Badminton competitie nadert climax SV Vredenburg speelt Veel kandidaten schaakkampioenschap Hsv Kfnwnemert°andetitie Najaarsjeugdkampioenen voetbal SPORT 33 k m Halve marathon van Egmond Zaalvoetbaltoernooi HZV de Witburger Blije gezichten, bloemen, bekers en foto's U ITKIJ KPOST 20 DECEMBER 2006 Vtbobank ftbobart, pbobark fabobaik EGMOND - Zondag 14 januari 2007 is een belangrijke datum. Dan wordt weer de jaarlijkse halve marathon van Egmond gelopen. Leden van de Loopgroep Egmond kunnen zich verkleden, doorwar men of een praatje met de lopers te maken in het verenigingsge bouw aan de Wilhelminastraat 14 in Egmond aan Zee. Na afloop is er een borrel, soep en salade. Het gebouw is geopend vanaf 08.30 uur. HEILOO - Op tweede kerstdag begint om 11.00 uur in Sporthal 't Vennewater het in de regio bekende zaalvoetbaltoernooi van HZV de Witburger. In poule A strijden HZV de Witburger, Prachtteam, HSV en Goud van Oud om twee plaatsen in de kruisfinales. Deze kruisfinales beginnen om 15.10 en 15.30 uur. Poule B herbergt White Stones, oud-HZY Alkmaarsche Boys en Foresters'71. Coryfeeën als Paul Fhrenhorst, Colin Wilvers, Steven Ursem en Dennis Koppes zullen acte de pré- sence geven op dit toernooi. Tevens zal er in de persoon van onder andere Niels Haring, Raif Mulder en Niels Mossel genoeg techniek aan bod komen. In het sportcafé van familie de Wit zal het wederom gezellig zijn, waarbij de winnaar van de finale, welke om 16.00 uur gepland staat, volop in de belangstelling zal staan. BADMINTON HEILOO - Nu de tweede helft van de competitie vordert, is het voor vele teams toch behoorlijk spannend aan het worden. Het eerste team van Vennewater kon de handhaving nog niet veilig stellen. Met 5-3 werd verloren van Duinwijck, dus gaat de jacht op de geruststellende punten onvermin derd door. Het enige team in directe gevarenzone, Vennewater 4, pakte een broodnodig en welverdiend punt tegen Gaasper dam 6. Vennewater 2 bleef onverstoorbaar op ongeslagen koers. Het lijkt erop neer te komen dat thuis, in de laat ste wedstrijd de beslissing moet gaan vallen met concurrent Matchpoint. Bij de jeugdige Vennewater teams zijn er ook meer dere teams in de race voor poule winst. BInu weer op volle strekte, boekte met overmacht een 8-0 winst en staat slechts een punt ach ter nummer 1B2 handhaafde zich als koploper met een zwaar bevoch ten 5-3 winst op HBV Vennewater A4, dit weekeinde vrij, is de enige die onbedreigd het kerst reces in gaat als kampioenskandi daat. Dit jaar wordt er geen compe titie meer gespeeld, dus is er tijd voor de diverse toernooien. Vennewater Badminton noteerde dit thuis weekeinde acht keer wirist, twee keer gelijkspel en twee keer verlies. SCHAKEN LIMMEN - Vrijdag 15 december speelde SV Vredeburg ronde 13 van de interne cómpetitie. Koploper Stolp speelde ongeïnspi reerd tegen de immer gevaarlijke Rommel. Hiermee is de spanning in de top terug, mede omdat Admiraal won van Limmen. Hollander haalde opgelucht adem toen Al zijn voor deel weggaf en er een remise over bleef. In groep B verstevigde Allard de Vries zijn eerste plaats doordat Ozair Dahi een paard verloor en zich schaakmat liet zetten. Het Vredeburg viertal won van Warmenhuizen door winst van Termes, Keijzer en Blekemolen en remise van Kos. Komende vrijdag is het kersttoer nooi en op 4 januari het snelschaak kampioenschap Op 12 januari is de volgende ronde. Uitslagen: Stolp - Rommel 0-1, Limmen - Admiraal 0-1Hafkamp - Voorwalt 1-0, Witkamp - van der Storm remise, van Diermen - van der Heijdt 0-1, Levering - Zwart 1- 0, de Graaf - Ebels jr 1-0, Al - Hollander remise, van der Bult - Levering 1-0, de Graaf - van Buuren 1-0, Koot - Pepping 1-0, Wellink - Sturk 1-0, van Duin - Noordeloos 1-0, Wester - Keijzer remise, de Vries - Pouw 0-1, de Ruijter - Mijnsbergen 0-1, Termes - Voorwalt 1-0. Groep B: Allard de Vries - Ozair Dahi 1-0, Tom Beentjes - Sandra Hollander 1-0, Karei Voorwalt - Sander Veter 1-0, Laura Aafjes - Mika Ehlhardt 0-1 REGIO - Zondag is de tweede wedstrijd van