Kuyper Blom k# kuyperblom.com t funda Stationsweg 102,1852 LN Heiloo Tel. 072 - 532 24 20 Fax 072 - 532 16 15 E-mail info@kuyperblom.com v|»!- NVM De Brink 42 te Heiloo Deze lichte sfeervolle en verzorgde middenwoning (bj. 498) ligt op een gewilde locatie. De woonkamer met open keuken (35 m2) is v.v. een massief eiken vloer. D.m.v. 2 tuindeuren bereikt u de achtertuin met ber ging en achterom. Op de Ie verd. zijn 2 slaapkamers (vh. 3). De badkamer heeft een douchecabine, wasta fel en 2e toilet. De 2e verd. met 3e ruime slaapkamer en v.v. dakkapel is te bereiken via een vaste trap. De woning is volledig geïsoleerd en v.v. woningscheiden- de spouwmuren, zodat u geen enkele last heeft van contactgeluiden van de buren. Zowel de voortuin als de smaakvolle achtertuin waarin u heel privé zit, zijn keurig verzorgd. De achtertuin is ruim 15 m. diep en heeft een praktische overkapping voor de fietsen. Dus voor degene die zorgeloos en met optimaal woongenot wil leven is dit de ideale stek. VRAAGPRIJS: 269.000,- K.K. Kapellaan 104 te Heiloo Inhoud 335 m3 Woonoppervlakte 1t5 m2 Perceeloppervlakte 150 m TE KOOP! Een robuuste uitgebouwde middenwo ning met vrijstaande houten schuur. De achtertuin is op het westen gelegen en is bereikbaar via de openslaande tuindeuren. De royale living van ruim 40 m2 met luxe open keuken (2004) is voorzien van een grenenhouten vloer, deels plavuizen en twee lichtkoepels. Op de 1e verdieping treft u 2 slaapka mers (3 mogelijk) met keurige badkamer met ligbad, douche, wastafel en 2e toilet aan. Via een vaste trap bereikt u de 2e verdieping waar zich een prachtige zolderkamer bevindt. VRAAGPRIJS: 259.000,- K.K. Inhoud 385 m3 Woonoppervlakte 140 m2 Perceeloppervlakte 157 m Ruygekroft 64 te Egmond Binnen Dit noemen we nu echt met recht een appartement met veel privacy en prachtig uitzicht over landerij en en het oude klooster. Het appartement van ca. 74 m2 met terras van ca. 12 m2 OP HET WESTEN is gelegen aan een vijverpartij op de Ie verdieping. In de woning kunt u genieten van de royale woon kamer met riante schuifpui over de gehele breedte, dus veel lichtinval! Tevens heeft u de beschikking over een 2 slaapkamers, open keuken, separaat toilet en moderne badkamer met licht tegelwerk, separate douche, ligbad en wastafel. Nagenoeg het gehele appartement is voorzien van laminaat. Op het gezamenlijke terrein van de vereniging heeft u een eigen parkeerplaats. VRAAGPRIJS: 169.000,- K.K. Inhoud 190 m3 Woonoppervlakte 74 m2 Servicekosten 105,- p/m De sfeer komt u tegemoet als u dit karakteristieke straatje inrijdt. Deze nagenoeg "vrijstaande" jaren- 30-woning met mansarde dak, erker en prachtig metselwerk met snijvoeg doet dit alleen maar ver sterken. De woonkamer met het hoge balkenpla- fond en essenhoutenvloer kunt u ook niet onopge merkt voorbij laten gaan. Aan de achterzijde is een tuinkamer met openslaande deuren gesitueerd, welke voor diverse doeleinden is geschikt zoals kantoor, eetkamer, speelkamer etc.. Het geheel is gelegen op een prachtig perceel van 360 m2 waar u altijd in alle privacy van de zon kunt genieten. Overige kenmerken zijn de centrale ligging; op loopafstand van winkelcentrum "t Loo en het Heilooërbos. Op fietsafstand van de Alkmaarse bin