Osdorp Posse keert terug naar Buk Buk Eensgezindheid geeft Kerstconcert bij GGZ Center Disc H E I L O O kfUVJ DEUTEKOM Schaduw van de wind Racoon 'Another day' 11 Corso Bioscoop #01*$ CD VAN DE WEEK The Holiday BOEK VAN DE WEEK Kerstexpositie bij Silhouet Kerstsamenzang in de Witte Kerk Kerstconcert Schaduw van de wind door Carlos Zafón Ruiz Racoon 'Another day' Heilooër kunstenaar exposeert bij Wildschut U ITKIJKPOST 13 DECEMBER 2006 Vanaf 14 december Amanda Woods (Cameron Diaz), eigenaresse van een goedlopend reclamebureau dat filmtrailers maakt, woont in Zuid-Caiifornie. Iris Simpkins (Kate Winslet) schrijft in de Londense Daily Telegraph een veelgelezen huwelijksrubriek en woont in een leuk huisje op het Engelse platteland. Amanda, die er met de feestdagen tussenuit wil, komt toevallig op een internetsite voor woningruil terecht en besluit dat het Engelse huisje van Iris de oplossing is voor haar problemen. Spontaan besluiten Amanda en Iris de halve wereld over te reizen en voor twee weken in eikaars huis te trekken. Kort na haar aankomst in Amanda's huis in Brentwood raakt Iris bevriend met Arthur (Eh Wallach), een beroemde scenario schrijver uit de gouden tijd van Hollywood, en met Miles (Jack Black) componist van filmmuziek, die samenwerkt met de ex van Amanda. In Engeland is Amanda zich net aan het installeren in het besneeuwde Rose Hill Cottage als er aangeklopt wordt dóór de knap pe broer van Iris, Graham (Jude Law). Het verhaal neemt een onver wachte wending. Slimpad 36 (hoek Heerenweg, bij de Rotonde) 072-5334906 www.centerdisc.nl Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo WtH wJÊÊm naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl door Carlos Zafón Ruiz voor 29>95 nacoon met de hit 'Love You More' van 19>95 voor 9.95 stuntprijs HEILOO - De bekende Bergense kunstenaar Roland van den Heuvel exposeert tot medio januari 2007 zijn fraaie olieverfschilderijen bij Silhouet, een zaak voor binnenhuis architectuur. De toegang is gratis. Het betreft een bijzondere tentoon stelling voor Wall-serie. Roland exposeert in toonaangevende gale ries in binnen- en buitenland, neemt deel aan belangrijke kunstbeurzen, onder andere de KunstRAI in Amsterdam en zijn werk is opgeno men in grote internationale collec ties. U vindt Silhouet aan de Kennemerstraatweg 99 te Heiloo, tel. 072-5331199. HEILOO - Zondagavond 17 december zal er een inmiddels traditionele kerstzangavond gehou den worden in het sfeervolle Witte Kerkje van Heiloo. De samenzang van bekende kerstüederen begint om 19.30 uur en zal muzikaal ondersteund worden door het koor One More Voice onder leiding van Paul van Venrooy, de pianiste Saskia Terpstra en de organist Albert Westers. Verder wordt er medewerking verleend door Frits Sandkuyl op de luit en Jan Pieter van Eykelenborg op de blokfluit. In de dienst zal ook het kerstevange lie gelezen worden en is er een kort kerstverhaal. Na afloop is er, net als voorgaande jaren, warme cho colademelk met wat lekkers. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Fia Brouwer de Koning, tel. 072-5336163. HEILOO - Het was te verwach ten, ook dit jaar komt Osdorp Posse (OP) weer naar de Buk. Waarschijnlijk is het niet nodig, maar toch even een kort verhaaltje over OP Sinds '89 is Osdorp Posse een feit, op dat moment ook de enige Nederlandstaüge rapgroep en daardoor de stichters van de 'Nederhop- scene'. Door hun 'schijt aan alles'-teksten en -hou ding kreeg O.P al snel veel aan hang in de underground-scene. Na ruim 15 jaar (en bijna evenveel optredens in de Buk) kan je niet meer om ze heen. Een eigen label, een Nationale Popprijs, negen albums en honderden optredens door heel Nederland. Hun sound en energieke optredens zorgen elke keer weer voor een uitzinnig pubhek, en door het publiek dat compleet uit z'n dak gaat, gaat O.P ook weer uit z'n plaat. Op 16 december staan ze op het podium van