Sinterklaas slaapt in Jan van Rijckenborghschool SaRoBé Siergrindvloeren Fietsverlichting beloont door WN H E I L O O 5 Rectificatie film voorstelling Indonesïe Vernieuwingsagenda Bibliotheek Heiloo Gepromoveerd UITKIJKPOST 6 DECEMBER 2006 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 100 euro ex. BTW. Voor aanmelding: De Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Foto: Mario Sacksioni In de berichtgeving inzake de filmvoorstelling over Indonesïe, is per abuis een foutief telefoon nummer vermeld. Dit moet zijn 072-5340109. HEILOO - Het college van B&W van de gemeente Heiloo heeft de zogenaamde Vernieuwingsagenda van de bibliotheek vastgesteld. Speerpunten voor de bibliotheek zijn: Openstellingstijden verbre den, de hoogwaardige muziekcol lectie in stand kunnen houden, de kunst- en cultuurfunctie uit te bouwen door lokale kunstenaars gebruik te laten maken van de expositieruimte, beleid te ontwik kelen op laaggeletterdheid en de contributievrije leeftijd te verho gen van 16 naar 18 jaar. HEILOO - Op woensdag 22 november is onze plaatsgenoot Kier van Gijssel tot doctor gepro moveerd aan faculteit der Archeolologie van de Universiteit Leiden op het proefschrift A con tinent-wide framework for local and regional stratigraphies'. Het promotieonderzoek omvatte vooral een geologische studie naar methoden om de multidisci plinaire gegevens uit de sedi- mentlagen op land in een groot schalig raamwerk te integreren en in de tyd te plaatsen. De studie maakte deel uit van een interna tionaal project over de vroegste bewoning van Europa, zo'n 600.000 jaar geleden. Even lekker zitten op de hangmat waarin Sinterklaas zijn dutje kon doen. Eigen foto tot in de kleine uurtjes nog menig Heiloose schoorsteen. Bovendien had hij voor alle kinderen van de Jan van Rijckenborghschool een leuke verrassing. Omdat inmiddels veel Heilooënaren nieuwsgierig zijn geworden naar de slaapplaats van Sinterklaas in Heiloo organiseert de school een open dag op maandag 11 december als de school een gewone lesdag draait (zie ook elders in deze krant de advertentie). U kunt dan ook rondkijken en tevens is er gelegenheid uw kind in te schrijven voor het nieuwe school jaar 2007-2008. HEILOO - De Jan van Rijckenborghschool aan de Trompenburg is volledig gere noveerd. Dit nieuws had ook Sinterklaas bereikt en hij kwam op bezoek om de resulta ten te bekijken. De goedheiligman was niet alleen razend enthousiast over het resul taat, maar toen hij de hangmat zag die in het nieuwe atrium van de school hing, besloot hij gelijk te blij ven en te overnachten. Volgens ingewijden was het slechts een hazenslaapje wat de Sint deed, want samen met zijn Pieten bezocht hij SaRoBé Siergrindvloeren Molerilei IA, 1921 CX Akersloot, tel. 072-5323282, Internet: www.sarobe.nl, e-mail: info@sarobe.nl Na tien jaar ervaring in siergrindvloeren, maar dat vanuit hun garage aan de Startingerweg, kan SaRoBé op zaterdag 16 december om 16.00 uur officieel van een ruime, nieuwe showroom met twee verdiepingen de deuren openen. Maar dat voor genodigden, de week daarop kan het pubhek kennismaken met het nieuwe onderkomen. SaRoBé heeft inmiddels haar naam gevestigd en is met haar siergrind-, kunststof- en cementdekvloeren een vertrouwd adres, waar de klanten kunnen rekenen op een uitgebreid assortiment, uitstekende kwaliteit en service. Eigenaar Henk van der Eng en zijn vrouw Carla vertellen enthousiast over de nieu we start en welke vloeren zij nou