Jeugdclubkampioenschappen Tennisclub Hogedijk 2006 T.immer trots klaar voor nieuw seizoen SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Rabobank Egmonds Luchtpost Zeevogels 75 jaar kranfje lezen k WWW. (Afest.nl Autorijschool I jSTEEMfiN 'i Vorige week werd door ruim honderd kinderen gestreden om de jeugdclubkampieonschappen. Eigen foto DUIVENSPORT EGMOND - Met een snelheid van ruim achtentachtig kilometer per uur vanaf Strombeek (192 kilo meter), landde de duif van Hennie Liefting als eerste op de klep, gevolgd door: 2. Marco Groot, 3. Louis Schuit, 4. Hans van de Berg, 5. Combinatie Zonneveld, 6. Ineke van Tuyl, 7. Nic Groot. Op vrydag 8 september inkorven voor de laatste natour vlucht naar Pommeroeul in België. EGMOND - Voetbalvereniging Zeevogels vraagt hierbij aan alle leden, oud-leden, donateurs, Zeevogelsfamilies, supporters en oud-symphatisanten om foto's, krantenknipsel, smalbeeldfilms, videofilms en andere Zeevogels- curiosa tijdelijk aan ons uit te lenen ten behoeve van de tentoonstelling en DVD 75 jaar Zeevogels'. Wij zoeken met name nog alle jeugdelftal-foto's /films die ooit zijn gemaakt, foto's/films van de Pinkstercamping, idem dames voetbal, dameshandbal, foto's van de bouw van de kantine, het veld en het complex, Tiggellaan/ Winnenum, films uitwisseling Dieburg, films andere festiviteiten zoals klaverjasdrives, kampioen schappen, stand Hoever- dorpsfeest en Sinterklaas in de kantine. Wij zorgen voor een nauwkeurige registratie, zodat na de festiviteiten de spullen bij de juiste uitleners zullen worden teruggebracht. Gaarne binnen veertien dagen inleveren in Egmond aan den Hoef bij: Jaap Walta, Graaf Dirkplein 15 tel 072-5064016, Leo Ranzijn, Egmonderstraatweg 9, tel: 072- 5063353 of Jos hof, Prinses Irenelaan 63 tel 072-5062958 TENNIS EGMOND - Op zondag 27 augustus begon, alweer voor de zevende keer onder de vlag van de Rabobank, het evenement van het jaar voor de tennisjeugd van T.C. Hogedijk. Ruim hon derd kinderen wilden hun spor tieve tenniskrachten meten met en tegen hun clubgenoten. De jeugdcommissie had alle jeugd ingedeeld in poules, waarna de beste twee van elke poule door mochten naar het finaleschema. Voor de nodi ge ontspanning tijdens deze week stonden het bowlen, de barbecue en de disco weer op het programma. Zondag rond het middaguur begon nen de eerste wedstrijden en het was dan ook een gezellige drukte op het park. Onbewust dwaalden de gedachten van de jeugdcommissiele den toen al af naar de weersver wachting voor de nog komende dagen. Onze vrees voor heel wat nat tigheid werd bewaarheid: maandag, dinsdag en woensdagochtend vielen er heel wat wedstrijden uit door de aanhoudende regen. Dit had tot gevolg dat de commissie aan de bak kon om deze wedstrijden opnieuw te plannen. Een behoorlijke klus natuurlijk, maar wij hadden geluk kig, anders dan recent tot tweemaal toe in Egmond aan Zee, geen last van een gebrekkige afvoer van het regenwater. Natuurlijk werd er uit eindelijk getennist: beginnende kin deren speelden op een mini-baan, de overige jeugd speelden eerst hun poulewedstrijden, waarna op vrijdag de kwart en halve finales werden gespeeld. Op zaterdag stonden de zeven tien finalepartijen op het program ma waarbij een aantal zeer span nende drie-setters het in grote getale aanwezige publiek geboeid hielden. Op een wederom vol terras werd om 17.30 uur begonnen met de prijsuitreiking, veel familieleden waren gekomen om de winnaars te huldigen. De wisselbekers voor de jeugdclubkampioenen van 2006 gingen naar Eelje Swart (al weer de tweede keer) en Huub de Boer, die na drie-achtereenvolgende over winningen de trofee definitief mee naar huis mocht nemen. Als slotstuk van deze enerveren de (lees natte) week werd er nog een