Eerste ondernemers tekenen voor Boekelermeer Zuid 3 Appel Beers BV Kunstenaar André Vaerewijck overleden BEDRIJF BELICHT B& W rolt groene loper uit voor pioniers op de Boekelermeer Zuid 3 Foto: Mario Sacksioni In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 100 euro ex. BTW. Voor aanmelding: De Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Appel Beers By Financiële dienstverlening, Dusseldorperweg 137, Limmen. Telefoon: 072-505 4878, Internet: www.appelenbeers.nl e-mail: info@appelenbeers.nl Karei Beers en Bas Appel houden af en toe wel van een lolletje. „Want alsje.de hele dag bloedserieus aan het werk bent, dan is er ook soms even tijd voor ontspanning", aldus Karei. Gestart in 1996 en recentelijk ver huisd naar het prachtige nieuwe pand aan de Dusseldorperweg, is Appel Beers Financiële dienstverlening geen onbekende in Limmen en verre omgeving. Op de vraag wat zij nu bieden antwoordt Karei Beers. AVij praten met mensen over verzekeringen, hypotheken, pensioenen en alles wat verder met financiële dienstverlening te maken heeft.' Aan tafel met een kop koffie „Uiteraard biedt Appel Beers deskundigheid, onafhankelijkheid, serv ice en kwaliteit, dat is wat de Wet Financiële Dienstverlening van ons ver langt en wat wij ook vanzelfsprekend vinden. Onze kracht schuilt in het feit dat wij ons uitstekend kunnen verplaatsen in onze klanten, gewoon zeggen waar het op staat en geen knollen voor citroenen verkopen. Wij zijn twee gewone jongens, die verstand hebben van verzekeringen, hypo theken en aanverwante financiële zaken. En met onze ervaring en kennis van de markt gewoon zeggen waar het op staat", zo vertelt Karei. „Tel daar onze medewerkers Annette van der Plaat en Nina van der Schuit bij op, en je hebt een uitstekende combinatie." Karei vervolgt: „Als ik zie wat onze dames dagelijks aan vragen beantwoorden en werk verzetten, dan ben ik blij dat wij zulke goede gemotiveerde medewerkers hebben." V.l n r Hans Romeyn, Peter Koelman en zijn vrouw, Dennis Langedijk, Peter Bakker en Rob Opdam. Foto: Irene Broekema HEILOO - Onder grote belang stelling is afgelopen vrijdag de Heilooër kunstenaar André Vaerewijck begraven. André Vaerewijck overleed aan de gevolgen van een ernstige ziekte. De van oorsprong Amsterdamse kunstenaar heeft zich vanaf het begin van de jaren '90 volledig gewijd aan de keramiekkunst. Vooral het draaien van porselein- klei was een techniek die hij meesterlijk beheerste. André Vaerewijck was een bijzon der veelzijdige kunstenaar. Hij legde zich niet vast op één vorm of tech niek, maar ontdekte steeds een nieuw thema wat hij tot in detail ver kende. André Vaerewijck was een gedreven kunstenaar en perfectio nist. Zijn werk vertoont een harmo nie in vormgeving en kleurgebruik, die zowel rust als passie voor de kunst uitstraalt. In 1991 verwierf Vaerewijck landelijke faam door de eerste prijs van het Goudse potten bakkersfestival te winnen. Hij expo seerde in het gehele land; was te zien in Alkmaar in de Grote Kerk tij dens de kunstmanifestatie en had op de kunstenaarsmarkt in Bergen een vaste plek. Jarenlang gaf hij les in zijn atelier aan huis. Enkele van zijn leerlingen zijn ondertussen uitge groeid tot kunstenaars met eigen exposities. In oktober 2005 expo seerde hij samen met een aantal cur sisten in Hoeve Overslot in Egmond aan de Hoef. De expositie gaf een fraai beeld van zijn werk, variërend van dubbelwandig gedraaide kleur