uitkijkpost JAAROVERZICHT 2 0 0 6, JULI, AUGUSTUS, SEPTEMBER 3januari2oo7 21 mes uis van Op 3 juli opende wethouder Hoj het Zorgloket in het gemeentel Castricum. G-hockeyers uit f r Castricum die voor het eerst deelnamen aan het landelijke G-hockeytoemooi in Amsterdam, ontvingen een prijs van de Koninklijke Nederlandse Hockey Bond. In de hete zomer van 2606 deed zwembad Het Baaffé gofcde zaken. Wethouder Rob Opdam ontving zelfs de 50.000ste bezoeker. Op donderdag 20 juli verrichte wethouder Hes de offici ële opening vak de herinrichting van De Bloemen in Castricum. Besturen en leden keken uit naar fusie TV Heiloo en TV HSV. Het laatste oj%i toernooi van TV HSV werd gespeeld, waarop zeker de leden van de twee fuserende tennis verenigingen, Heiloo en HSV, elkaar met nog meer interesse dan voorheen bekeken. De 18-jarige IWelanie Stuifbergen uit Heiloo deed mee aan het televisieprogramma XpEdition Paradise. Het eerste Timmerdorp in Limmen werd gehouden op het Koekoeksveld aan de Westerweg van maandag 28 augustus tot en met vrijdag 1 september. Ook in jEgmond aan den Hoef hebben meer dan 180 kinderenjhet Timmerdorp (mee)gemaakt. In het kader en onder het mom van|Buurten met de burge meester', waren bfffgemeester^ans Roït^yn en wethouder Hero Veger aanwezig tijdens de jaarmaS<tTlwoensdag 12 juli. Op maandag 24 juli is een aanvang gemaakt piet de werkzaamheden voor aanleg van de rotonde op de kruising Raadhuisstraat en de Kennemerstraatweg die op 15 september door wethouder Rob Opdam geopend werd. Er werd weer een Sport- en speldag gehou den voor de Poolse kinderen die ook in 2006 op vakantie waren in Heiloo. Op 16 en 17 september werd op de Oosterzij aan ctetagelaan in Heiloo, het eerste Rabobank GCH Heiloo Open gehouden. Het werd een groots opgezet evenement met een open golfwedstrijd omlijst met presen taties, demonstraties en clinics. Begin september heeft het benefietfestival Dolfinn Rocks plaatsgevonden. De opbrengsten van dit festival kwamen ten bate van Stichting Dolfinn, waardoor de vijfjarige Finn Hoetjes op Curacao dolfijntherapie kon volgen. Ook het gezin Zoon uit Limmen keerde terug van een verblijf op Curasao, waar zoon Jesse tien dagen dolfijntherapie volgde. Een fantastische ervafing die grotendeels te danken was aan de inzet en betrokkenheid van een groot aantal Limmers. In het voormalig parochiehuis tegenover de kerk in Limmen werden de voorbereidingen getroffen voor een groot feest. De stichting Dorpshart Limmen maakte zich op voor het 12,5 jarig bestaan. De stichting bouwde in 1994 met hulp van een honderdtal vrijwilligers het huidige Dorpshuis. En over bouwen gesproken: Op maandag 4 september hebben de heer van Hooff, directeur van de Stichting Kennemer Wonen en de heer Romeyn, burgemeester van de gemeente Heiloo, de realisatieovereenkomst starterswoningen Maalwater ondertekend. Maar liefst 92 kinderen uit Ypestein stonden in september klaar voor de start van de Sponsorloop voor hun gehandicapte buurjongen Kevin Croon. Met de opbrengst zouden m en zijn familie een dolfijntherapie op Curasao kunnen bekostigen. Dennis (6) gaf zelf het startschot. De Fanfare Showbapd Heiloo deelgenomen aan het 'Jordaanfestival' in Amsterdam. Na een jaar te hebben overgeslagen, deed de vereniging in 2006 weer mee aan dit jaarlijks terugkerend evene ment. De FSH was vertegenwoordigd in vier verschillendegroepen; de minirettes in afdeling jeugd, de majorettes bestaande uit acht meiden, de wedstrijd majorettes bestaande uit vipr meiden, en de Fanfare Showband. Onder ongewoon hoge tempe raturen heeft jong en oud in Limmen de jaarlijkse kermis feevierd. Op het parkeerterrein van de voetbalvereniging stonden bekende attracties en bij de diverse horecagelegenheden kon het oudere publiek vier dagen lang gezellig een biertje drinken en genieten van bands en dj's. Mandy Leegwater, een 21-jarige rasechte Heiloose, won één van de belangrijkste golftoer- nooien voor amateurs. De wedstrijd die plaatsvond in het kader van De Telegraaf Dunhill Links Challenge, werd gestreden in het Zeeuwse Domburg. Omry Tzaraf (9) uit Heiloo heeft op 9 september samen met zeven andere WNF-Rangers een VIP-dag in Burgers, Zoo in Arnhem beleefd. De afdeling Beheer Openbare Ruimte (BOR) en Brandweer Heiloo hebben ophieuw de handen ineengeslagen en organiseerden samen een Open dag op zaterdag 9 september. Na het grote succes in 2004 konden jong en oud ook in 2006 weer allerlei activiteiten ondernemen aan het Rosendaal 2 2A. Later in hét jaar bleek dat dit toch zeven nieuwe vrijwilligers had opgeleverd. Ook in september werd voor de bewoners van Overkerck en De Loet een verwen middag georganiseerd. De Jeugdprikploeg uit Limmen was op visite bij Burgemeester Emmens Knol van Castricum. Ze ver telden volop over hun werk voor de jaarlijkse Bloemendagen. Zondag 17 september stond in het teken van het tienjarig bestaan van het damesvoetbal van de VV Limmen. Maureen Groefsema uit Heiloo vertegenwoordigde half oktober ons land tijdens de WK judo in de leeftijdscategorie tot twintig jaar. Scouting Limmen bestond zestig jaar. Het hele afgelopen jaar stond in het teken van dit jubileum en op 24 september werd een megastoelendans als nieuw evene ment toegevoegd aan alle festiviteiten. Op donderdag 28 septembë^wercl een nieuw kruis bovenop de Calvariberg, gelegen in de hoek nabij het voormalig JulianakloosfêrTn Heiloo. Dit kruis is in opdracht van het bisdom Haarlem geplaatst.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 21