Behaalde zwemdiploma's 't Vennewater Record aantal deelnemers Hotdogtoemooi Derde Bosloop Nieuwe start bij HSV SPORTNIEUWS UIT DE REGIO KORTOM Nieuwjaarswedstrijd VV Limmen Zeevogels-nieuws Vier afstanden over uitdagend crossparcours Een aantal van de 450 deelnemers die fanatiek stredenom de punten. HAND- EN VOETBAL HEILOO - Van 27 tot en met 29 december waren de jeugdleden van de handbal- en voetbalver eniging de Foresters weer zeer actief met hun traditionele Arro Hotdogtoemooi. Van 's ochtends vroeg tot 's avonds laat werd er in de eigen zaal van het sportcomplex in teams van LIMMEN - Op zondag 7 januari wordt om 14.00 uur op sportpark Dampegheest de traditionele nieuwjaarswedstrijd gespeeld tus sen het huidige eerste team van Limmen en een team samenge steld uit spelers die in het verle den de clubkleuren van het vlag genschip hebben gedragen. Een groot aantal daarvan blaast nog steeds actief hun partijtje mee in een lager team. Het team van oud Limmen wordt gecoacht door Ilias Hiopoulos, die in 1978 het genoegen smaakte om als trainer van Limmen 1 te promoveren naar de derde klasse van de KNVB. Aansluitend op deze wed strijd wordt in de kantine de nieuwjaarsreceptie gehouden. EGMOND - Op zondag 7 januari is de tentoonstelling '75 jaar zee vogels' in het Historisch Informatie Centrum aan de Slotweg 46 te Egmond aan den Hoef (tegenover de slotruïne) nog één keer geopend van 13.00 tot 16.00 uur. Aansluitend wordt de nieuwjaarsreceptie, van 16.00 tot 20.00, in café het Rode Hert gehouden. vier spelers gespeeld om de felbe geerde vaantjes. Meer dan 450 deel nemers waren er dit jaar, wederom een record. De drie dwaze voetbald- agen werd gestart met de jongste kabouters en eindigde met de deel name van de oudste A-jeugd. Het spelplezier en de inzet was bij jong en oud groot. Fanatiek speelden ze in hun gele genheidsteam met namen uit de Nederlandse, Spaanse, Italiaanse en Engelse voetbalcompetitie. Na de groepswedstrijden van steeds tien minuten volgde er voor elk team een finalewedstrijd. De aanwezige toeschouwers smulden van al dat voetbal. Voor de deelnemers was er ook het nodige te smullen, aan het eind van hun competitie wachtte het broodje hot- dog. HARDLOPEN CASTRICUM - Voor de jeugd zijn er op zondag 7 januari weer prijzen te-' verdienen bij AV Castricum. De derde bos loop van het seizoen betekent voor de pupillen en de junioren weer een kans op punten in de pupillen- en juniorencup. Volwassen atleten gaan aan de slag op de 10,7 kilometer. Op de 16,1 kilometer (tien Engelse mijl) staat een KNAU-wedstrijd voor vrouwen en mannen op het pro gramma. Decor is opnieuw het schitterende duingebied van PWN by Castricum. De jeugd gaat in drie leeftijdsca tegorieën van start: mini's, pupillen (beide 2,3 kilometer) en junioren (4,0 kilometer). De starttijd is 10.15 uur. De 10,7 en 16,1 kilome ter starten een half uur later, om 10.45 uur. De kleinste atleten strijden om de dagprys, bij de pupillen en junioren staan punten voor het klassement op het spel. Atletiekvereniging AVC rekent op flinke belangstelling voor de verschillende afstanden. Het par cours is grotendeels beschut en nagenoeg geheel onverhard. Atleten die zich willen voorberei den op de slingerende bospaadjes kunnen op de website van AV Castricum terecht voor de verschil lende routekaarten. Een week later wordt de kwart marathon en de halve marathon van Egmond gehouden. Naar verwach ting gebruiken veel atleten in de derde Rabobank Bosloop van AV Castricum als opwarmer voor. dit evenement, www.avcastricum.nl is ook de plek waar deelnemers zich tot en met vrijdag 5 januari online kunnen voorinschrijven. Dat heeft een aantal voordelen. Zo is voorinschrijven voordeliger, op de wedstrijddag verloopt het afhalen van het startbewijs sneller en voorinschrijvers krijgen een offi cieel startnummer, waardoor