Darttoemooi bij De Vriendschap Start trainingsseizoen voor peanuts Sinterklaasfeest bij de Foresters Karateka Fabrice de Boer prolongeert overtuigend titel Selectie nieuwe turn talen ten uit Heiloo sport 29 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Met flitsende technieken zette hij tegenstanders opzij DARTEN AKERSLOOT - Op zaterdag 9 december wordt er in de Vriendschap te Akersloot een darttoernooi georganiseerd door dartvereniging De Vriendschap. De inschrijving staat open voor spelers uit de tweede, derde en vierde divisie en nieuwelingen. Er zijn naast mooie bekers voor de winnaars in zowel de winnaars als verliezerronde, mooie prijzen te winnen deze avond. Er kunnen maximaal 32 deelnemers mee doen en de inschrijving kost 3,50. Iedere speler gooit mini maal vier partijen in de poulewed strijden en gaat daarna door naar de winnaar- of verliezerronde. U kunt inschrijven bij de Vriendschap, tel. 0251-312866 of bij wedstrijdleider Peter Zoon, tel. 0251-314689 of op tijd op de avond zelf. Bij de laatste penalty blesseerde Sinterklaas zijn grote teen, gelukkig kon hij daarna nog wel met iedereen op de foto. Foto: Irene Broekema VOETBAL HEILOO - Op woensdag 29 november was het weer zover en bezocht Sinterklaas de jong ste leden van de Foresters. Dit jaar was zijn voetbalpiet, Pepe Kakadoeli er helaas niet bij, maar Sinterklaas bleek van Pepe een aantal voetballessen te hebben gehad. De Sint had vooral geoefend op de penalty's. Natuurlijk wilde de voetballers van Foresters dat wel eens zien. Onder het gejuich van de aanmoedigingen nam Sinterklaas vijf penalty's. De keepers van de Foresters hadden het lastig maar wisten er maar liefst vier te stoppen. Bij de laatste penal ty ging het mis en blesseerde Sinterklaas zijn grote teen. In een rolstoel en voorzien van hulp van de fysiotheraPiet kreeg Sinterklaas veel tekeningen en werd er hard gezongen, zelfs het prachtige door Johan de Jong gecomponeerde Grote Teenlied. Gelukkig ging het aan het eind van de middag al een stuk beter met Sinterklaas en stond hij weer op beide benen tussen alle kinderen in voor de groepsfoto. De Pieten zorgde voor een passend slot door de kinderen van snoep goed en een cadeau te voorzien. Sinterklaas vertelde volgend jaar weer graag terug te komen bij de Foresters. HONKBAL HEILOO - In de zaal beginnen deze week weer de trainingen voor het nieuwe honkbalsei zoen voor de jongste spelers tussen de vijf en acht jaar, de peanuts zoals ze genoemd wor den. In navolging op het succes van afgelopen jaren beginnen de pea nuts met een toernooi. Het leuke is dat iedereen mee mag doen. Heb je altijd al eens willen honkballen of Deze werden behaald bij de Open Noordelijke kampioenschappen. Bij de jongens van 12 tot 13 jaar was Fabrice de Boer weer een klasse apart. Met flitsende technieken zette hij zyn tegenstanders opzij en prolongeerde zijn titel van vorig jaar. Zyn opvolger heeft Funakoshi al binnen de gelederen, want de klasse 10 tot 11 jaar werd gewon nen door Quincy Sanoesi. Een eer ste plaats was er ook by de team wedstrijden. Fabrice de Bóer, Nadia Levy en Lavinia Bijl vormen een hechte combinatie die byna niet te stoppen is. By het NK verloren de senioren in de finale van karatedo Smaal uit Apeldoorn, de jeugd draaide in een spannende stryd de rollen om en greep met 3-0 de over winning. Naast de eerste plaatsen was er nog een tweede plaats voor Celine Nguyen by de meisjes 10-11 jaar en gingen er derde plaat sen naar Orsine de Boer, Beau Zwierenberg, Eline Flokstra, Lavinia Byl, Reyer Leijsen en Wesley Kalkhoven. Daarmee ston den de karateka's van Funakoshi in bijna iedere categorie op het podi um. Ook voor de jongste honkbalspelertjes oftewel 'Peanuts' begint weer een nieuw trainingsseizoen. Eigen foto ben je net vijf en zat je te wachten totdatje mag beginnen, dan is er nu ruimschoots de gelegenheid. Je kunt komen kyken bij de trai ningen die vooraf gaan aan de echte wedstrijdjes, maar je mag ook meteen meedoen als je dat wilt. De training zijn gratis en als afsluiting van deze opstart, wordt er meege daan aan het pannenkoekentoer- nooi op 29 december. Trainingen zijn zondag van 09.30 tot 10.30 uur in The Barrel trainingscentrum, Nyverheidsweg 19a in Heiloo. Dit weekend behaalde de karate-jeugd van Funakoshi 11 medail les in Stadskanaal. Eigen foto Waren twee weken terug de seni oren al succesvol bij het NK. Zaterdag was de jeugd op dreef met maar liefst 11 pry zen. HEILOO - De karateka's van Funakoshi voelen zich thuis in Stadskanaal.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 485