nenstad, de uitvalswegen en het natuurgebied. VRAAGPRIJS: 385.000,- K.K. Inhoud 360 m3 Woonoppervlakte 120 m2 Perceeloppervlakte 360 m2 Hoogeweg 13 te Heiloo Unieke locatie, idyllisch gelegen aan misschien wel de mooiste weg van Heiloo, mogen wij u deze vrij staande villa (1995) met kantoor/praktijkruimte (voorheen garage met vliering aanbieden. Het geheel ligt prachtig op de kavel (1465 m2) en biedt u een zee van privacy. Royale woonkamer, woon keuken en een grote bijkeuken welke toegang geeft tot de kantoor/praktijkruimte. Op de 1e verdieping bevinden zich maar liefst 4 slaapkamers en de bad kamer. Voor degenen met groene vingers: de tuin met vijverpartij en groot speelgazon is werkelijk een genot om in te tuinieren en om daarna vanaf het terras lekker te genieten van dit alles. VRAAGPRIJS: 689.000,'* K.K. Inhoud 515 m3 Woonoppervlakte 165 m2 Perceeloppervlakte 573 m? De Kreek 11 te Heiloo UNIEKE KANS! Wij bieden u een tot in de puntjes verzorgd en modern HOEK-appartement met gara ge aan. Dit appartement is gelegen op de Ie ver dieping in het zeer gewilde appartementencomplex "De Kreek". De woning is voorzien van 2 slaapka mers, nette badkamer, open keuken, lichte woonka mer met veel raampartijen en niet te vergeten het balkon pal op het zuiden waarvan u van een prach tig en levendig uitzicht kunt genieten. Op begane grond bevindt zich de centrale entree met brieven bussen, intercom, trappenhuis en lift. Het complex is gelegen in het centrum, nabij NS station en het strand. VRAAGPRIJS: 339.000,- K.K. Inhoud 250 m3 Woonoppervlakte 95 m2 Servicekosten €130,- p/m Wethouder Tomsonbos 63 te Heiloo Op Ie verdieping van een kleinschalig appartemen tencomplex (type bosvilla) is gelegen dit "nieuwe" 3-kamer hoekappartement met royaal dakterras van ca. 10 m2. Het appartement is optimaal geïso leerd en geheel v.v. vloerverwarming. Via een zelf standige entree met intercom is het appartement bereikbaar. U heeft de beschikking over een lichte woonkamer van ruim 30m2, open keuken met inbouwapp., 2 slaapkamers, bergkast met wm- en drogeraansl., separaat toilet en een luxe badkamer met wastafelmeubel, aparte douche en hoekbad. Op de begane grond bevindt zich nog een afgesloten opstelplaats voor de afvalbakken en een privé-ber- ging. Kortom met recht een appartement waar u in alle rust en wooncomfort van kunt genieten. VRAAGPRIJS: 265.000,- K.K. Inhoud 220 m3 Woonoppervlakte 84 m2 Servicekosten 50 p/m Op prachtige groene en sfeervolle locatie, nabij het centrum gelegen HOEKWONING met royale garage (perceel ca. 256 m2). Vanuit de L-vormige woonka mer heeft u een heerlijk uitzicht over uw eigen voortuin en de lommerrijke omgeving en via de aan gebouwde^ keuken plus ruime bijkeuken is de ach tertuin op het zuiden bereikbaar. De ruime achter tuin biedt u veel zongenot en privacy. Op de 1e ver dieping vindt u 2 praktische slaapkamers (voorheen 3), overloopkast en de badkamer. Door middel van een vlizotrap is de 2e verdieping bereikbaar. De garage (ca. 8 x 2,60 m) is voorzien van vliering. En natuurlijk niet te vergeten parkeren op uw eigen erf! VRAAGPRIJS: 274.500,- K.K. Inhoud 350 m3 Woonoppervlakte 120 m2 Perceeloppervlakte 256 m2

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 60