de prestatie wordt geregistreerd en wordt vermeld op de website van AV Castricum. Atleten starten en finishen voor alle afstanden op Sportpark De Duinloper aan de Zeeweg in Castricum. Deelnemers kunnen parkeren op het terrein van camping Bakkum aan de Zeeweg in Castricum. Daar is voldoende plaats. Vanaf het atle- tiekterrein staat met borden duide lijk aangegeven waar dat is. ZWEMMEN HEILOO - Op zaterdag 18 november is er in zwembad 't Vennewater afgezwommen voor diploma A en B. Ook is er in november nog voor het diploma C afgezwommen. A-diploma: Chris Brandjes, Isa en Marloes Noort, Sylke Woudsma, Dennis Krook, Julia Ursem, Sanne Glorie, Rick Bakker, Bente Smit, Sander Wesselingh, Sewints Dahi, Stephan Meyer, Simore Terol, Damian Deyle, Wies Stroeken, Coosje Boom, Gianni Cavero en Mark Diemer. B-diploma: Isabelle de Bruyn, Beau van Diepen, Siebren Meines, Lonnneke van Klei, Davey Piepers, Michael Schouten, Linette Nobel, Demi Sprenkeling, Jette Wijnhoff, Jasper Hageman, Matthijs Melgers, Aïsha Valkering, Veerle de Haan, Eabienne Jongenburger, Kyomi Aay, Isa Hollenberg, Sare Rabenberg, Tessa Hink, Britt Agasi, Emma Ursem en Loes Vrouwe. C-diploma: Sarah Schipper, Demi Zonneveld, Victor Kovalioc, Elise Bouwknegt en Lisanne Treskes. Op zaterdag 16 december zwom men de volgende kinderen af: A-diploma: Marieke Zonneveld, Mees Kuyper, Alex Schouten, Wies Buur, Nienke Darnink, Jeroen Rijs, Charlotte Clever, Jesper Roemer, Jet Leering, Tinne Sie, Milan de Beer, Jordy Hoogland, Ciai Riet, Rosa van Dyk, Sven Kerssens, Sam Booy, Melissa Norder, Britt v.d. Gevel, Magnus Beers, Maud Buning, Fleur Houweling en Niels Thomas. B-diploma: Guus Weehuizen, Ivo Dijkman, Rianne Rotteveel, Bas de Vries, Lisa Buur en Tim Opdam. Enthousiaste en voor de club onmisbare vrijwilligers helpen mee bij het binnenschilderwerk. Eigen foto VOETBAL HEILOO - Bij voetbalvereni ging HSV is er in de periode tus sen kerst en oud en nieuw gestart met het binnenschilder werk van het nieuwe clubhuis. Vlak voor de kerstdagen heeft de vereniging de sleutel gekregen van het nieuwe gebouw en zijn de vrij willigers in ploegjes begonnen met het afwerken van de kleedkamers en de gangen. Vrijdagavond 5 janu ari viert HSV haar nieuwjaarsrecep tie voor de laatste keer in het huidi ge clubhuis. Die avond is er voor alle belangstellenden een eerste gelegenheid om het nieuwe gebouw van binnen te komen bewonderen. Oude banen, velden, gebouwen en parkeerplaatsen verdwijnen en het nieuwe sportpark krijgt steeds meer gezicht. Er dient nog veel te gebeu ren en er wordt dan ook hard gewerkt door aannemers en onder aannemers. Als u de komende dagen aan de wandel gaat is een bezoekje aan dit gebied de moeite meer dan waard. U zal uw ogen uit kijken. Ondertussen pakken de vrij willigers bij HSV het stevig aan. Rob Burgering van de bouwcommissie vertelt: „We hebben een campagne gevoerd in het clubblad en op de website om mensen speciaal voor deze klussen te werven. Dit pakt prima uit. Voor alle werkzaamheden hebben we zowel specialisten als enthousi aste helpers die de mouwen opstropen en aan de slag gaan. Wat een energie er hier vrij komt, dat is geweldig om te zien." Voorzitter Fred Beekhuis staat te glunderen en deelt overal complimenten uit. „Het m gebouw is natuurlijk prachtig maar het kan alleen door de inzet van onze vrijwilligers, anders is het niet op deze manier te realiseren. We hebben nog meer mensen nodig en die gaan we zeker vinden." Heeft u belangstelling om by HSV de nieu we start te bekyken dan is vrijdag avond van 19.15 tot 20.30 uur voorafgaand aan de nieuwjaarsre ceptie het nieuwe clubgebouw geo pend. „Iedereen is van harte wel kom',' zegt de heer Beekhuis terwijl hy een hand geeft aan een dame die op een trapje staat te schilderen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 25