Expositie Perspectief in Hanswijk Handei's bekende oratorium 'The Messiah' Kerstconcert van Poldervokaal Vier personen bestellen, Drie menu's tellen! www.lesouterratn.nl H E I L O O f 13 w November en december dure maanden? Niet bij ons! ook tidflf Arcadtalaan 8 Alkmaar - Onder het Golden Tulip Hotel - Tel 072 540 76 00 Volop gratis parkeergelegenheid Gezellige brasserie Lunch - diner - a la carte weekmenus Actie duurt van 18 november t/m 30 december. Alleen voor diner Alleen geldig op zaterdag en zondag. Niet geldig op dranken. Sfeervolle bar Bar - leestafel - open haard UITKIJKPOST 13 DECEMBER 2006 HEILOO - Op vrijdag 15 decem ber zal in de Ter Coulsterkerk (Holleweg 111) 4The Messiah' van Handel ten gehore worden gebracht. In dit oratorium, geschreven in 1741, wordt het leven van Jezus in haast lyri sche beschouwingen bezongen in prachtige recitatieven, aria's en koorwerken. Dit prachtige en bekende werk van Handel zal worden uitgevoerd door de oratoriumvereniging Nieuw Leven uit Heiloo (dat recentelijk haar 60-jarig bestaan heeft gevierd), bijgestaan door een kern- van uitstekende solisten. De orkestrale begeleiding wordt ver zorgd door het Randstedelijk Begeleidingsorkest. Het geheel staat onder leiding van Jan Herman Ploeg. Dit kerstconcert begint om 20.00 uur. De kerk is open vanaf 19.00 uur. De toegangsprijs bedraagt 18,- (65+, CJR 13- 17,-). Kaarten kunnen telefonisch worden gereserveerd via tel. 072- 5334804 (Helder; fax: 072- 5325063), 072-5335852 (Wijsma) of 072-5335683 (Mascini) dan wel per e-mail: h.wijsma@quicknet.nl of ger.helder@hetnet.nl. Ook kun nen kaarten tevoren worden gekocht bij de volgende voorver koopadressen: boekhandels Deutekom in winkelcentrum 't Loo en De Schrijverij in het Stationscentrum in Heiloo, alsmede bij muziekhandel Spanjaard, Koorstraat te Alkmaar. Ook is er een kaartenvoorverkoop in de Ter Coulsterkerk, op donderdag 14 december tussen 10.00 en 12.00 uur. Informatie is ook te vinden op www. wittekerkheiloonl EGMOND - De leden van de zaterdagochtendgroep van de kunstenaarsvereniging Perspec tief exposeren tot maart 2007 in het dorpshuis Hanswijk te Egmond aan den Hoef. De groep werkt voornamelijk in oüe- en acrylverf onder leiding van Martin Heinen. Op de tentoonstel ling zijn echter ook aquarellen te zien. Hoewel de meeste leden vrij- etijds schilders zijn valt het op dat zij een goed oog voor perspectief en kleurgebruik hebben. Perspectief is een vereniging waar veel kunstvor men aan bod komen. Zo kan men er naast schilderen ook tekenen, beeld houwen, keramiek, textiele werkvor men en etsen. Het atelier bevindt zich in Bakkum aan de van Oldenbarneveldtweg, maar de leden komen uit de wijde omgeving van Castricum. Volgend jaar bestaan ze veertig jaar. De tentoonstelling in het Hanswijk is maar op beperkte tqden te bezichtigen. Voor de ope ningstijden kan men het beste con tact opnemen met de beheerder van het dorpshuis, tel. 072-5061492. Oratoriumvereniging Nieuw Leven zingt The Messiah in Ter Coulsterkerk Eiëen foto De vrijetijdsschilders van Perspectief hebben een goed oog voor kleurgebruik. Eigen foto ADVERTENTIE LIMMEN - Op zondag 17 december zal in de sfeervolle Nederlands Hervormde Kerk het koor Poldervokaal een kerstconcert verzor gen. Dit concert wordt georganiseerd door Limmen Cultuur. Het veertien zangers en zangeressen tellende Poldervokaal studeert jaarlijks twee nieuwe pro gramma's in die rond Kerstmis en het voorjaar worden uitgevoerd. Meestal gebeurt dat in een van de vele schilderachtige kerkjes die Noord- Holland telt en waar het ensemble het best tot zijn recht komt. De artistieke leiding van Poldervokaal is in handen van zangpedagoge Maria Rondèl. In elk concert worden ook bewerkingen voor kleinere bezetting- duetten, terzetten, soli opge nomen. Alle zangers zijn als solisten geschoold. De vaste begeleider van het ensemble is Jan Laan. Poldervokaal zingt altijd zonder dirigent en stelt er een eer in alles uit het hoofd te zingen. U vindt de Nederlands Hervormde Kerk aan de Zuidkerkenlaan te Limmen. Aanvang: 15.00 uur. Toegang: 9,-. U kunt kaarten voor dit concert reserveren via e-mail limmencultuur@hotmail.com, via tel. 072- 5052235 of via de website: www.limmencultuur.nl. Gereserveerde kaarten dienen uiterlijk 15 minuten voor aanvang bij de kassa in de kerk te worden afgehaald. Er zijn geen gereserveerde plaatsen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 503