precies leveren. We waren volkomen uit ons jasje gegroeid en zijn büj met onze nieuwe plek. Men vraagt zich wel eens af wat een siergrindvloer is. Een siergrindvloer is een soort kor reltapijt, naadloos en een natuurproduct. Er is Granitogrind dat vrij grof is, en fijner grind. Het grind kan ook in kleuren worden geleverd. Alle denkbare kleuren, want de 25 basiskleuren grof grind en de 65 basiskleu- ren fijn grind zijn ook nog eens onderling te mengen. Al wil de klant een paarse vloer met witte stippen en een rose vleug." De vloeren kunnen in principe op alle vloeren gelegd worden, of het nou een houten, betonnen of tegelvloer is. Een vloer wordt opgeschuurd en voorbehandeld. Met epoxie wordt het grind gemengd en vervolgens uitgesmeerd over de vloer. Caravriendelijk De voordelen van een grind-, kunststof- of cementdekvloer zijn duide lijk. De vloeren zijn strak en trendy, goed schoon te houden en geschikt voor zowel kamers in een huishouden als bedrijfsruimtes. ,,De vloeren zijn ook heel caravriendelijk. Geen problemen met stof. Onze klanten kun nen bovendien een apparaat bij ons huren om de vloer schoon te maken. Dat moet dan ongeveer één keer per jaar. Wij adviseren wel altijd de vloer af te laten werken met een afseailaag. Dat houdt het vuil meer tegen en is uiteraard makkelijker schoon te maken dan het ruwe oppervlak van een grindvloer", legt Carla van der Eng uit. Aanbod uitgebreid met stuuk-, tegel- en spuitwerk SaRoBé heeft met de start in de nieuwe showroom ook haar aanbod uit gebreid. Men kan nu ook voor stuuk-, tegel- en spuitwerk en aanleg van vloerverwarming terecht. Alles Qnder één dak, wel zo makkelijk. Uiteraard bent u verzekerd van dezelfde kwaliteit als u al gewend was van dit bedrijf. Wanneer u een vloer gekozen heeft bij SaRoBé, dan kunt u erop rekenen dat als de materialen op voorraad zijn en de planning het toelaat u binnen een week kunt genieten van uw nieuwe vloer. Een uitste kend adres dus, bovendien heeft SaRoBé een aantrekkelijke openingsactie voor u: u krijgt 10% op de siergrindvloeren geldig vanaf de opening tot en met 31 januari. Sinterklaas en Zwarte Piet delen lekkers uit aan iedereen waarvan de fietsverlichting in orde is. Foto: Mario Sacksioni Heiloo. Met de keuze voor deze locatie wilde WN Nederland laten zien dat ze erg blij zijn, dat de gemeente Heiloo met de aanleg van deze rotonde een veel veiliger verkeerssituatie voor fietsers en voetgangers heeft gecreëerd. De positieve actie leverde vooral veel verbaasde reacties op. „Mensen zijn niet gewend dat posi tief gedrag wordt beloond. Je ziet echter in de praktijk dat beloning werkt. De poütie is er om de men sen te straffen, voor ons zijn posi tieve acties als deze een goede manier om zaken onder de aan dacht te brengen," aldus Ryan Lievaart van WN Heiloo. Sinterklaas vond het ontzettend leuk om een bijdrage te leveren aan de actie, maar hij zag helaas wel dat nog veel fietsers onverlicht rondrijden. En dat is jammer, want door het ontbreken van verlichting kunnen heel gevaarlijke situaties ontstaan. HEILOO - Op vrijdag 1 decem ber hield de afdeling Heiloo van Veilig Verkeer Nederland (WN) voor de derde keer een positie ve actie ter bevordering van de fietsverlichting. Sint en Piet waren bij de actie aanwezig en beloonden iedere fietser met de juiste verlichting met een zakje pepernoten. De actie vond plaats op de nieu we rotonde bij het Raadhuis van

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 463