Wmo in Heiloo Ook in de vakantie is er hard gewerkt aan de invulling van de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo) in Heiloo. Zo zijn de opmer kingen die wij tijdens de inwonersavond van 3 juli jl. hebben ontvan gen, de vragen en de adviezen van het Wmo-platform verwerkt in een verordening Wmo. Verordening Wmo Op 11 september a.s. wordt de verordening Wmo besproken in de raadscommissie Maatschap pelijke Zaken. Deze vergadering is openbaar en inspreken is moge lijk. Meepraten en meedenken kan dus nog steeds! Wilt u inspreken, dan kan dit als u zich hiervoor aanmeldt. U kunt hiervoor contact opnemen met mevrouw C. Moleman of D. van der Schuur telefoonnummer (072) 535 66 47 of 535 66 46. De vergadering begint om 20.00 uur en vindt plaats in de raadzaal van het gemeentehuis. Op 2 oktober a.s. neemt de Gemeenteraad een besluit over de verordening Wmo. En verder....? Wie nu hulp ontvangt op basis van de Wet voorzieningen gehandicap ten (Wvg) of de Algemene wet bij zondere ziektekosten (Awbz) en voor veranderingen komt te staan, krijgt daarover in oktober persoon lijk bericht. Algemene informatie over de invoering van de Wmo wordt gepubliceerd in de Uitkijkpost, op de website www.heiloo.nl/wmo-loket en de lan delijke website www.info-wmo.nl. Heeft u vragen? U kunt uw vragen of opmerkingen over de Wmo nog altijd stellen of doorgeven aan mevrouw M. Hoogestijn van de afdeling Welzijn, telefoonnummer (072) 535 67 13 ook kunt u mailen: info@heiloo.nl (dan graag bij Onderwerp vermel den: Wmo). U kunt uw vraag ook aan het Wmo-platform stellen. Neem dan contact op met de voor zitter van het platform de heer H. Holman van de Samenwerkende bonden van Ouderen. U kunt uw vraag sturen naar: Wmo-platform, de heer H. Holman, Postbus 122, 1850 AC Heiloo. Ook kunt u uw vraag mailen naar: wmo.platform.heiloo@hotmail.com of telefonisch contact opnemen met de heer Holman, telefoon nummer (072) 533 39 49. Commissie Openbare Ruimte Woensdag 13 september a.s. verga dert de commissie Openbare Ruimte in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor ieder een toegankelijk. Op de agenda staan onder meer de volgende punten - Inspreekrecht - Vaststellen projectopdracht revitali sering bedrijventerrein Oosterzij - Plan van aanpak handhaving bestemmingsplannen in het kader van recreatiewoningen - Bespreken van ontwikkeling Boekelermeer (op verzoek van Heiloo2000) - Informatie-uitwisseling raadscom missieleden Bouwen en wonen Ontvangen aanvragen om bouwvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde aanvragen om een bouwvergunning zijn ontvangen: De Achtkant 3, reg.nr. 2006/0282 vergroten woning (op verdieping) ontvangstdatum: 22 augustus 2006 Westerweg 207, reg.nr. 2006/0145 vergroten woning (woonkamer/keu ken) en garage/berging ontvangstdatum: 22 augustus 2006 Meer informatie De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieks- balie Bouwen en Wonen, telefoon nummer: (072) 535 66 66. Nieuw bouwplan via proce dure art. 19 lid 3 Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voorne mens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als omschre ven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bouwver gunning te verlenen voor het veran deren van het bestaande pand op per ceel Kennemerstraatweg 460 in een kantoorgebouw t.b.v. financiële dienstverlening. Dit plan zal worden behandeld volgens de uniforme open bare voorbereidingsprocedure uit de Algemene wet bestuursrecht. Ter inzage Bovengenoemde plan ligt met de daarbij behorende stukken vanaf don derdag 7 september 2006 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieks- balie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maan dagavond 18.00-20.00 uur. Op andere tijden na afspraak met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer (072) 535 66 66. