Dierenbescherming zoekt collectanten Roofvogelshow op de Countryfair Healthclub Dorssports H E I L O O Atelier Crejat Alkmaar BEDRIJF BELICHT 5 Parttime kunstacademie voor volwassenen Opleidingen Cursussen Beeldhouwen - Ruimtelijk Vormgeven -Tekenen Schilderen - Digitale Vormgeving - Bronsgieten Keramiek - Model - Collage - Kunstgeschiedenis Info of Inschrijven - www.crejat.nl Programmaboekje - 072 5405015 /0226 340885 Kijken en Vragen - open dagen 2 en 3 september 12.00 - 17.00 uur. Herculesstraat 28f - Alkmaar Tennis 50+ Stichting Ouderenwerk Heiloo UITKIJKPOST 30 AUGUSTUS 2006 HEILOO - Tennis 50+ van de Stichting Ouderenwerk Heiloo biedt de mogelijkheid om in Tennishal De Dors te tennissen. Het seizoen loopt van 11 septem ber tot en met 9 april 2007 (28 weken). De deelnemers spelen een uur per week op een vast tijdstip overdag. Er wordt gestreefd naar vijf deelnemers per baan, waarbij dan de kosten 80,- per persoon bedragen voor het hele seizoen. Op 18 december wordt het jaarlijkse Kersttoernooi gehouden, waaraan u kunt meedoen. Ook wanneer u zelf geen tennismaatje hebt kunt u op deze wijze de sport beoefenen. Er worden geen tennislessen gegeven, dus men dient deze sport al min of meer te beheersen. Er zijn nog op verschillende tijdstippen plaatsen beschikbaar. Voor verdere informa tie kunt u contact opnemen met Riet Wagenaar, tel. 072-5053631. HEILOO - In de week van 2 tot en met 7 oktober houdt de Dierenbescherming een huis- aan-huiscollecte.De Dierenbe scherming is echter op zoek naar collectanten. De Dierenbescherming is volledig afhankelijk van de contributies en giften van het publiek. Een belang rijke inkomstenbron is dan ook de jaarlijkse collecte in de week van Werelddierendag. De collecte stelt de Dierenbescherming in staat het hele jaar door haar werk uit te voe ren. Deze ondersteuning is hard nodig om de afgedankte en dakloze dieren te verzorgen en weer aan een goed huis te helpen. Een ander belangrijk onderdeel van de Dierenbescherming is het geven van voorlichting aan het pubhek, gemeenten en politieke partijen. De Dierenbescherming Alkmaar en omstreken heeft helaas nog een groot te kort aan collectanten. We roepen dan ook mensen met een goed hart voor dieren op om in de periode van 2 tot en met 7 oktober een paar uurtjes te collecteren. De Dierenbescherming afdeling Alkmaar en omstreken collecteert in de gemeenten Alkmaar, Bergen, Castricum, Heerhugowaard, Heiloo, Langedijk en Schermer. U kunt zich opgeven bij het afdelingskantoor: tel. 072-5150071 of e-mail: info@dierenbeschermingalkmaar.nl In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 100 euro ex. BTW. Voor aanmelding: De Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Dorssports Healthclub Tennis staat voor bewegen, ontspan nen en ontmoeten. Dorssports is een compleet multifunctioneel sportcentrum. Exploitanten Marcel Frank (Dorssports Tennis) en Ab Stam (Dorssports Healthclub) dragen de zorg voor het sport complex. Na een korte inwerkperiode van drie maanden hebben inmiddels meer dan 600 mensen zich als lid aangemeld. Foto: Irene Broekema HEILOO - Komend weekend gaat de jaarlijks terugkerende Countryfair weer van start. Er staan een aantal spectaculaire activiteiten op het program ma. Zondag 3 september komt Ramon Boekhoff met veertien ver schillende roofvogels naar de Countryfair. Ze zijn niet alleen van dichtbij te aanschouwen maar ook in volle vlucht. Met verschillende vogels worden spectaculaire demonstratievluchten gemaakt. Uilen lijken koddige beestjes, maar het blijven killers," zegt pro fessioneel valkenier Ramon zelf over zijn uilen. Maar er is meer te doen op de countryfair. Bijvoorbeeld de Royal-Ascot- Shetlanderrace. Bij uw entreekaar tje vindt u een lot ter ondersteu ning van een jockey. Als uw jockey wint, ontvangt u een gratis con sumptie. Denkt u zich eens in: twintig guitige, kleine pony's bere den door mini-jockeys, die om het hardst een traject over een ren baan afleggen. Naast de verschillende shows zijn er zo'n negentig