Buk Buk. Def P verjaart die avond ook, hoe kan hij dat beter vieren dan op het Bukpodium? De deuren gaan open om 21.00 uur en het voorprogramma zal verzorgd worden door Westerwind (Castricum). Voorverkoop is al gestart bij Centerdisc (Slimpad 36 Heiloo). Kaarten kosten in de voor verkoop €8,- en aan de deur 10,-. EGMOND - Op zondag 17 december vindt in de klooster kerk van de AdelbertAbdij een kerstconcert plaats. Het concert is georganiseerd door Eensgezindheid in samenwerking met zangkoren uit Egmond- Binnen. Er zijn muzikale klanken te beluisteren van: Eensgezindheid, Crescendo, Hosanna, Expecto en Koperkwartet. Piano begeleiding wordt verzorgd door Mariëlle Tromp - Zentveld. De aanvang van het concert is om 14.30 uur. HEILOO - Op zaterdagavond 16 december geeft Muziek vereniging Eensgezindheid in het ontmoetingscentrum van GGZ Willibrord te Heiloo een sfeervol kerstconcert met veel vocale en instrumentale toon kunst tezamen met Vocalgroup Recreation uit Beverwijk. Onder leiding van componist en arrangeur Cees Brugman uit Alkmaar kan er net als vorig jaar weer volop genoten worden van een zeer gevarieerd kerstrepertoi re waarbij ook het publiek de kans krijgt om enkele bekende kerstliederen mee te zingen. Kaarten voor dit kerstconcert zijn öp zaterdagavond 16 decem ber vanaf 19.30 uur te verkrijgen aan de zaal van het ontmoetings centrum van GGZ Willibrord aan de kennemerstraatweg 464 te Heiloo voor slechts 5,- (dona teurs Eensgezindheid 3,50) per persoon. Reserveringen kunnen plaatsvinden via tel. 072-5334851 of via e-mail: info@mv-eensgezindheid.nl. Informatie over het orkest, het koor en het programma zijn te verkrijgen via de website www. mv-eehsgezindheidnl HEILOO - Sinds 7 december exposeert de Heilooër kunste- naar Willem Hopman met een serie vrouwenportretten in olie verf bij Brasserie Wildschut. De schilderijen zijn te zien tot 30 januari bij Brasserie Wildschut aan de Stationsweg in Heiloo, tel. 072-5321392. Eigen foto Muziekvereniging Eensgezindheid geeft sfeervol kerstconcert. JEigen foto Luxe, geïllustreerde editie en eenmalige jubileumuitgave. In het oude centrum van Barcelona ligt het Kerkhof der Vergeten Boeken. Hoofdpersoon Daniel Sempere wordt door zijn vader, weduwnaar en boekhande laar, meegenomen naar - deze geheimzinnige, verborgen wereld van verhalen. Vanaf dat moment neemt Daniels leven een wending die hij niet had kunnen voorzien. Hij mag een boek uitzoeken en kiest De schaduw van de wind, geschreven door een zekere Julian Car ax. Het boek laat hem niet meer los, ook al schudt de wereld tijdens het grauwe Franco-regime om hem heen op zijn grondvesten. Hij wil alles weten over het boek en de schrijver. En merkwaardigerwijs lij ken alle mensen die hij ontmoet, ook de vrouwen op wie hij verliefd wordt, deel uit te maken van het grote spel waarvan het boek het middelpunt vormt. Carlos Ruiz Zafon (1964) heeft een fantasierij ke, knappe roman geschreven vol avontuur, spanning, en liefde, die u in één adem uitleest. De cd Another Day is hoorbaar het resultaat van een band die gedwongen een pauze heeft moe ten nemen. De eerste cd van Racoon in vier jaar, is bepaald niet te omschrijven als 'just another cd'. Zowel muzikaal als tekstueel slaat de band een andere weg in. De aanstekelijkheid en avontuur lijkheid op het energieke Here We Go, Stereo heeft op Another Day plaatsgemaakt voor verzorgde vol wassen liedjes. De eenvoudige en kalme invulling van de nieuwe nummers is net even anders dan men van Racoon gewend is; geen inventief gitaarakkoordje, geen rake drumklappen en geen gewaagde vocale uithalen. De band weet te imponeren zijn met ingetogen karakter; in Lose Another Day, Walk Away en Love You More weet de band te ontroe ren met grote en kleine dingen in het leven. Another Day? Een zoek plaat! Een overgangsplaat! Een groeiplaat

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 501