rijke schalen tot het fragiele porse lein, voorzien van heldere kristalgla- zuren met een holografisch effect. Een aantal van zijn plaatvormige werkstukken verwijzen naar ingeto gen Japanse sferen. In André Vaerewijck verliest Heiloo een geën gageerde medemens en een inspire rende en geïnspireerde kunstenaar. Even opbellen voor advies „Natuurlijk weten wij dat op elke hoek van de straat wel iemand zit die zich adviseur noemt, maar de komende jaren wordt vooral door de nieuwe wetgeving (WFD) het kaf wel van het koren gescheiden", aldus Bas Appel. Wij blijven toch werken op de manier zoals wij, maar in het bijzonder onze klanten dat prettig vinden. Niet zeuren over een uurtje langer of een advies in de avonduren. Bij ons geen spreek of adviesavond. Nee, in goed overleg kan iedereen op élk gewenst tijdstip als dat nodig is van onze tijd gebruik maken. Natuurlijk kan men ons ook altijd bereiken via onze web site of zelfs gelijk producten als bijvoorbeeld een reisverzekering 'online' afsluiten. Maar bij twijfel altijd bellen, want daar zitten wij voor." Over het internet wil Karei nog het volgende kwijt: „Vergeet niet dat vele uitzonde ringen, acties en bijzondere zaken niet of nauwelijks op internet te lezen zijn, of pas na heel lang zoeken. Bel daarom dan ook bij twijfel, de laatste stand van zaken of een second opinion even met ons kantoor. Wij kunnen u dan voorzien van juiste en adequate informatie." Mediation 5 De laatste ontwikkeling binnen Appel Beers is de tak Mediation Het bemiddelen bij echtscheiding of uit elkaar gaan van samenwonenden, zal in 2007 als nieuwe dienstverlening worden geïntroduceerd. Informatie daarover kan worden verkregen bij Karei Beers. HEILOO - Op vrijdag 15 decem ber tekenden burgemeester Romeyn van Heiloo en drie ondernemers voor de uitgifte van de eerste drie bedrijfska- vels op de Boekelermeer Zuid 3. De ondertekening vond plaats op het nieuwe bedrijventerrein in Heiloo aan de Kanaalweg. Drie ondernemers uit Heiloo en omstreken hebben besloten hun bedrijf naar het nieuwe bedrijven terrein Boekelermeer Zuid 3 te ver plaatsen. Het betreft een tweetal bedrijven uit Akersloot en één uit Heiloo. Naar verwachting starten Enkele fraaie objecten uit het atelier van André Vaerewijck Foto: Mario Sacksioni zij in het voorjaar van 2007 met him bouwactiviteiten. De Boekelermeer Zuid 3 is ontwikkeld om bedrijven in en om Heiloo de ruimte te bieden hun activiteiten uit te breiden. Vanwege de ligging bui ten de bebouwde kom is het terrein bij uitstek geschikt voor arbeidsex- tensieve bedrijven met beperkte bezoekersaantallen. Burgemeester Romeyn en Wethouder Opdam van Economische Zaken rolden voor de pioniers op het terrein symbolisch een groene loper uit. In de Boekelermeer komt beschermde flora en fauna voor. Daarom wordt de Boekelermeer een duurzaam bedrijventerrein. Er wordt ruimte gereserveerd voor groen- en water voorzieningen en er zijn specifieke vestigingsvoorwaarden op het gebied van milieu. Via een samen werkingsverband tussen de Nuon en de Huisvuilcentraie wordt het terrein straks voorzien van energie opgewekt uit restwarmte van de centrale. Heiloo heeft naast de Boekelermeer Zuid 3 nog twee bedrijventerreinen, de Oude Werf en de Oosterzij. Deze liggen beide binnen de bebouwde kom van Heiloo en zijn primair bestemd voor kleinschalige industrie en dienstverlening. mmm

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 543