Jeugd in Heiloo Feestelijke bijeenkomst vrouwen van NU KlussenPlus H E I L O 0 VLIE^V^MEE 3 Informatieavond voor ouders 15 februari om 20.00 uur Open dag 17 februari van 10.00 tot 13.00 uur Denktank en sportstimulering SJJH zoekt bestuursleden 'MM POLITIEBERICHTEN Goederen gestolen Controles Verkeerscontrole Opa's en oma's op visite bij Ollie B. Bommel Laat u informeren over: Goed onderwijs in een vriendelijke sfeer Het streven om 'eruit té halen wat er in zit' De goede doorstroom- en examenresultaten De Dloemen 65 I Castricum I (0251) 65 25 71 U ITKIJ KPOST 14 FEBRUARI 2007 Onderschrift: Het bestuur van Vrouwen van Nu, afdeling Heiloo, een organisatie die nog steeds bloeiend is. Foto: Irene Broekema HEILOO - De gemeente Heiloo is goed op weg om het beleid voor de jeugd in de praktijk te brengen. Zo staan plannen voor de jeugd op papier in Notal en geeft de Denktank gevraagd en ongevraagd advies over de vrijetijdsbesteding van jeugd aan de gemeente. In de Denktank zitten jongeren uit Heiloo. 'Omdat jongeren vaak heel anders tegen vraagstukken aankijken, kunnen er heldere en eigentijdse oplossingen ontstaan, die zij als geen ander voor, en namens hun doelgroep kunnen ver woorden', zo staat omschreven in de Denktankplannen. Zo hebben ze bijvoorbeeld al gesteld dat de gemeente duidelijke, te begrijpen taal moet gebruiken. Een ander onderwerp dat in samenwerking De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evene menten die in het weekend plaatsvinden. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,45 (excl. BTW). Bij adverteren op contract basis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Informatie Advertenties Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 Zij is aanwezig: Maandag 14.00 t/m 16.00 uur Vrijdag 11.00 t/m 13.00 uur of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.001 m 17.00 uur dinsdag 08.001/m 13.00 uur donderdag 11.00 t/m 12.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Op vrijdag is het kantoor van de Uitkijkpost vanaf 14.30 uur gesloten, maar de redactie is wel telefonisch of per e-mail te bereiken. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkljkpost.nl ineternet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces met de gemeente aangepakt wordt, is Sportstimulering. De gemeente hecht hier veel belang aan en heeft dan ook een budget van 10.000,- voor 2007 gereserveerd. Doel is om activiteiten te ontwikkelen die jeugd van 0 tot 24 jaar meer bij sport of bewegen in het algemeen betrekt. Per activiteit kan 1000,- gesubsi dieerd worden. Naast meer bewe gen zouden ook aspecten als het vergroten van de leefbaarheid van de wijk meegenomen kunnen wor den in de plannen. Gedacht kan worden aan Samen Sporten. Ook is er volop aandacht voor spelen en speelterreinen in Heiloo. Zo is er deze maand een avond waarin heel toepasselijk aan de hand van een spelvorm een discussie gevoerd wordt op het gemeentehuis, ook met kinderen, over spelen in Heiloo. HEILOO - De Stichting Jeugd en Jongeren Heiloo is op zoek naar bestuursleden, die op afstand, mee denken, meebesluiten over tiener werk, jongerenwerk en ambulant jongerenwerk. Ben jij in de leeftijd vanaf 25 tot 55 jaar en heb jij affi niteit met tieners en jongeren? Wil je werken in een vrijwillig team en ben je bereid om, in samenwerking met de gemeente, je in te zetten om de maatschappelijke functie van Stichting Jeugd en Jongeren te laten groeien. Voor de volgende werkzaamheden: het beheer en het onderhoud van het Brunogebouw, het vertegenwoordigen namens de beroepskrachten/personele zaken, het voorbereiden en notuleren van vergaderingen en andere secretarië le taken is de stichting op zoek naar bestuursleden. Voor aanmelden of verdere informatie kun je contact opnemen met de coördinerend jongerenwerker, Frans Langedijk, Tel. 072-5321048 of de voorzitter Just Zandhuis: 06-10579456, e-mail:jongerenwerk@bukbuk.nl. Vervolg voorpagina Woudstra heeft dit zelf ervaren: „Toen ik hier kwam