Trainen voor halve marathon van Egmond Limmen 1 verspeelt dure punten Sportief de zomerkilo's er weer af? Tennisvereniging HSV neemt afscheid Dorssports 'grootste' Healthclub in de regio INGEZONDEN MEDEDELINGEN Kermisstunt VV Limmen bij Meervogels Get Active Nederland! HARDLOPEN REGIO - Afgelopen jaar was de halve marathon van Egmond een groot succes. Wanneer u wilt trainen voor de marathon van Egmond, de bosloop in Castricum of de midwinterloop in Egmond-Binnen, wordt die mogelijkheid aan enthousiaste lingen geboden. Sinds maandag 4 september kun je onder professionele begeleiding beginnen met het opbouwen of ver beteren van je hardloopconditie. Loopgroep Vennewater is al een jaar bezig. Maar er is altijd gelegenheid om in te stromen. Denk niet: '..Maar zy lopen veel beter, dus die kan ik nooit bijhouden...'. Dat hoeft ook niet, want iedereen loopt op zyn of haar eigen tempo. En iedereen krijgt individuele begeleiding of je nu snel of minder snel loopt. De trainingen beginnen met een war ming up om de spieren goed los te maken. Daarnaast worden tips gegeven om de looptechniek te verbeteren en hierna wordt aan de conditie gewerkt via spelvormen, interval en duurtrainingen. Naast de trainingen krygt men een huiswerkprogramma om conditie op te bouwen. Rens Veerman is gediplomeerd loop-, wandel- en nordic walkingtrainer. Daarnaast geeft hij trainingen bij een atletiekvereniging, Start to Run en voor bedryven. Verder geeft hij zwem-, fitness- en andere sportles- HEILOO - Vanaf half september start Sportinstituut Vennewater met de cursus: 'Sportief de zomerkilo's er weer af'. Doel van deze cursus is om op een leuke, gezellige en vooral gezonde manier uw leefstijl aan te passen. De cursus zal drie maanden duren waarin u gaat sporten en waarin er in groepsverband gekeken wordt naar uw voedingsgewoonte. Er zijn tien bij eenkomsten over voeding (begeleid door een diëtist), waarin u alles leert over gezonde voeding, maar ook hoe deze 'makkelyk is in te bouwen in u leven, welke problemen u tegen komt als u uw eetgewoonte gaat verande ren, hoe u deze problemen kunt oplossen en hoe u blijvend een gezond eet patroon aan kunt leren. Daarnaast wordt er een individueel beweegprogramma voor u samenge steld. Dit zal worden aangepast op uw fitheid en zal de fysiotherapeut van Sportinstituut Vennewater u alles vertellen over de relatie tussen lichaams beweging en lichaamsgewicht. Sportinstituut Vennewater, tel. 072-5330344, e-mail: info@sivennewater.nl, www.sivennewater.nl. sen. Lopen is voor hem een passie, maar het sociale leven moet er niet onder lijden. Het sociale aspect is binnen deze loopgroep dan ook erg belangrijk. Na afloop wordt gezamenlijk een kopje thee gedronken. En af en toe wordt een prestatieloop uitgekozen om samen aan deel te nemen. Het motto is: niets moet alles mag. Bent u geïnteresseerd,? Kom op maan dagavond om 19.15 uur naar Sportcentrum het Vennewater, er wordt voor de deur verzameld. De eerste training is gratis en daarna kunt u beslissen of u lid wilt wor den. Voor meer informatie kunt u bellen met Rens Veerman 06-23625966 of mailen naar rensveerman@wanadoo.nl. Bijdrage voor KI KA Een deel van. de opbrengst van het lidmaatschap van de nieuwe leden wordt aan het einde van de maand symbolisch overhandigd aan Burgemeester Romeijn. Deze doet uit naam van Dorssports een donatie aan KiKa, de stichting "kinderen kankervrij". Om te zorgen dat het bedrag voor KIKA nog groter wordt, krijgt ieder nieuw lid in de maand september een korting van 100 procent op het inschrijfgeld. Wilt u meer weten over' Dorssports? Kyk op www.dorssports.nl. Of kom gewoon langs op het adres Maalwater 2 in Heüoo. Foto: Irene Broekema HEILOO - Eind mei werd de W Limmen verrast door collega voetbalvereniging Meervogels met zwart-geel gekleurde doelpalen. Deze actie van de eveneens vijfenzeventig jaar bestaande voetbalver eniging uit Akersloot, werd met veel gevoel voor humor door de Limmers ontvangen. Echter., een tegenactie kon niet uitblijven. In de nacht van zaterdag op zondag is het logo van de W Limmen met een afmeting van vijf meter hoog en vier meter breed