standhouders op het terrein te vinden met pro ducten op het gebied van wonen, tuin, decoratie en deücatessen. Velen handgemaakt, inspirerend en artistiek. Het zijn dikwijls arti kelen met een verhaal, dat de standhouder u graag vertelt. Voor sommige producten moet u vroeg komen. Zo was vorig jaar de bak ker 'die van brood mode heeft gemaakt', om 14.00 uur al uitver kocht. Zijn ongewone brood bleek dermate zinnenprikkelend dat velen het niet konden weerstaan en een brood meenamen. En natuurlijk wordt er weer gestreden om de titel 'Beste taartenbakker/ster van Heiloo en omstreken'. Evenals vorige edities kunt u uw taart(en) voor 10.00 uur ter beoordeling aanbieden. Dat levert u in ieder geval een gra tis entreekaartje op. Een deskun dige jury kiest dan de lekkerste taart van Heiloo. Wat een mooie prijs oplevert. Maakt u een lekkere taart? Geef u op voor deze taarten- bakwedstrijd, via tel. 06- 29181426. U ontvangt dan een vrijkaart. De Countryfair aan de zeeweg te Heiloo begint op zon dag 3 september om 10.00 uur en sluit om 17.00 uur. De toegangs prijs bedraagt 3,50. Kinderen tot twaalf jaar hebben vrij entree. Informatie over de fair en alle standhouders is te vinden op www. country fair heiloonl Wanneer het slecht weer is, ver huist de fair naar binnen. Healthclub Dorssports, Het Maalwater 2 Heiloo, tel: 072-5321106, www.dorssports.nl,info@dorssports.nl OpvaUënd: ruim en klimaatbeheerst Healthclub Dorssports is de eerste all-in Healthclub van Heiloo en omgeving. De Healthclub sluit aan bij de behoefte van veel inwoners in de regio aan een comfortabele en inspirerende omgeving, met veel keuze in sport- en ontspanningsfaciliteiten. Opvallend zijn de grote en volledig klimaatbeheerste fitnessruim te en de twee grote groepslesruimtes op de eerste verdieping. Daar bevinden zich ook saunafaciliteiten, zonnebank, trilplaat, Hypoxitrainer (plaatselijke vetverbranding van de probleemzo nes BBB) en binnenkort een spa-instituut in het gebouw. Initiatiefnemer Marcel Frank vertelt: ,,We merkten dat er in de omgeving behoefte was aan een echte complete Healthclub. Dorssports Tennis bestond al, en we besloten na uitgebreid marktonderzoek hier een complete Healthclub aan toe te voegen. Er werd gezocht naar een geschikte kandidaat om de Healthclub te exploiteren. We kwamen al snel uit bij Ab Stam, de eigenaar van twee andere grote sportcentra. Onze Healthclub is uniek in de regio. Zo hebben we onlangs het uit Heiloo bekende Maido Spa Instituut in ons centrum mogen verwelkomen. Maido biedt alles op het gebied van gezichts- en lich^amsbehandeling." Grand opening: zaterdag 9 september Op zaterdag 9 september wordt het complex officieel geo pend. Van 12.00 tot 17.00 uur vinden er tal van activiteiten plaats, waaronder: tennisclinics, demonstraties groepslessen, modeshows en diverse andere activiteiten. Om 13.30 uur wordt Dorssports officieel geopend door burgemeester Romeijn. Iedereen is van harte uitgenodigd om een kijkje te komen nemen bij Dorssports Healthclub en Tennis. Bezoekers die zich na deze kennismaking inschrijven, genieten meteen van de openingsaan bieding: één maand gratis lidmaatschap en Ï00% korting op het inschrijfgeld. Goed doel: KIKA Een deel van de opbrengst van het lidmaatschap wordt aan het einde van de dag overhandigd aan Burgemeester Romeijn. Deze doet uit naam van Dorssports een donatie aan KiKa, de stichting "kinderen kankervrij". Deze stichting financiert onder zoek waarmee een aantal kinderkankercentra in Nederland ver snelt therapieën beschikbaar willen maken voor een betere behandeling en genezing van kinderkanker. Voor nadere informatie kunt u terecht op de website: www.dorssports.nl. Ook kunt u voor informatie telefonisch: 072- 5321106 of per E-mail: info@dorssports.nl contact opnemen. Dit jaar vindt ook de Royal-Ascot-Shetlanderrace weer plaats op de Countryfair in Heiloo. Twintig kleine pony's zullen worden bereden door mini-jockey's. Foto: Mario Sacksioni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 5