verloting gehouden met vele mooie pryzen, waarna de commis sieleden (Sandra, Maija, Paul en Peter) werden bedankt door jeugd en ouders voor een alsnog geslaag de week. VOETBAL LIMMEN - De voetbalvereni ging Limmen mag met haar vijf enzeventig jaar als een krasse, nog steeds levenslustige en aantrekkelijke dame worden gezien. Bij wie anders komen duizenden spelers, supporters en feestgangers op het verjaardagsfeest en naar het Familie Stratentoernooi? Waar anders komen meer dan 300 vrijwil ligers samen om wekelijks bij te dragen aan begeleiding van spelers en wedstrijden; om aan het onder houd van het complex te werken en om spelers, supporters en bezoe kers een warm welkom te bieden. Kortom: deel uitmaken van de v.v. Limmen moet wel een genoegen zijn. Dat wordt nog eens bevestigd door het al jaren achtereen stijgende ledental: nu al bijna 900. Een belangrijke bijdrage aan die stijging wordt geleverd door de meer dan honderd meisjes en dames. In de korte periode dat het damesvoetbal bestaat, doen de prestaties en activiteiten niet onder voor de jongens en de mannen. Om maar wat te noemen: dit jubileum seizoen start voor hen met een geza menlijk ontbijt op 17 september met fotoshoots en een ballonnenwed strijd. Verder in het seizoen zijn er een dames/meisjestoernooi, spel- dagen, een voetbalclinic en een ken nismakingsdag voor vriendinnen, zusjes, buurmeisjes van onze B en E meisjes. Meer daarover is te volgen op de website www.wlimmen.nl De v.v. Limmen is een 'continuebedrijf'. Elke dag van vroeg in de morgen tot ver in de avond wordt er wel onder houd gepleegd, zijn vrijwilligers bezig met organiseren en zijn er wedstrijden en trainingen. De begeleiding bij die trainingen is zoals elk jaar, ook dit seizoen weer professioneel van aanpak. Opnieuw heeft de v.v. Limmen een uitstekende en capabele trainersploeg kunnen samenstellen; voorzien van waarde volle diploma's en vele jaren erva ring. Daarnaast worden vanuit de eigen geledingen jaarlijks velen in staat gesteld om bijvoorbeeld jeugd trainer of scheidsrechter te worden. Op deze manier wordt elk van de meer dan veerig teams in staat gesteld, tenminste één en voor selecties meer keren per week te trainen. Qua prestaties is in het afgelopen seizoen over de volle breedte redelijk tot goed geëindigd. Veel kampioensteams konden wor den verwelkomd. Een tegenvaller was de degradatie van het eerste. Wij zitten echter niet bij de pakken neer. Vol vertrouwen wordt door hen gestart in de vierde klasse met het belangrijkste doel: promoveren. Het seizoen 2006-2007 is ook het seizoen van het afscheid van een aantal prominente bestuurders die tijdens hun carrière van grote waarde zijn geweest voor de vereni ging. Twee daarvan; Siem Admiraal en Theo Nijman zijn al sinds hun prille jeugd verbonden aan de v.v. Limmen. Toch staat met hun ver trek het besturen niet stil. Elf man nen (jawel, nog steeds een mannen wereld) geven leiding aan de vele commissies en zorgen mét de vele vrijwilligers voor een veilige, pro fessionele en vooral plezierige omgeving. Tenslotte moet worden stilgestaan bij het sportcomplex. De zorg die de gemeente aan het onderhoud besteed, samen met onze groenploeg en accommodatie commissie, maken dat» Dampegheest er als een prachtig landgoed bij ligt. Dat maakt ook dat alle vrijwilli gers vanW Limmen elke week weer trots de spelers, supporters en bezoekers welkom heten. Het vlag- geschip van de w Limmen speelt' op 3 september de uitwedstrijd tegen RCZ in Zaandam terwijl vol gende week zondag, 10 september met de Limmer kermis, traditioneel een thuiswedstrijd wordt gespeeld. Op sportpark Dampegheest speelt Limmen 1 dan om 14.00 uur tegen Sporting Krommenie 1

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 55