tegen de ballenvanger op het A-veld van Meervogels geplaatst. Elgcn foto VOETBAL LIMMEN - Op een zonovergoten sportpark Dampgheest waren afgelopen zondag bijna 600 toe schouwers getuige van de eer ste thuiswedstrijd van Limmen 1. Limmen komt uit in de 4e klasse C en speelde tegen Sporting Krommenie, welke ploeg wordt getraind door Johan van Heel die enige jaren geleden nog Zeevogels onder zijn hoede had. Limmen begon sterk aan de wed strijd en met gevarieerd aanvaisspel golfde menig aanval richting het doel van de fusieclub uit Krommenie. Het was limmens rech terspits Ron van Stralen die na twin tig minuten een schitterende solo doeltreffend wist af te ronden. Vlak daarna kreeg de jeugdige Sjoerd Labee een grote kans om deze voor sprong uit te breiden, maar helaas bleek zyn inzet te slap. Het laatste kwartier van de eerste helft kantelde de wedstryd enigszins en ontstonden er wat mogelykhe- den voor de gasten, maar de 1-0 voorsprong bleef tot aan de rust gehandhaafd. In de tweede helft kreeg Limmen opnieuw mogelijkhe den om de ploeg uit Krommenie de genadeklap toe te dienen, maar deze bleef uit. Het was zelfs Sporting Krommenie die in de vieren tachtigste minuut op gelijke hoogte kwam, toen him linkerspits aan de aandacht van de verdediging van Limmen ontsnapte en de 1-1 op het scorebord bracht. Toch konden de oud-Limmen 1 spelers van vijfen zestig jaar en ouder, die speciaal voor deze wedstryd waren uitgeno digd, nog één keer juichen toen Jeroen Veldt in de negentigste(!) minuut zijn laatste krachten in een verwoestende uithaal legde en daar mee de 2-1 voorsprong het aante kenen. Dampegheest stond op zijn kop, maar deze euforie maakte in blessuretijd plaats voor grote teleur stelling, toen in de laatste seconden Sporting Krommenie alsnog wist te scoren en daarmee de 2-2 eindstand op het scorebeord bracht. Een voet balwedstrijd duurt dus soms wat lan ger dan de negentig minuten. Aanstaande zondag speelt Limmen 1 de uitwedstrijd tegen Velsenoord 1. Deze wedstryd begint om 14.00 uur. HEILOO - Veelzeggender kon het niet zijn; tijdens de Grand Opening van Healthclub Dorssports door Burgmeester Romeyn op zaterdag 9 september was het stralend weer. En meestal zijn dergelyke openingen met mooi weer matig bezocht. Toch hebben ook op deze dag ruim honderd nieuwe leden zich aangemeld. Daarmee is andermaal duidelyk geworden dat Heiloo behoefte heeft aan een healthclub van formaat. Samenwerking familie Frank en Stam Ook de burgemeester prees de opzet, 'een verrijking voor de gemeente'. Aan de basis van dit geheel staat het initiatief van de familie Frank, eigena ren en exploitanten van tennishal de Dors, en Ab Stam, de ervaren fitnes sondernemer. Ab Stam: 'De combinatie van tennis en onze eigen fitness- en groepslesactiviteiten werkt perfect. Vooral leuk om te zien dat in het geza menlijke horecagedeelte steeds meer interactie ontstaat tussen de diverse groepen sporters. Ons credo is dan ook 'Bewegen, ontspannen, ontmoe ten!'. Marcel Frank voegt eraan toe; "Wy zyn eveneens zeer verblijdt met de komst van MAIDO Spa Instituut binnen Dorssports, zij zijn een zeer goede aanvulling op het concept en doen alles op het gebied van lichaam- en gezichtsbehandelingen" TENNIS HEILOO - Nu de liquidatie van tennisvereniging HSV in zicht komt en HSV daarna opgaat in de nieuwe vereniging waarvan de naam nog niet bekend is, gaan ze zo langzamerhand afscheid nemen van het mooie HSV complex. Ze gaan dit doen met een spranke lende feestavond op zaterdag 16 sep tember. Voor deze avond is een Dj uit genodigd, een zanger zal twee keer een optreden verzorgen, er is een internationale act gecontracteerd en de zangtalenten van de tennisvereni ging krijgen ook nog even de kans hun kwaliteiten te laten zien in het karaoke uurtje. Met opzet worden geen, namen genoemd, dit om het verrassingseffect groot te houden. Alle leden van HSV en hun partners zijn deze avond uitgenodigd. Ook alle trouwe adverteerders in het clubblad en sponsoren van het open toernooi zijn welkom vanaf 20.00 uur in de kantine aan de Bayershofweg.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 83