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenver meld bouwplan vrijstelling te verle nen van de ter plaatse geldende bestemmingsplanvoorschriften gemo tiveerd een zienswijze naar voren brengen, bij voorkeur schriftelijk, en te richten aan het college van burge meester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Aanvraag vergroten 20 woningen met dakopbouw Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als omschreven in artikel 19 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, vrij stelling en bouwvergunning te verle nen voor het vergroten met een dakopbouw van de woningen op de percelen Alle Hospervijver 1,2,3,4, 5,6,7,9,10,11 en 12 en Jan Schuijtlaan 18,20,24,26,32,34, 36, 38 en 40. Medewerking kan worden verleend met toepassing van de hier boven genoemde vrijstellingsprocedu re en met toepassing van de uniforme openbare voorbereidingsprocedure uit de Algemene wet bestuursrecht. Ter inzage Bovengenoemde plannen liggen met de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 7 september 2006 gedu rende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maan dagavond 18.00-20.00 uur. Op andere tijden na telefonische afspraak met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer (072) 535 66 66. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenver meld plan vrijstelling en vergunning te verlenen een zienswijze naar voren brengen, bij voorkeur schriftelijk, en te richten aan het college van burge meester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Bouw woonhuis na sloop bestaande woning Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als omschreven in artikel 19 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, vrij stelling en bouwvergunning te verle nen voor het bouwen van een woning na sloop van het bestaande woonhuis en schuur op het perceel Westerweg 49a. Medewerking kan worden ver leend met toepassing van de hierbo ven genoemde vrijstellingsprocedure en met toepassing van de uniforme openbare voorbereidingsprocedure uit de Algemene wet bestuursrecht. Ter inzage Bovengenoemd plan ligt met de daar bij behorende stukken vanaf donder dag 7 september 2006 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maandagavond 18.00-20.00 uur. Op andere tijden na telefonische afspraak met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foonnummer (072) 535 66 66. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenver meld plan vrijstelling en vergunning te verlenen een zienswijze naar voren brengen, bij voorkeur schriftelijk, en te richten aan het college van burge meester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Verzoek hogere waarde geluidbelasting Burgemeester en wethouders van de gemeente Heiloo maken bekend, dat zij voornemens zijn een verzoek in te dienen bij het college van Gedepu teerde Staten van Noord-Holland voor de vaststelling van een hogere waarde ingevolge de Wet Geluid hinder voor de bouw van een woon huis op het perceel Westerweg 49a na sloop van het bestaande woon huis met schuur op dit perceel. Het bouwperceel bevindt zich binnen de geluidszone van de spoorlijk Uitgeest-Alkmaar. De geluidsbe lasting tengevolge hiervan op de gevel van de woning is berekend en vastgesteld op een etmaalwaarde van maximaal 64 dB(A). De toetsings waarde bedraagt 57 dB(A). De voor keursgrenswaarde uit de Wet Geluidhinder wordt daarbij met 7 dB(A) overschreden, waarvoor de gemeente een verzoek om hogere waarde Geluidhinder bij Gedeputeerde Staten van Noord- Holland zal aanvragen. Ter inzage Het ontwerpverzoek voor de vaststel ling van een hogere waarde ligt met de bijbehorende stukken met ingang van donderdag 7 september 2006 gedurende twee weken ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maandagavond 18.00-20.00 uur. Op andere tijden na telefonische afspraak met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foonnummer (072) 535 66 66. Indienen van opmerkingen Gedurende de termijn dat dit ont- werp-verzoek ter inzage ligt kan een ieder ten aanzien hiervan schriftelijk opmerkingen indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Openbare zitting Ook wordt u, op verzoek, in de gele genheid gesteld om in bovengenoemde periode tijdens een openbare zitting in het gemeentehuis opmerkingen te maken ten aanzien van het ontwerp van het verzoek. U dient dan binnen drie dagen na publicatie contact op te nemen met mevrouw P. Knippenberg van de afdeling VROM, telefoonnum mer (072) 535 67 56. Afgegeven bouw- en sloopvergunningen Door het college van burgemeester en wethouders zijn de hieronder vermel de bouw- en sloopvergunningen verleend: Het Maalwater 9 A, reg.nr. 2004/0412 bouwen woning (huisnummer 9A nog nader vast te stellen) verzending: 30 augustus 2006 Het Maalwater 9 B, reg.nr. 2004/0413 bouwen woning (huisnummer 9B nog nader vast te stellen) verzending: 30 augustus 2006 Westerweg 38, reg.nr. 2006/0118 vergroten woning met kantoorruimte verzending: 30 augustus 2006 6 SEPTEMBER 2006 UITKIJKPOST Heiloo contact T

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 44