Acties verwijderen fietsen 14 M ededelingen +A' ÏZ& f - 's- sit "V- .a;J I H III itg# JjjP ><*4" Ook in september wordt in de Stationsomgeving weer een aantal wegsleepacties gehouden om de overlast van verkeerd geplaatste (brom)fietsen tegen te gaan. Fietsen die buiten de stallingen staan belemmeren de toegangen tot het station en er ontstaat een chao tisch beeld. Voorkom de kosten en het ongemak van wegslepen en zet uw (brom)fiets in de daarvoor bedoelde stallingen! Afhaalprocedure Wanneer uw (brom)fiets is verwij derd, kunt u op werkdagen van 09.00 tot 17.00 uur contact opne men met de firma Schilder via tele foonnummer 06 - 53 555 866. Uw fiets kunt u na telefonische afspraak ophalen op het terrein WE naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Nieuw bouwplan via proce dure art. 19 lid 3 Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voorne mens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als omschreven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bouwvergunning te verlenen voor het vergroten van de woning op het adres Schuine Hondsbosschelaan 67. Dit plan zal worden behandeld vol gens de uniforme openbare voorbe reidingsprocedure uit de Algemene wet bestuursrecht. Ter inzage Bovengenoemde plan ligt met de daarbij behorende stukken vanaf don derdag 14 september 2006 geduren de zes weken voor een ieder ter inza ge in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maan dagavond 18.00-20.00 uur. Op andere tijden na afspraak met een medewer ker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer (072) 535 66 66. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenver meld bouwplan vrijstelling te verle nen van de ter plaatse geldende bestemmingsplanvoorschriften gemotiveerd een zienswijze naar voren brengen, bij voorkeur schrifte lijk, en te richten aan het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Plaatsen tijdelijke unit bloemenzaak Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voorne mens zijn om op grond van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan voor het plaatsen van een winkelunit t.b.v. bloemenzaak Monique op het par keerterrein tussen Westerweg 252 en 258. De noodwinkel is tijdelijk noodzakelijk in verband met de voor genomen nieuwbouw op de locatie Westerweg 252-254. De te verlenen vergunning zal gelden voor een instandhoudingstermijn van 12 maanden na de start van de bouw werkzaamheden. Ter inzage (rectificatie) Het verzoek van Woonwaard Noord- Kennemerland ligt met de daarbij van firma Schilder aan de Burgemeester Nieuwenhuijsen- straat 16, te Limmen. Deze loca tie is met het openbaar vervoer bereikbaar. Om uw fiets mee te kunnen nemen dient u zich te legitimeren, een omschrijving van de fiets te kunnen geven en bijbehorende sleutel te kunnen tonen. De kosten zijn 15,00 vermeerderd met 1,00 voor elke dag dat de fiets is opgesla gen. Na betaling van deze kosten tekent u voor ontvangst en krijgt u een kwitantie. Fietsen die na dertig dagen niet zijn opgehaald worden ver kocht. Meer informatie Voor meer informatie over de wegsleepregeling van fietsen kunt u contact opnemen met de heer P. Bakker van het Ingenieursbureau, telefoonnummer (072) 535 67 63. Voor meer informatie over de afhaalprocedure kunt u kijken op www.heiloo.nl. behorende stukken gedurende nog vier weken tot 12 september a.s. voor een ieder ter inzage. Dit is een rectifi catie op de termijn van twee weken die in de Uitkijkpost van 30 augustus jl. is gepubliceerd. De totale termijn van ter inzagelegging is zes weken. Openingstijden van de publieksbalies zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maandagavond 18.00-20.00 uur. Op andere tijden na telefonische afspraak met een mede werker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoon (072) 535 66 66. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenver meld bouwplan vrijstelling te verle nen van de ter plaatse geldende bestemmingsplanvoorschriften schriftelijk gemotiveerd zienswijzen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. Afgegeven bouwvergunning Door het college van burgemeester en wethouders is de hieronder ver melde bouwvergunningen verleend: BrasemcrofUaan 10, reg.nr. 2006/0166 vergroten woning (keuken en eetkamer) verzending: 7 september 2006 Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van de bouw vergunning, kunt u hiertegen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. De datum van ver zending vindt u onder de omschrij ving van het bouw- of sloopplan. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de recht bank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie Het genoemde bouwplan is niet altijd direct beschikbaar. Voor meer infor matie kunt u contact opnemen met de medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer (072) 535 66 66. Verkiezingen Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Publiekszaken, telefoon nummer (072) 535 67 22. Stemmen vanuit het buitenland Op 22 november a.s. vinden naar alle waarschijnlijkheid TWeede Kamer ver kiezingen plaats. Kiezers die vanuit het buitenland willen stemmen, kunnen zich nu laten registreren als kiezer. Kiezers die zich bij de laatst gehou den verkiezing van de leden van de Twee Kamer hebben laten registreren, ontvangen automatisch een formu lier waarmee de registratie kan wor den verlengd. Nederlanders die op de verkiezingsdag, wegens beroep of werkzaamheden (tijdelijk) in het bui tenland verblijven, maar nog niet eer der vanuit het buitenland hebben gestemd, kunnen hiertoe een aan vraagformulier invullen. U kunt zich laten registreren tot en met 10 oktober a.s. De genoemde formulieren kunt u ver krijgen bij de publieksbalies Burgerzaken in de hal van het gemeentehuis. Bij beide formulieren hoort een bijlage "Experiment stem men per Internet". Het voornemen bestaat om kiezers in het buitenland de mogelijkheid te bieden om per Internet te stemmen. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00-12.30 uur en maandagavond 18.00-20.00 uur. Activiteiten Tennisvereniging Heiloo Burgemeester en wethouders van Heiloo hebben kennis genomen van het voornemen van Tennisvereniging Heiloo om in de nacht van zaterdag 16 september op zondag 17 septem ber a.s. tussen 22.00 en 02.00 uur mechanische muziek ten gehore te brengen in het clubhuis aan De Dors. Dit op grond van de artikel 4.1.3 van de Algemene Plaatselijke Verordening 2005. Palingroken Burgemeester en wethouders van Heiloo hebben ontheffing verleend voor palingroken op het terrein tus sen sporthal Het Vennewater en de accommodatie van hockeyvereniging De Terriërs aan Het Zevenhuizen op zaterdag 16 september a.s. tussen 12.00 en 17.00 uur. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G.J.N A Tervoort van de afdeling Bestuursondersteuning, telefoon nummer (072) 535 66 68. Verleende collectevergunning Door burgemeester en wethouders is aan de volgende instelling vergun ning verleend voor het houden van een collecte door: - Nierstichting Nederland in de perio de van 17 tot en met 23 september a.s. De collectanten horen een legitimatie bewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. Werk in uitvoering Werkzaamheden spoorbaan Burgemeester en wethouders van Heiloo hebben vergunning verleend aan Spintzker Spoorbouw om in de nacht van zaterdag 16 september op zondag 17 september a.s. tussen 24.00 en 06.00 uur de rij draden van de bovenleiding van de spoorbaan te vervangen. Dit op grond van de arti kel 2.1.5.2 van de Algemene Plaatselijke Verordening 2005. Tevens is op grond van artikel 4.1.5 van de 13 SEPTEMBER 2006 U I T K I j K P O S.T Hei loo contact Jw f- rt f m.M- i'i'MT-

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 74