Nieuw in de verkoop De Basisverzekeringspremie: gsü- From Carol to Calypso Hotel California groot succes Kuyper Blom M www.kuyperblom.com vaa kiezenWMenttaav.nl Breedelaan 103 - Heiloo Type: Middenwoning Woonopp: 1.20 m2 Inhoud: 360 m3 Bouwjaar: 1992 Vraagprijs: 272.500, Kosten koper Uitgebreide info: www.kuyperblom.com Kennemerstraatweg 528 - Heiloo Type: 2-onder-1 kapwoning Woonopp: 120 m2 Inhoud: 400 m3 Bouwjaar: 1937 Vraagprijs: 299.000,- Kosten koper Uitgebreide info: www.kuyperblom.com MJjf Direct voordeel en uniek bij Univé Muziekvereniging Eensgezindheid geeft een kerstconcert in ontmoetingscentrum GGZ Willibrord Stationsweg 102 1852 LN Heiloo Tel. 072 - 532 24 20 info@kuyperblom.com NVM 29 NOVEMBER 2006 UITKIJKPOST www.kiezenklikkenklaar.nl Daar plukt de vruchten van! Met Univé kunt u écht besparen. De premie voor de basisverzekering is €93,08 Als u al één schadeverzekering heeft of afsluit, dan ontvangen u en uw gezinsleden 1% korting op de premie van uw basisverzekering. Voor iedere volgende verzekering die u afsluit ontvangt u nog eens 1% extra korting. Deze korting kan oplopen tot 10% per persoon! Uiteindelijk betaalt u, op basis van de maximale korting, slechts 85,05 Kiest u voor een eigen risico op de basisverzekering, dan geldt dit niet voor huisarts, geneesmiddelen en de vergoedingen uit de aanvullende verzekeringen Alkmaar Castricum Limmen R. v.d. Weijdestraat 1 Geesterduinweg 3 De Drie Linden 1 (072)5277214 (0251)657075 (072)5053581 VERZEKERINGEN HEILOO - Op 10, II en 12 novem ber heeft Music Train haar voor stelling Hotel California op de planken gebracht. Het publiek was laaiend enthousiast over de show. De combinatie van opzwepende nummers afgewisseld met een verhaal waarbij een hotel continue het middelpunt vormde bleek goed aan te slaan. Veel mensen, inclusief de leden van Music Train betreurden dan ook dat 12 november de laatste voorstelling was. Maar genoeg aangespoord door de vele enthousiaste reacties uit het pubhek dendert de trein weer verder naar een nieuwe show. De zang- en showgroep uit Castricum verwacht in juni 2008 het pubhek weer te kunnen verrassen met een nieuwe productie. Music Train zal evenwel tot die tijd ook kleinere optre dens verzorgen. Zo zal Music Train bij voorbeeld weer deelnemen aan het Korenfestival in Paradiso. Om Hotel California mogelijk te maken werd Music Train volop gesteund door het lokale bedrijfsleven en door diverse vrijwilligers. De vereniging wil deze dan ook hartelijk bedanken voor hun bijdra ge. De verbondenheid met aan het goede doel Musicians without Borders bleek ook bij veel mensen ook in goede aarde te vallen. Music Train wist in Muziekvereniging Eensgezindheid geeft in december een sfeervol kerst concert samen met vocalgroup Recreation. Eigen foto HEILOO - Op zaterdagavond 16 december geeft Muziekvereniging Eensgezindheid in het ontmoetings centrum van GGZ Willibrord een sfeervol kerstconcert met veel voca le en instrumentale toonkunst teza men met vocalgroup Recreation uit Beverwijk. Onder leiding van componist en arrangeur Cees Brugman uit Alkmaar kan er net als vorig jaar weel volop genoten worden van een zeer geva rieerd kerstrepertoire waarbij ook het pubhek ook de kans krijgt om enkele bekende kersthederen mee te zingen. Vocalgroup Recreation is een koor uit Beverwijk met 18 leden onder lei ding van dirigent-pianist Eibert de Vries. Van oorsprong is Recreation is een interkerkelijk koor, dat wordt begeleid door een swingende band Het koor zingt van ahes wat: rehgieus werk, popmuziek, golden oldies, gos pels, musicals, Nederlandse hedjes 'uit de oude doos' maar ook Engelse en Franstalige hedjes. Het kerstrepertoi re mag zeker op dit concert zeker veel zijdig genoemd worden: traditionele kerstliederen, prachtige Engelse Christmas Carols en vrolijke Amerikaanse kersthederen. Onlangs is het koor nog zesde geworden op de voorronde van de koor wedstrijd van het NoordHohands Dagblad in het Kennemer Theater. Tijdens deze wed strijd werd het koor geprezen om haar goede presentatie richting het publiek. Kaarten voor dit concert zijn op zater dagavond 16 december vanaf 19.30 uur te verkrijgen aan de zaal van het ontmoetingscentrum van GGZ Willibrord aan de kennemerstraatweg 464 te Heiloo voor E 5,- (donateurs Eensgezindheid E 3,50) per persoon. Reserveringen kunnen nu al plaatsvin den via het tel. 072-5334851 of het e-maü adres info@mv-eensgezind- heid.nl. Informatie over hét orkest, koor en het programma zijn te verkre gen via de website www.mv-eensge- zindheid.nl. korte tijd met haar kaartverkoop ruim duizend euro op te halen voor de Rock Academy die Musicians without Borders in Mitrovica in Kosovo wil realiseren. Mensen die het gevoel heb ben zelf over de X-factor te beschikken kunnen overigens ook terecht bij Music Train. De vereniging staat altijd open voor nieuw talent. U kunt meer infor matie over de vereniging vinden op www.music-train.nl. Daar treft u con tactinformatie aan. Music Train bracht een geweldi ge show met opzwepende num mers tijdens de voorstellingen van Hotel California. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 448