Voorbereid op gladheid 14 Bouwen en wonen Burgerzaken ^Ktsa Gladheid overvalt je meestal. Hoewel het weer er nog geen enkele aanleiding toe geeft, zijn de medewerkers van de afdeling Beheer Openbare Ruimte al voorbereid op gladheidbestrijding. Elke winter rukken de strooiwagens wel een paar keer uit. De gladheidbestrij dingsdienst strooit zout op doorgaande wegen om ongelukken te voorkomen. De auto's, maaimachines en tractoren zijn gereed gemaakt om gladheid te kunnen bestrijden. Ook worden de strooi- bakken weer gevuld. Deze bakken worden geplaatst bij bijzondere gebouwen, zoals verzorgingshuizen en het gemeentehuis. Verder worden tijdehjk de rood witte palen verwijderd die op de strooi- routes in de weg staan (fietspaden). In april zetten medewerkers deze palen weer terug. De gemeente Heiloo past de 'droogstrooimethode' toe. Dat wil zeggen dat droog zout gestrooid wordt op het moment dat gladheid optreedt. Dit is milieuvriendelijker, omdat zo alleen gestrooid wordt als het echt nodig is. Waar strooit de gemeente De gemeente houdt in geval van gladheid en bij sneeuwval vele kilometers wegen voor het ver keer begaanbaar. Ook enkele fietsroutes behoren daartoe, zoals de verbindingsfietspaden naar Alkmaar, Egmond en Limmen.' Het beleid is erop gericht vooral doorgaande routes begaanbaar te houden. Deze wegen staan aangegeven op het kaartje, geplaatst elders op deze pagina, en hebben prioriteit boven woon straten. Het is onmogelijk om alle wegen meermalen te bewerken. Daarom zijn de strooiroutes zo gekozen dat iedere inwoner van Heiloo op redelijk korte afstand een begaanbare Weg kan berei ken. Met kleinere machines wor den de fietspaden tegen gladheid behandeld. Op veel plekken bestrijdt de gemeente gladheid met 'de hand'. Dit laatste gebeurt overdag, op werkdagen. Soms blijft het toch glad Ondanks dat de gemeente strooit, kan het op sommige plaatsen Ontvangen aanvragen om bouwvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde aanvragen om een bouwvergunning zijn ontvangen. Butterlaan 13, reg.nr. 2006/0371 ged. veranderen woning (woonkamer, keuken en hobbyruimte) ontvangstdatum: 17 november 2006 Schuine Hondsbosschelaan 35, reg.nr. 2006/0348 vergroten woning (eetkamer en (bij)keuken) ontvangstdatum: 23 november 2006 Van Merlenlaan 6, reg.nr. 2006/0304 vergroten woning (woonkamer en berging) ontvangstdatum: 17 november 2006 Vennewatersweg 21 hs 21, reg.nr. 2006/0374 vergroten recreatiewoning (kap) ontvangstdatum: 23 november 2006 Vennewatersweg 21 hs 8, reg.nr. 2006/0373 vergroten recreatiewoning (kap) ontvangstdatum: 23 november 2006 Zeeweg 55, reg.nr. 2006/0335 toch glad blijven. Dat komt onder andere doordat het strooizout alleen werkt als er op gereden wordt. Vandaar dat 's nachts min der gestrooid wordt. Als een bestrooid wegdek urenlang niet bereden wordt, doet het zout zn werk niet meer en is het in mum van tijd weer spekglad. Wat kunt u zelf doen? De gemeente kan de gladheid in de wintermaanden niet alléén bestrijden. Uw hulp kunnen we goed gebruiken. Als u zelf uw eigen paadje en het stukje trot toir voor uw huis sneeuwvrij houdt en zonodig met zout bestrooit, zorgen we er met z'n allen voor dat ons dorp goed begaanbaar blijft. Weet u dat uw buurman of buurvrouw zelf niet in staat is om te strooien? Neem dan als goede buur ook dit paadje en trottoir mee! Zo helpen we elkaar. Meer informatie Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met een medewer ker van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnum mer (072) 535 68 68. bouwen woning en garage (na sloop bestaande woning) ontvangstdatum: 21 november 2006 Meer informatie De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieks- balie Bouwen en Wonen, telefoon nummer (072) 535 66 66. Afgegeven bouw- en sloopvergunningen Door het college van burgemeester en wethouders zijn de hieronder vermel de bouw- en sloopvergunningen ver leend. Butterlaan 52 t/m 68, reg.nr. 2006/0367 ged. slopen berging (verwijderen asbesthoudende golfplaten) verzending: 22 november 2006 De Achtkant 3, reg.nr. 2006/0282 vergroten woning (uitbreiding op ver dieping) verzending: 22 november 2006 De Waard 59, reg.nr. 2006/0323 plaatsen dakkapel op achterdakvlak woning verzending: 22 november 2006 Ewislaan 51, reg.nr. 2006/0142 vergroten woning met praktijkruimte (na sloop berging/carport) verzending: 22 november 2006 Oosterzijweg 6 A, reg.nr. 2006/0208 vergroten woning (uitbouw woonka mer) verzending: 22 november 2006 Van Merlenlaan 6, reg.nr. 2006/0304 vergroten woning (woonkamer en berging) verzending: 22 november 2006 Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw- of sloopvergunning, kunt u hiertegen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. De datum van ver- zending vindt u onder de omschrij ving van het bouw- of sloopplan. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de recht bank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opne men met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foonnummer (072) 535 66 66. Burgerlijke stand gemeente Heiloo tot en met 23 november 2006 Geboren Dyanne d.v. M.J. Koekkoek en L.C.J. Klaassens Elders geboren Maarten z.v. W.A. Booms en M. Kaan; Sophianne A. d.v. J.B. Tervoort en A.M. Beemster; Indira d.v. B.C. van Dam en M.d.l.M. Sanchis Checa Huwelijksaangiften M. Visser en C.P.M. Blokpoel Overleden W.F. Habold; N. Modder wv Hartog; J.M. Molenaar wv Buigering; J.P. van Gij sen Elders overleden J.R. Bak; B.W Alkema Verkeer Verkeersbesluiten invalidenparkeerplaatsen Het college van burgemeester en wethouders heeft besloten tot het realiseren van: I. een algemene invalidenparkeer plaats in de directe omgeving van Bosboom Toussaintweg 32; dit kenbaar te maken door het plaat sen van het verkeersbord invali denparkeerplaats; II. een algemene invalidenparkeer plaats in de directe omgeving van Vijverlaan 82; dit kenbaar te maken door het plaatsen van het verkeersbord invalidenparkeer plaats; 29 NOVEMBER 2006 U ITKIJ KPOST U Hei loo contact Hoofdroute voet - en fietspaden Tractor Strooi.route vrachtwagen Strooiroute vrachtwagen na 7:30 uur ij..

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 444