wonen, kende ik helemaal niemand en nu heb ik een uitgebreide vriendinnenkring gekregen. Ik denk dat dat altijd blijft, ook als ik straks niet meer in het bestuur zit." In het verleden heeft Vrouwen van' Nu haar jubilea altijd goed gevierd. Het zestigjarig jubileum vormde daarop geen uit zondering. Afgelopen zaterdag hield de vereniging een feestelijke bijeenkomst in de grote zaal van de Willibrordus Stichting. Daar wer- HEILOO - Bijna een jaar geleden startte WonenPlus met een nieu we klussendienst KlussenPlus. Deze dienst is bedoeld voor grote re klussen in en om het huis, die niet worden uitgevoerd door vrijwil ligers van Graag Gedaan. Ook,bij KlussenPlus wordt gewerkt met vrij willigers, die een kleine vergoeding vragen. Drie jonge mensen en een begeleider van Esdégé Reigersdaal zijn op woensdagmorgen of -mid dag beschikbaar met een busje. Zij kunnen flinke klussen doen zoals het opruimen (of leegruimen) van een zolder, rommelkamer, garage of den 130 leden getrakteerd op een warm en koud buffet met een rad van avontuur en een optreden van een Portugese folkloristische groep. De toekomst ziet Woudstra posi tief in: „Vanaf 1 maart, als de tijde lijke ledenstop is opgeheven, kun nen er weer vrouwen lid worden en de komende de tijd staan er weer veel leuke activiteiten op het pro gramma." Wie geïnteresseerd is in een lidmaatschap bij Vrouwen van Nu, kan contact met haar opnemen op het tel. 072-5336861. tuin. Veel leden van WonenPlus laten bijvoorbeeld regelmatig hun tuin opruimen door KlussenPlus. Een andere mogelijkheid is het ver plaatsen en/of verhuizen van kasten, meubelstukken. U kunt uw klussen melden bij, het meldpunt van WonenPlus. Van te voren zal een medewerker van WonenPlus con tact opnemen om te inventariseren waaruit de klus precies bestaat en af te spreken wanneer de vrijwilli gers komen. Voor meer informatie en voor het melden van klussen: WonenPlus, Stichting Ouderenwerk Heiloo, Abraham du Boishof 2, tel. 072-5331297. HEILOO - Op zondag 4 februa ri werd uit één van de kleedka mers van het sportcomplex aan de Vennewatersweg een aantal goederen gestolen. Twee van deze benadeelden uit Heiloo deden maandag 5 februari aangifte van de dief stal van hun portemonnee met inhoud. HEILOO - Dinsdagochtend 6 februari werd van 07.15 tot 07.45 uur een verlichtings controle gehouden op de Hoogeweg en de Pastoor van Muijenweg. De controle was voornamelijk gericht op de verlichting van fietsen. Er werden in totaal 19 bekeu ringen uitgeschreven. Hierna werd van 08.00 tot 09.00 uur gecontroleerd op de kruising van de Ringweg/ Zeeweg en die van de Kennemerstraatweg/ Stationsweg. Tijdens deze controle's werden in totaal zeven bekeuringen uitgeschre ven voor het negeren van het rode verkeerslicht. HEILOO - Op donderdag 8 februari werd tussen 09.45 en 10.45 uur op de Belieslaan ter hoogte van de kruising met de De Dors en snelheidcontrole gehouden. Er werden vier processen verbaal opgemaakt voor het overschrijden van de maximumsnelheid van vijftig kilometer per uur. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 74 kilometer per uur. Op vrij dag 9 februari werd van 14.15 töt 16.15 uur een verkeers controle gehouden op de Oude Werf en Kennemerstraat weg. Vier bestuurders werden geverbaliseerd voor het niet dragen van de autogordel. HEILOO - Groot feest voor de peuters van Ollie B. Bommel, want de opa's en oma's kwamen twee ochtenden op visite. De kinde ren lieten vol trots hun eigen groep zien en ze konden samen met hun opa of oma gezellig een boekje lezen. Het bezoek van de opa's en oma's was door de leidsters van Ollie B. Bommel georga niseerd in het kader van de Nationale voorleesdagen. Natuurlijk was er koffie en thee voor de opa's en oma's en limonade voor de kinderen. En er was door de peuters zelfgebakken cake met slag room. Het was een geslaagde ochtend, waar de kinderen het nog vaak over zullen hebben! Eigen foto ADVERTENTIE o AT? 0 S I O

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 3