Inschrijving percelen Oosterbos Kerstboominzameling HEILOO Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 66 41. www.heiloo.nl Gemeentehuis dagelijks open van 8.00 -12.30 uur en maandagavond van 18.00-20.00 uur. Vanaf 8 januari 2007 staan de laatste vijf kavels te koop in het 'Oosterbos'. De gemeente Heiloo stelt iedereen tot en met vrijdag 16 februari 2007 in de gelegenheid een bod te doen op één of meerdere kavels. U kunt de verkoopbrochure en het inschrijffor mulier verkrijgen bij een medewerker van de publieksbalie 'Bouwen Wonen' in het gemeentehuis. Het Oosterbos ligt in de zuid oosthoek van Heiloo. Daar vormt dit bos een kwalitatieve afronding van Heiloo en een overgang tussen bebouwing en landschap. In het Oosterbos is een 'woonbos' met veertig kavels opgenomen. De kavels zijn voorzien van bosaanplant. Wonen in het bos Om het begrip 'wonen in het boszoveel mogelijk inhoud te geven, is in het woonboseen lage woningdichtheid gehan teerd. De kavelgrootte ligt tus sen 1365 en 1919 m2. Van elke kavel in het 'woonbos' wordt maximaal 400 m2 (20 bij 20 meter) vrijgemaakt van bosaan plant voor de bouw van één woning met de bijbehorende bijgebouwen, terrassen, tuin en parkeerplaats op eigen terrein. De gemeente verwijdert ook bosaanplant voor de aanleg van een in-/uitrit. De overige bos aanplant moet behouden blij ven en de toekomstige eigenaar van de kavel moet de bosaan plant dan ook beheren. Het reste rende bos op de kavel mag niet gekapt worden. Op een kavel kan een woonhuis worden gebouwd. Om het boska- rakter zo weinig mogelijk aan te tasten en tegelijkertijd de archi tectonische kwaliteit te waarbor gen dienen woongedeeltes en bijgebouwen in een harmonieus samenhangend bouwvolume te worden geïntegreerd. Daarbij moet het ontwerp voor een bouwplan voldoen aan redelijke eisen van welstand. Naast de bouw van het woonhuis zijn er zeer beperkte bouwmogelijkhe den. De bebouwingsvoorschrif ten zijn opgenomen in het bestemmingsplan 'Zuid - Oost III, le herziening'. Inschrijvingsprocedure De gemeente Heiloo stelt ieder een tot en met vrijdag 16 februa ri 2007 in de gelegenheid een bod te doen op één of meerdere kavels in het plangebied 'Oosterbos'. Een bod kan gedaan worden op de kavels 29, 31, 32, 33, 34. Voor de verkoop is een verkoop brochure vervaardigd waarin informatie over het project is opgenomen. In deze brochure kunt u ook lezen waar de kavels precies liggen. De verkoopbro chure kunt u verkrijgen bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Openings tijden zijn maandag tot en met vrijdag 08.00 uur-12.30 uur en maandagavond 18.00-20.00 uur. Ook het bestemmingsplan kunt u hier inzien. De brochure en het inschrijfformulier kunt u ook downloaden van de website van de gemeente Heiloo: www.heiloo.nl Bij de verkoopbrochure wordt een inschrijvingsformulier mee geleverd. Hierop staan onder meer de minimumprijzen per kavel aangegeven. Deze lopen van 470.000 tot 500.000. Op het inschrijvingsformulier kunt u onder andere de hoogte van het bod per kavel invullen en aange ven naar welke kavel(s) uw voor keur uit gaat. Voor de verkoop van de kavels is een aantal 'spelregels' vastge steld. Zo is de wens van het gemeentebestuur dat tenminste drie van de vijf kavels worden uitgegeven aan inwoners van Heiloo. Als inwoner van Heiloo worden aangemerkt die perso nen die tenminste één jaar staan ingeschreven in het bevolkings register van de gemeente Heiloo. Meer informatie over de 'spelre gels' kunt u vinden in de brochu re. Inschrijvingsformulieren moeten aangetekend worden verzonden of persoonlijk overhandigd aan de notaris. Notariskantoor Winter te Heiloo is aangewezen als notaris voor de kavelverkoop