die binnenkort op de nieuwe plaat van Frank te horen zijn. Frank de Haan heeft onlangs zyn eigen gitaarwinkel geopend en maakt nog steeds zelf gitaren, waarvan de klankkasten zijn gemaakt van hout, dat speciaal uit Japan is geimporteerd. Theo Leering is naast het maken van muziek, de komende tijd druk bezig in zijn dierenspeciaalzaak. Zijn plan is om binnenkort de brede klantenkring ook te kunnen voor zien van allerlei soorten gedroogde zuidvruchten. Al met al belooft het een spectaculaire avond te worden met een zeer afwisselend repertoi re. Aanvang 21.00 uur. AKERSLOOT - Vrijdag 1 decem ber zal de Bob en de Blue Band een optreden verzorgen in café de Vriendschap in Akersloot. Na het succes van vorige optre dens kon het eigenlijk niet anders dat deze band weer spoedig op het podium in de Vriendschap zou staan. Deze jonge band is in een sneltreinvaart doorgestoten naar een van de meest gevraagde bands van NoordHolland. De meeste optre dens van de Bob en de Blue Band zijn op dit moment uitverkocht en wat is er mooier dan te spelen voor een bomvolle zaal. Het repertoire is veelzijdig en dat kan door het grote instrumentarium dat in deze band zit. Van drums tot saxofoon, van trompet tot slaggitaar en met een zevenmans formatie is dit alleen maar mogelijk. Nummers zoals Radar Love van de Golden Earing, maar ook Born to be Wild worden vlekkeloos gebracht en het enthousi asme van de bandleden slaat gauw over op het pubhek. Entree is 5,-. De Bosatlas is een volwaardige atlas, maar dan toegankelijk en spannend voor kinderen van 8 tot 14 jaar. Een kleurrijk kijk- en opzoekboek en een heldere intro ductie in de wereld van kaarten en aardrijkskunde. Deze uitgave bevat een nieuwe reeks prachtige provinciekaarten van Nederland, maar ook kaarten van alle landen en werelddelen. Er is speciale aan dacht voor de belangrijkste vakan tielanden en er wordt uitgebreid ingegaan op thema's die kinderen aanspreken, zoals attractieparken, voetbalclubs en bijvoorbeeld de elf stedentocht. Deze allerleukste atlas staat boordevol interessante foto's, weetjes, records en alle vlagen van de wereld. Kortom een leerzame, maar vooral leuke manier om ken nis te maken met de wereld om ons heen. Nu met gratis, superspannen- de informatieve cd-rom ter waarde van 19,95. I «>««3006 mm «M»20O6 ÏCD WCIUSHÏT 1» TV aangenaam. De tweede editie van Aangenaam Jazz is weer verkrijgbaar bij uw cd- speciaalzaak. Op deze verzamelcd maakt u kennis met 32 jazzartiesten en hun albums. De formule is bekend: voor de albums waar de nummers op discl zijn afgehaald zijn kortingscoupons (met een totale waarde van maar liefst'75,-) toe gevoegd. Deze kortingsbonnen zijn geldig tot en met 31 januari 2007. Aangenaam Jazz Editie 2006 staat in het teken van Nederlandse jazz artiesten. Deze artiesten zijn in het buitenland vaak al erg geroemd, maar zijn nog niet erg bekend in Nederland. Maak kennis met 16 Nederlandse topartiesten! De titel van deze cd is veelbelovend, maar de uitvoering is nog aangena mer. Perfecte audiokwaliteit, met de warme tonen Norah Jones, Jamie Cullum. Lizz Wright en Toots Thielemans. De virtuose trompet van Miles Davis is onbeschrijfbaar. Een perfecte verzameling van jazz- giganten voor de frisse herfstavond, om onder het genot van een wijntje iets dichter bij elkaar te kruipen. Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo HM WÉÊH naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@librls.nl Editie 2006 Slimpad 36 (hoek Heerenweg, bij de Rotonde) 072-5334906 www.centerdisc.nl HEILOO - Zondagmiddag 3 december is er weer het jaar lijks terugkerend Advents- concert in de Ter Coulsterkerk aan de Holleweg te Heiloo. Medewerking wordt verleend door het Zaans Interkerkelijk Mannenkoor onder leiding van Jan Quintus Zwart, de van radio en tele visie bekende dirigent. De sopraan Judith Sportel en de pianist Jan Lenselink, alsmede organist Dub de Vries zijn andermaal weer van de partij in Heiloo. De grootste verras sing is het optreden van de 11-jari ge Melissa Venema met haar trom pet. Dit grote talent speelt de sterren van de hemel. Zij is onlangs toegelaten tot de talentenklas van het Conservatorium te Amsterdam. Daar krijgt zij onderricht van de eerste trompettist van het concert gebouworkest Frits Damrow. Zij heeft al verschillende prijzen in de wacht gesleept, onder andere de eerste prijs met de Scholieren tour voor de provincie Noord-Holland en de Carla Leurs prijs. Dit jaar op het internationale Wereldmuziek con cours te Kerkrade haalde zij de derde prys binnen. Tijdens dit adventsconcert speelt zij werken van Mozart-Adams-en Jan de Haan. De entreeprijs voor dit concert is 7,-, aanvang om 15.00 uur. Voorverkoop maandag en donder- morgen aan de Ter Coulsterkerk van 10-12 uur. Telefonisch reserve ren kan ook via tel. 072- 5332703 of tel. 072 5323241. HEILOO - In de glazen vitrines in de expositieruimte van Bibliotheek Heiloo wordt tot 7 januari 2007 een bijzondere collectie beeldhouwwerk geëxposeerd. Onder deskundige leiding van plaatsgenoot Rafael Nigita werken amateurs van 55 jaar en ouder in Het Trefpunt wekelijks aan hun beelden: figuratief en non-figura tief. Inspiratie doen de leden op aan de vorm van een steen of van een voorbeeld. Eerst wordt het idee in was uitgewerkt, waarna het hak ken, raspen, slijpen en schuren in de steen kan beginnen. Sommige cursisten maken verschillende objecten in een seizoen, anderen zijn lang aan een beeld bezig. Een bijzondere collectie beeldhouwwerk van amateurs te zien bij Bibliotheek Heiloo. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 441