Vier-uurs Spinning marathon bij TCH vecht laatste partij Limmen 1 na strafschoppen door in bekertoernooi Ginty Vrede uit Heiloo Turncompetitie GTH goed begonnen Turnsters leggen beslag op negen medailes Vijf podiumplaatsen voorTIOS De Boscrossers weer kampioen sport 25 traat 16 B« 21213C onsaui KICKBOKSEN HEILOO - Afgelopen zaterdag vocht Ginty Vrede van kickbox vereniging Bearpaw uit Heiloo op een gala in sporthal de Zilvermeeuwen in Zaandam. Ginty heeft 15 partijen gevoch ten, 14 technisch knock out 1 op punten in de A klasse. Tegenstander Rick van Soest is net als Ginty een harde vechter. Ginty vocht sterk met een paar harde leverstoten en goed geplaatste low- kicks. Rick wist deze te incasseren en in de derde ronde leek het erop dat hij de partij naar zich toe trok. Hoewel Ginty het conditioneel erg zwaar had sloeg hij in de laatste ronde goed terug met een harde rechtse hoek. Na acht tellen rust was het snel gedaan zijn tegenstan der en won Ginty de wedstrijd in de vijfde ronde op een technisch knock out. Ginty zal vanaf nu af aan in de A klasse gaan vechten. Dit is de hoogste klasse in Nederland. VOETBAL LIMMEN - Als winnaar van de poulewedstrijden, trof Limmen afgelopen zondag aan de boor den van het IJsselmeer de zon dagamateurs van Volendam als nieuwe hekertegenstander. Door blessures en ziekten moch ten de A-junioren Wouter Koot en Rik Seignette voor het eerst hun opwachting maken in het vlagge- schip, terwijl derde elftalspeler Joeri Adrichem eveneens op een basisplaats mocht rekenen. Limmen startte sterk in en wist door Koen Nijman al snel op een 0-1 voor sprong te komen na een lange inworp van Anthon Nuyens. Limmen kreeg in het eerste half uur een aan tal goede mogelijkheden, maar helaas konden geen Limmer doel punten meer bewonderd worden in die eerste helft. Het was de ploeg van Volendamtrainer Jan 'Barre' Molenaar die de laatste tien minuten van de eerste helft meer aandrong, waarbij zelfs de paal eenmaal red ding moest brengen aan Limmenzijde. Na de thee, met Peter Driessen voor de geblesseerde Anthon Nuyens in de ploeg, dicteerde Volendam en wist ook al snel de gelijkmaker te noteren. Opnieuw tegenslag voor Limmen toen vaste waarde Bas Admiraal zich gebles seerd moest laten vervangen door Rick Hollenberg. Strafschoppen moesten uiteindelijk een winnaar opleveren en nadat Robert Koot, Koen Nijman, Rik Seignette, Ron De meisjes van GTH zijn de turncompetitie goed begonnen en samen wonnen zij negen medailles. Met v.l.n.r. Jaimy, Kirsten, Renée, Gaby, Manon en Britt. Eigen foto TURNEN HEILOO - Afgelopen zaterdag nam GTH met vijftien turn sters deel aan de eerste com petitiewedstrijd in de vierde en vijfde divisie. De turnsters van GTH legden beslag op negen medailles. Extra spannend was het voor de instapturnsters Merle van Dokkum, Julia van der Haagen en Eline Koenz. Voor deze achtjarigen was het de eerste competitiewed strijd. Julia komt uit in de vierde divisie en werd knap derde. Eline en Merle komen beiden uit in de vijde divisie. Merle werd tweede en Eline eerste. Laura van Ginneken en Emma Helvrich zijn pupillen I in de vijfde divisie. Emma turnde zich naar een derde plaats en Laura werd verdienstelijk eerste. Jamie Kareis, Renée van Veen en Kirsten Zuurbier zijn pupillen I in de vierde divisie. Deze turnsters vielen net niet in de prijzen maar eindigden wel hoog in het klasse ment. By de pupillen II uitkomend in de vierde divisie eindigde Britt Klooster net naast het podium (vijfde), maar Gaby de By en Manon Oudejans stonden als twee de en derde