Nieuwe rotonde symbolisch geopend HEILOO 3 1? WÊÊm Lonneke van Klei wint Ipod Nano KORTOM Bejaarde vrouw gewond na val fiets Getuigen gezocht van diefstal auto Beroving aan Breedelaan Insluipingen in woningen UITKIJKPOST 20 SEPTEMBER 2006 Vanaf het moment dat de ballonnen waren opgelaten, was de symbolische opening een feit. Foto: Uitkijkpost De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor eve nementen die in het weekend plaatsvin den. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De advertenties dienen uiterlijk maan dag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,45 (excl. BTW). Bij adverteren op contract basis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.001/m 17.30 uur dinsdag 08.00 t/m 13.00 uur woensdag 08.001/m 17.30 uur vrijdag 08.001/m 17.30 uur donderdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.001/m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden óf afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl ineternet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. OfidAx. Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces HEILOO - Sinds afgelopen maandag kunnen alle verkeers deelnemers weer zonder om wegen van Heiloo naar Alkmaar en vice versa: de nieu we rotonde is geopend en ook de kruising Kerkelaan-Kenne- merstraatweg kent geen hinder meer. Op vrijdag 15 september opende wethouder Opdam de overzichte lijke rotonde, die moet gaan zorgen voor een veiliger en vlotter door stroming van het verkeer. Hij werd daarbij geholpen door de kinderen van groep vier en vijf van de basis scholen De Benedictus en De Springschans. De keuze was gevallen op de kin deren van groep vier en vijf, omdat juist deze leeftijdsgroep van zeven tot en met negen jaar, sinds kort of op korte termijn voor het eerst zelf standig aan het verkeer zal deelne men. In een korte toespraak gaf Opdam de kinderen uitleg over ver keer en veiligheid en bedankte hij Bas Blom in het bijzonder. Als een van de adviserende verkeersouders is de heer Blom voor de gemeente van grote waarde geweest bij de aanleg van de rotonde. Nadat alle kinderen waren voor zien van een ballon, vormden zij een grote kring rondom de binnen- cirkel van de rotonde, waarna de wethouder in het midden plaats nam. Vanaf het moment dat de bal lonnen waren opgelaten en al snel hoog boven het gemeentehuis uit het zicht verdwenen, was de symbo lische opening een feit. Om de kin deren uitleg te geven over en inzicht te geven in de werking van een rotonde, waren twee politie mannen aanwezig. In twee groepjes hepen zij de verschillende verkeers- ituaties na, waarbij de kinderen vra gen konden stellen. Er werd aan dachtig geluisterd en na deze leer zame verkeersles mochten zij allemaal nog even een paar rondjes rennen over Heiloo's nieuwste ver keersplein. Met een ijsje voor ieder een was deze ochtend een prettige afwisseling op het meestal strakke dagprogramma en keerde men tevreden terug naar werkplek of klaslokaal. Overigens is het opstoppingsleed nog niet geleden. Zodra de rotonde in gebruik werd genomen, is meteen begonnen met werkzaamhe den aan de kruising met de Kanaalweg Stationsweg. Deze krui sing is afgezet voor het vervangen van de toplaag van het asfalt. Gelukkig duurt dit maar kort; vanaf vrijdag 22 september zijn de wrkzaamheden afgerond. HEILOO - Tijdens de open dag van de afdeling Beheer Openbare Ruimte konden jonge bezoekers meedoen aan een quiz. In totaal hebben 49 kinderen de quiz ingevuld. Het was blijkbaar moeilijk, want geen van de deelnemers kon alle vragen goed beantwoorden. De terechte winnares is de 7-jari- ge Lonneke van Klei geworden met de meeste goede antwoorden. Zij kon de prijs, een zwarte Ipod Nano, op dinsdag 12 september in ontvangst nemen. Foto: Mario Sacksioni HEILOO - Zondagmiddag hoorden agenten vanuit het politiebureau in Heiloo een vrouw om hulp roepen. Toen zij op onderzoek uitgingen troffen ze een 75-jarige vrouw uit Heiloo aan op de Nic. Beetsweg ter hoogte van de Burenweg. De vrouw zat op de grond en was gewond aan haar hoofd. Zij vertelde dat zij bij het afstappen van haar fiets was geval len en gewond geraakt. De vrouw is voor onderzoek overgebracht naar het ziekenhuis in Alkmaar. HEILOO - De politie in Heiloo is op zoek naar getuigen van de dief stal van een auto. De diefstal gebeurde maandagavond 11 sep tember op het Hoog en Laag. Twee mannen van 30 en 45 jaar en afkomstig uit Heiloo werden in Alkmaar aangehouden. Een van de verdachten mishandelde de eigena resse van de auto en bedreigde haar met de dood als zij de auto niet af zou geven. De mannen zijn inmiddels geleid voor de officier van justitie. Toch is de politie nog op zoek naar getuigen van deze brute overval. Zij wil een goed beeld krijgen van wat er precies is gebeurd en welke rol elk van de beide verdachten bij de overval hebben gespeeld. Deze getuigen worden verzocht contact op te nemen met de politie in Heiloo, tel. 0900-8844 (lokaal tarief). HEILOO - Een 59-jarige inwoner van Tilburg werd woensdagoch tend 13 september op de Breedelaan beroofd van zijn schou dertas. De beroving vond plaats op het moment dat de man naar zijn auto liep die op de Breedelaan geparkeerd stond. Toen hij vlak bij zijn auto was stopte er voor hem een scooter met daarop twee per sonen. De passagier stapte af en voordat de man het in de gaten had werd zijn schoudertas van zijn schouder gerukt. De passagier stapte weer achterop op de scooter en beiden reden weg in de richting van de Stationsweg. In de schou dertas bevond zich onder andere een portemonnee met inhoud en een fotocamera. HEILOO - Op woensdagmiddag 13 september vonden er twee insluipingen plaats in woningen in Heiloo. Een van die woningen betrof een woning aan het Het Vierkant. Uit deze woning werd tijdens het tuinieren een damestas met inhoud uit de woning gesto len. Men wist de woning te betre den door een niet afgesloten poort- en achterdeur. In de dame stas bevond zich onder andere een portemonnee met inhoud en een bos met sleutels. Uit een woning aan de De Kerkakkers werd die middag een portemon nee met inhoud gestolen. De insluiper wist zich toegang tot deze woning te verschaffen door een niet afgesloten keukendeur. Op het moment dat de diefstal werd gepleegd was de bewoon ster aan het tuinieren. Haar man lag op dat moment te slapen. Die werd wakker van een onbekende man die plotseling in de slaapka mer stond en die direkt weer ver dween. De insluiper nam de por temonnee weg die in de keuken lag.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2006 | | pagina 91