Uitreildng gratis kerstbomen De ldant weer koning bij Keurslager Kees Burger Kerstgroepen in Kapel GGZ NHN bij tuincentrum R&C viert diamanten jubileum met speciale ring Kerstuitvoeringen van de muziek- en dansschool INGEZONDEN MEDEDELING Landgoed Nijenburgals cultureel erfgoed I Geteld Oe*e bot HEILOO - Op donderdag 14 december opent Keurslager Kees Burger de deuren van zijn vernieuwde winkel. De winkel is compleet omgebouwd van een zelfbedienings- tot een echte bedieningswinkel waar de klant weer echt koning is. Het eindresultaat mag er zijn! De formule van semi-zelfbediening het te wensen over, was een opmerking die veel consumenten noemden. Mede hierdoor heeft Kees Burger besloten de winkel te verbouwen tot een volledige bedieningswinkel. In de vernieuwde winkel is de klant weer echt koning. Wanneer de klant de winkel binnenstapt wordt deze vanaf binnenkomst persoonlijk bediend. Het team voorziet u op een klantvriendelijke wijze van de beste lekkernijen. De nieuwe toonbanken zijn gevuld met een ruim assortiment onderschei dende vlees- en vleeswarenlekkernijen, waarmee de klanten in Heiloo al vijf entwintig jaar bekend zijn. Natuurlijk kah men ook gewoon terecht voor diverse dagverse maaltijden, tapas, salades uit eigen keuken, een smakelijke assortiment kaassoorten, rauwkostsalades en de bekende heerlijke worst soorten. Als mede de verse visafdeling van de firma Brand. Met de gezellige kerstdagen voor de deur is Keurslager Kees Burger dan ook het adres voor een succesvol kerstdiner. Het team staat klaar om u te voorzien van de beste kerstmenusuggesties als gourmetschotels, malse ribeyes, varkenshaas en de beste kerstrollades. Natuurlijk wordt dit aangevuld met allerlei praktische en handige kooktips. Neem vanaf 14 december gerust een kijkje in de nieu we winkel van Keurslagerij Kees Burger. En ervaar de persoonlijke service die Keurslager Kees Burger u te bieden heeft. Verder kunt u profiteren van leuke openingsaanbiedingen en heerlijke proeverijen! HEILOO - In de kapel GGZ NHN aan de Kennemerstraatweg 464 te Heiloo, staan circa honderd kerstgroepen en stallen uit binnen- en buitenland. De meeste groepen zijn handge maakt. U vindt er groepen van hout, keramiek, porselein - zelfs Delfts blauw - steen en stof. Er staan, stallen in allerlei forma ten, de kleinste is vijf, de groot ste ongeveer zeventig centime ter. Maker van dit alles is de heer Theo Hoogelanden Na een bedrij- fongeluk kon hij zijn vak niet meer uitoefenen. Hij kon kiezen: thuis wegkwijnen achter de geraniums of een hobby op gaan pakken. Hij koos voor dat laatste en stortte zich op het vervaardigen van kerstgroe pen en -stallen. Naast het maken van nieuwe groepen, hebben velen de heer Hoogelander weten te vin den voor de reparatie van oude, en soms antieke Kerstgroepen. Wilt u dit alles zien om in Kesrtsfeer te komen, of overweegt u de aanschaf van een groep, dan bent u van harte welkom, de toegang is vrij. Openingstijden: 9 tot en met 28 december, op woensdag, donder dag en zaterdag van 13.00 tot 18.00 uur, op vrijdag van 13.00 tot 20.00 uur, op zondag vanaf 13.00 tot 17.00 uur.. Afwijkende ope ningstijden: zondag 17 december gesloten; dinsdag 26 december geopend van 13.00 tot 18.00 uur. Verpleegtehuis De Oudburgh in Bergen. Dit verpleegtehuis wordt gerenoveerd en ziet er Verveloos" uit. „Ik gun de patiënten en verzor genden een mooie boom", aldus de inzender Marjolein van der Pol bij Intratuin Heiloo. Andere gelukkigen zijn de familie Fresco (Kloosterhof) en Scouting Limmen die tijdens de nog op te voeren Dickens musical het podium in echte kerstsfeer wil brengen. Inzenders Judith Kappes en respectieveüjk Carla Freriks waren büj met hun uitverkiezing. Ook Rozelotte Schouwenaar was büj toen ze hoorde dat haar wens uitkwam: bij haar op school (Benedictus in Heiloo) staat altijd een kerstboom van dertig cm. „Zij hebben mij zoveel geleerd, ze ver dienen het echt", aldus Rozelotte. De boom met versieringen is inmiddels door Intratuin Heüoo bezorgd. Marjan Pema (Egmond aan Zee) had ook een originele wens. Zij ziet als activiteitenbege leidster van de Prins Hendrik Stichting met eigen ogen wat een stress een aanstaande verhuizing van de bewoners naar hun nieuwe appartementen oplevert. Marjan: „Ze zijn heel nerveus en kunnen best een opkikker gebruiken". Zij hebben afgelopen woensdag de kerstboom in ontvangst genomen. Intratuin heeft in ruil daarvoor veel