op het erepodium. Roza Apeldoorn, Bente Eelman en Olga Leegwater komen voor het eerste jaar uit in het grote deelnemersveld Jeugd vierde divi sie. Dat betekent: vrije oefeningen. Je mag je eigen oefeningen samen stellen. Natuurlijk moeten daar voldoende moeilijke elementen inzitten, maar het geeft de turn sters wel de mogelijkheid om hun sterke punten naar voren te laten komen. Zo is Bente heel erg lening, turnt Roza mooi sierlijk en houdt Olga niet van poespas. Zij geeft de voorkeur aan strakke oefeningen. Olga werd derde in deze categorie. Bente en Roza eindigde hoog, maar niet in de prijzen. Manon Zuurbier is de enige juniorturnster die voor GTH uitkomt in de vierde divisie en hield de eer van GTH hoog door eerste te worden met een zeer hoog puntenaantal, mede te danken aan haar prachtige vloeroefening. De trainsters Karin de Ruyter en Marjan Kruit kijken tevreden terug op deze eerste wedstrijd. Ook zin in wedstrijdtur- nen? Op 9 december zal er tussen 13.30 en 15.00 uur een selectie test worden gehouden. Wilt u meer weten over deze selectiemid dag of over de uitslag, kyk dan op de website: www.selectiegth.tk. SPINNEN HEILOO - Zondag 19 november werd bij het Trainings Centrum Heiloo (TCH), gevestigd aan de Zevenhuizerlaan 116, de jaar lijkse Spinning marathon gehouden. Dit jaar was het een vier-uurs marathon. Een aantal deelnemers ging voor de volle vier uur, maar men kon er ook voor kiezen om samen vier uur te fietsen, dus ieder twee uur. Met elk uur een nieuwe Spinning- instructeur en geweldige muziek werden de deelnemers gemotiveerd om hun gestelde doel te behalen. De deelnemers waren allemaal goed getraind en optimaal voorbereid door de Spinning-lessen die ze van te voren een aantal maanden of zelfs langer gevolgd hadden. Doel van de marathon was dan ook om de deelnemers de training van de afgelopen tijd te laten testen en om hun grens te laten verleggen. Het kostte de nodige zweetdruppels, maar alle dertig deelnemers hebben hun voorafgestelde doel behaald. Tijdens het borrelen en eten na afloop bleek iedereen zeer tevreden over zijn/haar topprestatie en ieder een was blij de uitdaging te zijn aan gegaan. Voor meer informatie kijk op www.trainingscentrumheiloo.nl. van Stralen en als laatste Rick Hollenberg voor Limmen doel had den getroffen en ook Volendam vier penalties feilloos had ingeschoten, werd keeper Edwin den Breejen de held van de dag door de laatste Volendammer strafschop te stoppen en daarmee zijn ploeg naar de vol gende bekerronde te loodsen. Een goede prestatie waarbij werd aangetoond dat Limmen met de aan wezige jonge talenten, de toekomst met vertrouwen tegemoet kan zien. Binnenkort volgt de loting voor de nieuwe bekerwedstrijd, welke in januari zal worden gespeeld. Zondag speelt Limmen 1 op Dampegheest om 14.00 uur zyn 12e competitiewedstrijd tegen RCZ 1 uit Zaandam, wat de eerste wedstrijd van de terugronde betekent. LIMMEN - Voor sportvereniging TIOS uit Limmen was de afge lopen zaterdag in sporthal Beverwijk een uiterst succesvolle dag. Maar liefst vijf turnsters gingen met een medaille om naar huis. Zes turnsters van TIOS moesten de strijd aangaan met vijfen twintig turnsters van andere verenigingen. De trainsters van TIOS Ellen Dirkson, Samantha Droog en Caroline Welboren mogen terug kijken op een zeer geslaagde competitiedag. Michèle de Ruyter ontving een welverdiende medaille voor het behalen van de eerste plaats en clubgenote Nienke Oiling kon tevreden de vierde plaats innemen. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 453