Denk vo Nieuwjaarsbijeenkomst Plannen woningbouw locatie Zeskant worden concreet 15 HESLOO Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. www.heiloo.nl Een grote brand, een chemische fabriek die ontploft of zelfs een terroristische aanslag. Het zou zomaar kunnen dat ergens in Nederland zo'n ramp gebeurt. Daar hoeft u niet altijd mee te maken te krijgen, maar wat als zoiets u wél treft? Dan kunt u maar beter voorbereid zijn. Op 6 januari a.s. ontvangt u een folder waarin u kunt lezen wat u bij een ramp of zwaar ongeval kunt doen. De folder "Rampen vallen niet te plannen. Voorbereidingen wel" wordt op 6 januari a.s. bezorgd bij alle huishoudens van Heiloo. In de folder worden vijf soorten rampen beschreven: een grote brand, een overstroming, een ramp of ongeval met gevaarlijke stoffen, een terroristische aan slag en uitval van stroom, gas, water of telefoon. Daarnaast wordt beschreven wat de over heid doet en wat u zelf kunt doen als er een ramp gebeurt. Dit doet de gemeente De gemeente heeft tot taak ram pen en zware ongevallen te voor komen en te bestrijden. Daarvoor heeft de gemeente Heiloo een rampenplan gemaakt. In dit plan is de gezamenlijke inzet van politie, brandweer, ambulancedienst en de gemeen telijke organisatie geregeld. Deze partijen oefenen regelmatig om bij een echte ramp of zwaar ongeval goed te kunnen samen werken. Om rampen of ongeval len te voorkomen worden er allerlei controles gedaan zodat gevaarüjke situaties op tijd kun nen worden gesignaleerd. Dit kunt u doen Denk Vooruit! Lees de folder "Rampen vallen niet te plannen. Voorbereidingen wel", die u a.s. zaterdag ontvangt. Of ga naar www.crisis.nl. Op deze site kunt u zien welke risico's er in een bepaald gebied zijn door het inty pen van een postcode. Stel de rampenzender in. Bij een nationale ramp TV: Nederland 1 Radio: Radio 1 Bij een ramp in Noord- Holland: TV: TV Noord-Holland Radio: Radio Noord-Holland (92.5 FM kabel of 93.9 FM ether) Meer informatie Voor meer informatie over ram penbestrijding kunt u contact opnemen met mevrouw P.M. van der Last, telefoonnummer (072) 535 66 44. Op maandag 8 januari 2007 houdt het gemeentebestuur van Heiloo de jaarlijkse nieuwjaarsreceptie. Het gemeentebestuur stelt het zeer op prijs om samen met de inwoners van Heiloo tijdens een gezellig samenzijn een glas te heffen op het nieuwe jaar. Deze bijeenkomst vindt plaats in de Witte Kerk (Heerenweg 32). U bent van harte welkom om hier bij aanwezig te zijn tussen 19.30 en 21.00 uur. Tijdens de bijeen komst houdt de burgemeester een nieuwjaarstoespraak; de col legeleden lopen rond om ieder een de hand te schudden. Om ongeveer 20.15 uur houdt burge meester Hans Romeyn zijn nieuwj aarsspeech. Vrijdag 22 december 2006 is de samenwerkingsovereenkomst voor de locatie Zeskant getekend tussen de gemeente Heiloo en Smits Bouwbedrijf uit Beverwijk. SBB wil op de plek van de voormalige bibliotheek op de hoek van het Malevoort en de Pastoor van Muijenweg 68 woningen bouwen. Het college heeft onlangs besloten in principe medewerking te verlenen aan het bouwplan. Het bouwplan Smit's Bouwbedrijf heeft een bouwaanvraag ingediend voor het bouwen van 12 rij woningen en 20 patiowoningen in de koop sector en drie woongebouwen met in totaal 36 huurapparte- menten. De huurwoningen wor den aangeboden door Kennemer Wonen. Het bouwplan past binnen het eerder vastgestelde stedenbouwkundig ontwerp. De gemeente is momenteel eigenaar van de grond op de locatie Zeskant. In de samenwerkings overeenkomst wordt afgesproken dat de gemeente de benodigde grond verkoopt aan SBB. De gemeente is verantwoordelijk voor het bouw- en woonrijp maken van de locatie. Tevens is afgesproken dat voorafgaand aan de bouw archeologisch onderzoek wordt uitgevoerd en dat voor de te bouwen woningen Woonkeur en Politiekeurmerk Veilig Wonen worden toegepast. Het bouwplan zal een procedure volgens artikel 19.2. Wet Ruimtelijke Ordening doorlopen. Naast het bouwplan van SBB brengt de gemeente 8 vrije kavels in de verkoop. Deze variëren in omvang van circa 430 tot 580 m2. De kavels gaan ongeveer tegelij kertijd met de rest van de wonin gen in de verkoop, dus naar ver wachting in het tweede kwartaal 2007. Planning Principe-besluit college van B&W over aanvraag bouwplan door SBB Bouwaanvraag Ondertekening samenwerkingsovereenkomst Artikel 19.2 procedure incl. inspraak Verkoop woningen Bouwrijp maken Start bouw Nov. 2006 Dec. 2006 Dec. 2006 Jan. - mrt. '07 April 2007 April-juni '07 Juli 2007 Raad en -commissies Monumentencommissie Op woensdag 10 januari a.s. verga dert de Heilooër Monumenten commissie. De vergadering is open baar en begint om 15.00 uur in de B&W-kamer van het gemeentehuis. Agenda 1. Opening 2. Mededelingen en ingekomen stukken 3. Notulen 18 oktober 2006 4. Bouwplannen: Curtiuslaan 19: aangepast schets ontwerp (toelichting in vergade ring) Curtiuslaan 17: aanvraag artikel 12 Monumentenverordening Kennemerstraatweg 382: aanvraag art. 12 Monumentenverordening 5. Archeologie, actuele ontwikkelingen 6. Wat verder ter tafel komt 7. Rondvraag Bouwen en wonen Bouwplannen via procedure art. 19 lid 3 Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voorne mens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als omschreven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewerking te verlenen aan de hier onder vermelde bouwplannen, die zullen worden behandeld volgens de uniforme openbare voorbereidings procedure uit de Algemene wet bestuursrecht. Vennewatersweg 21 hs. 8 - vergroten recreatiewoning (kap); Vennewatersweg 21 hs. 21 - vergro ten recreatiewoning (kap). (Vervolg op volgende pagina) Belangrijke nummers Alarmnummer: 112 Brandweer: 072 5644444 Politie: 0900 8844 (locale tarief) UITKIJKPOST 3 JANUARI 2007

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 15