büje en enthousiaste reacties in ont vangst mogen nemen. HEILOO - Rodrigues Cohen, Nederlands producent van diamanten sie raden bestaat 60 jaar en om dat te vieren brengt zij een speciale ring uit met een totaal gewicht van 1.0 caraat. Het gaat om een gelimiteerde uitgave: er worden er slecht zestig gemaakt. De ring is door Rodrigues Cohen ont worpen, vervaardigd en gezet. Het bedrijf is het laatste Nederlandse bedrijf die haar sieraden zelf ontwerpt, vervaardigt en zet. Het is de eerste keer in de geschiedenis dat een fabrikant een gelimiteerde uitgave van een ring maakt. De ring is gezet met een grote princess (vierkant) geslepen diamant en tien kleinere zijstenen eveneens princess geslepen. Peek Juweüer is trots dat zij een van de zestig ringen in haar collectie heeft kunnen opnemen. De gelimiteerde ring kost 2990,-. Een prachtig geschenk voor de komende kerst. Peek Juweüer nodigt u van harte uit het juweel te komen bewonderen. Activiteitenbegeleidster Marjan Pema neemt namens de Prins Hendrik Stichting in Egmond de kerst boom in ontvangst. Ei§en foto HEILOO - De maandeüjkse natuurwandeling in het Heüooër Bos; georganiseerd door het IVN, Vereniging voor Natuur- en Miüeueducatie, gaat op zondag 17 december over de cultuurhistorische achtergronden van het Landgoed Nijenburg, waar dat bos een onder deel van is. Dat heeft zijn huidige vorm in hoofdzaak in de loop van de 18de en begin 19de eeuw gekregen. Diverse sporen van de manieren waarop men dat heeft gedaan, zijn nu nog steeds zichtbaar, onder ande re in bouwwerken, beelden, lanen en beplantingen. In het winterseizoen, als de natuur tot rust komt, is het een goed moment om daar wat uit voeriger bij stü te staan. Ruim twee jaar geleden is het landhuis en de onmiddelüjke omgeving overgedra gen aan de Vereniging Hendrick de Keyser, die begonnen is met de restauratie. Vereniging Natuur monumenten is van plan de komen de jaren enkele andere delen van het Landgoed op te knappen, waarbij cultuurhistorische waarden centraal staan. Zoals gebruikeüjk begint de wan deling om 10.00 uur bij de Kattenberg aan de Kennemer straatweg. Al naar gelang het weer doet men er goed aan warme en/of waterdichte kleding en schoeisel aan te trekken. Van volwassenen wordt een bijdrage van 1,50 verwacht; voor kinderen is dat 1(graag gepast!). Voor nadere inüchtingen kunt u beüen, tel. 072-5325110. Inmiddels zijn bij Intratuin Heüoo uit de honderden uizendingen een vijftal gelukkigen geselecteerd. Dit was geen eenvoudige opdracht omdat de wenskaarten vaak uit emotionele verhalen bestonden. Eén van de gelukkigen is HEILOO - In de afgelopen twee weken kon bij Intratuin een wenskaart worden ingevuld waarmee iemand in het zonne tje gezet kon worden. Die per soon of instantie, die een steun tje in de rug verdient, wordt verrast met een totaal gedeco reerde kerstboom die beschik baar wordt gesteld door Intratuin. Eén van de zestig door Rodrigues Cohen speciaal ontworpen jubilieumringen is te koop bij Peek Juwelier. Foto: Eigen foto HEILOO- Zoals vele koren, orkesten en instellingen kent ook de muziek- en dansschool Heiloo haar kerstuitvoeringen in de school zelf, maar ook daar buiten zullen leerlingen en docenten muziek laten horen en dansen laten zien. Zondag 17 december speelt het dwarsfluitensemble 'Martin in 't Veld' onder leiding van Martin Rozema vanaf 10.30 uur in de zaal van woonzorgcentrum De Loet muziek in de sfeer van kerst. Joost van den Berg toetsdocent van de muziek- en dansschool Heüoo zal de geheel begeleiden. Vanzelfsprekend worden er bekende kerstüederen gespeeld die meegezongen kunnen worden. De zaal is open vanaf 10.00 uur. Maandag 18 december vanaf 19.00 uur wordt de jaarüjkse kerstuitvoering gehouden door leer lingen van de muziek- en dans school Heüoo. Dit jaar zuüen naast vaste ensembles, het kinder- musi calkoor, solisten en een groot strij- kensemble onder leiding van Hilka Jelsma en enkele ensembles, die speciaal voor deze gelegenheid zijn geformeerd, muziek in kerstsfeer ten gehore brengen. Naast de leer lingen van de muziekafdeling zuüen leerlingen van de dansafdeling een presentatie verzorgen.De kerstuit voering vangt aan om 19.00 uur, en de toegang is gratis. Voor informa tie kunt u beüen met tel. 072- 5332460. De leerlingen van muziek- en dansschool Heiloo laten de bewo ners van De Loet genieten van hun zang en dans. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 499