in het Oosterbos. Het kantoor aan de Kennemerstraatweg 83 is op werkdagen geopend van 8.30 tot 13.00 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. Formulieren die na 16:30 uur op 16 februari 2006 binnenkomen worden terzijde gelegd. Op maandag 19 februari om 15:30 uur maakt de notaris de biedingen in een openbare bij eenkomst in de raadzaal van het gemeentehuis bekend door het openen van de enveloppen. De notaris legt daarbij niet ondertekende of foutief ingevul de formulieren terzijde. Tijdens deze bijeenkomst doet de gemeente nog geen uitspraken over de toewijzing. De gemeen te beraadt zich allereerst op de biedingen en hanteert de spel regels' om tot toewijzing te komen. De gehele inschrijving- en toe wijzingsprocedure vindt plaats onder verantwoordelijkheid van het gemeentebestuur. De rol van de notaris beperkt zich tot het in ontvangst nemen van de biedingen en het openen van de enveloppen. Daarnaast ver lopen zaken als betaling en de eigendomsoverdracht via de notaris. Meer informatie Voor meer informatie over de kavels in het Oosterbos kunt u contact opnemen met mevrouw B. Ruiter, telefoonnummer (072) 535 67 31 of de heer T. de Rudder, telefoonnummer (072) 535 67 80 van de afdeling VROM. zuid-oostzijde van de Cl000, De werkzaamheden starten op 8 janu ari 2007 en gaan naar verwachting twee weken duren. Gedurende de werkzaamheden worden gedeeltes van het parkeerterrein afgesloten. Geprobeerd wordt de overlast zoveel mogelijk te beperken. Meer informatie Voor meer informatie over de parkeer plaatsen bij de Cl000 kunt u contact opnemen met de heer D. Westerink van het Ingenieursbureau, telefoon- Ieder jaar organiseert de gemeente in het begin van het nieuwe jaar een kerstboominzameling. Deze keer wordt de inzameling gehouden op woensdag 10 januari 2007 tussen 11.30 en 16.00 uur. De kerstbomen kunt u aanbieden op de volgende plaatsen: - de parkeerplaats bij zwembad Het Baaije - het parkeerterrein bij De Loet - het parkeerterrein bij de Hucht (Ypsalon) Verzoeken om verzamelde kerstbomen bij particulieren op te halen kunnen we niet inwil ligen. Graag de kerstbomen zelf aanbieden op één van de drie genoemde plaatsen. Voor iedere ingeleverde kerst boom krijgt u een bon die recht geeft op een versnapering. Tien bonnen kunt u ter plaatse inwisselen voor een CD-bon ter waarde van 3,40. Maar u kunt er ook voor kiezen om 8 bonnen in te leveren voor een Bart Smit-bon van 2,50 of 15 bonnen voor een Bart Smit bon van 5,00. Al vele jaren worden de kerst bomen niet meer verbrand maar versnipperd. De belasting voor het milieu is zo minder groot. Ook hopen wij dat er door de geplande inza- meldag weinig of geen kerst bomen bij het huisafval of in de plantsoenen terechtkomen. Meer informatie Voor meer informatie kimt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, tele foonnummer (072) 535 68 68. Werk in uitvoering Uitbreiding parkeerplaatsen bij C1000 Bij de supermarkt van Cl000 in Ypestein worden in januari 2007 tien nieuwe parkeerplaatsen aangelegd. Tevens worden er nieuwe onder grondse textiel- en glascontainers aangebracht. Om ruimte te creëren voor de nieuwe parkeerplaatsen, wordt een deel van het voetpad westelijk van de Cl000 opnieuw ingericht. Daarnaast worden de huidige ondergrondse textiel- en glascontainers verplaatst naar de zuid-oostzijde van de Cl000. Hierdoor zijn de containers beter te bereiken en kunnen op de huidige plek van de containers extra parkeerplaatsen wor den aangelegd. Voordat de definitieve ondergrondse containers worden aan gebracht, worden tijdelijke boven grondse containers geplaatst aan de UITKIJKPOST 3 JANUARI 2007

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 17