de wintercompetitie gevist in wat wel het thuiswater is HSV Kennemerland, het Noord- Hollandskanaal te Akersloot. Er was sprake van goede weersomstandig heden en een leuke vangst. Het waren net als bij de eerste wedstrijd vooral de kopstekken en hun buren die het meest beet kregen, maar gelukkig werd over het hele par cours goed gevangen. Na de loting leek het erop dat de vis er geen zin in had, het duurde een half uur voordat door Daan van der Venne de eerste vis werd gevangen: een flinke voorn. En het leek wel het sein dat de vis er was, vrij snel daar na zag men op het hele parcours de hengels krommen. In het A-vak was het vervolgens Akersloter Sjaak Veldt die mooie voorns wist te lan den. In het B-vak waren het Limmer Nico Schouws op kop en zijn buur man Toon Colonello die gelijk op zaten te vissen. In het tweede uur ging Toon echter door waar Nico stil viel. Pas het laatste uur wist Nico de voorns met de vast stok met enige regelmaat te landen. Het was Colonello met de feeder op zo' n twintig meter, die zowel zijn vak als de wedstrijd wist te winnen. In het andere vak zat Joop Harlaar lek ker voorns te vangen met de vaste stok, terwijl Sjaak Veldt was stil gevallen. Het is uiteindelijk Sjaak Veldt uit Akersloot die als koploper het jaar uitgaat met twee wedstrijd- punten uit twee wedstrijden. Uitslag tweede wedstrijd wintercompetitie, Vak A: 1. Sjaak Veldt (Akersloot) 19 stuks 9.150 gram, 2. Joop Harlaar 14 stuks 5.100 gram en 3. Nico Out 15 stuks 3.950 gram, Vak B: 1. Toon Colonello 23 stuks 9.450 gram, 2. Nico Schouws (Limmen) 28 stuks 8.600 gram en 3. Teun Kanon 18 stuks 8.750 gram. SCHA K E N HEILOO - Ook na de elfde ronde is het nog verre van dui delijk wie zich aan het eind van het seizoen algemeen schaak kampioen van Heiloo en de Egmonden mag noemen. Smit deed afgelopen dinsdag goede zaken met zijn zwaarbevochten winst op medekandidaat Jongkind, en is daardoor aan voerder van de ranglijst gewor den, met Van Veelen in de slip stream. De in vorm zijnde Sauer zegevier de over Manni, wat hem nooit eer der was gelukt. Het was een korte party waarin Sauer gratis een toren mocht opknabbelen en het daarna met een dwingende combinatie afmaakte. Op de tafel ernaast trok de elf jaar jonge Tiffany Vlaar de aandacht met het opknopen van verenigingssecretaris Huffnagel. Over de hele linie zaten de jongere schakers aan de goede kant van de score. Afgelopen vrydag reisde het derde achttal naar Hoorn voor een bondswedstrijd tegen De, Eenhoorn 4. Het was geen makkie, maar uit eindelijk was de winst voor Oppositie. Aan het eerste bord was de winst voor damesjuniore Shannon Vlaar. In de laatste strydfa- se ging zij met de koning de open ruimte in. Het zag er link uit, maar ze had het allemaal scherp bere kend. Sauer had het punt al na drie kwartier binnen, en zag zyn tegen stander prompt wegwandelen rich ting het bruisende uitgaansleven van Hoorn. Vonk en Van Roemburg scoorden ook het volle punt, maar Van den Brink en De Jager hadden hun avond niet. Zo was de score 4 - 2 in het voor deel van Heiloo, echter in de reste rende partijen van De Jong en Jonkheer zag het er herfstachtig uit. Beiden stonden op verlies, waardoor- de wedstryd in 4 - 4 gelyk leek te gaan eindigen. Jonkheer ging met opoffering van een stuk richting eeuwig schaak schwindeln. Dat lukte, remise der halve en voor het team de volle winst. Uitslagen speelronde -elf: Smit - Jongkind 1-0; Van Veelen - Smith 1-0; Woudstra - Maas 1-0; Folkertsma - Plaggenborg 0-1; Prins - Van Etten 1-0; Sauer - Manni 1-0; Shannon Vlaar - Van der Werff 1/2- 1/2; Limmen - Van der Wal 1/2- 1/2; Tiffany Vlaar - Huffnagel 1-0; Rump - Roodbol 1/2- 1/2; Van der Ark - Vonk 1-0; De Jong - De Jager 1/2- 1/2; Hogeboom van Buggenum - Van den Brink 0-1. Eigen foto De E2 van Meervogels uit Akersloot. Eric Sauer. Eigen foto De F1 van Adelbert uit Egmond-Binnen. De mini-Pupillen 1 van Foresters uit Heiloo. Eigen foto Eigen foto De F3 Limmen. v Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 571