Sunny Dreams Thema-kofïleuurtj e Gezelschapsbank Natuur en cultuurhistorie rond Nijenburg Introductiebij eenkomst in Bibliotheek Heiloo H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 POLITIEBERICHTEN Diefstal kentekenplaten Graffiti Prullenbak in brand: twee verdachten Valse servicemonteur in actie KORTOM Verkoop afgeschreven materialen Bibliotheek Heiloo UITKIJKPOST 14 FEBRUARI 2007 Sunny Dreams Mode accessoires Zonnestudio, Stationsplein 3,- 1851 LN Heiloo, tel. 072-5339441. HEILOO - Het druilerige, koude weer van de laatste tijd doet verlangen naar een beetje warmte op de huid. Maar waar vind je dat zo gauw? De oplossing ligt binnen de grenzen van Heiloo en heet Sunny Dreams. En daar blijft het niet bij dromen alleen. In zes cabines kunnen zonaanbidders genie ten van een verantwoord zonnebad onder de deskundig toezicht van Linda. Sinds april vorig jaar mag zij zich eigenaresse noemen van niet alleen een zonnestudio, maar ook een exclusief adres voor mode accessoires. Twintig minuten ontspannen met een kleurtje Linda legt het uit als: ,,Het is twintig minuten ontspannen en het kleur tje krijg je erbij." Het is niet alleen dat zongebruinde tintje, 'zoals veel mensen denken, dat de zonnestudio populair maakt. Ook ontspanning en het verminderen van bepaalde klachten maakt dat al veel klanten Sunhy Dreams weten te vinden. „Zonnen is niet alleen maar nadelig. Je maakt ook vitamine D aan, je stemming wordt positief beïnvloed en klachten als acné, reuma en psoriasis verminderen." In de trendy studio kan men kie zen uit zes cabines. Van een snelbruiner voor de lichtere huidtypes, de turbo voor degenen die een intensiever zonnebad aankunnen tot de gezichtsbruiner. Alle klanten, jong en oud, heren en dames, worden door Linda begeleid met een uitgekiende zonnekuur. Ook de verzorgingspro ducten komen daarbij aan bod. Heel belangrijk omdat ik toch zie dat veel mensen niet zuinig zijn op hun huid. Om een voorbeeld te noemen: blaas jes in de hals kun je voorkomen met een hyper-allergene crème." En dat verzorging ook nog leuk kan zijn, bewijzen de ludieke verpakkingen van diverse zonnecrèmes. Zo staan er een paar benen die een fles blijken te zijn en flessen die tevens armsieraden bevatten, op de planken. Op dit moment geldt een aantrekkelijke aanbieding: zes zonnebaden halen, vijf betalen. Daarnaast kunt u via Sunny Dreams lampen aanschaffen voor uw zonnebank thuis. Ruime collectie sieraden Sunny Dreams is vooral ook het adres voor exclusieve mode accessoi res. Naast tassen, sjaals, parrero's en zomerslippers valt de ruime collec tie sieraden direct in het oog. U heeft keuze uit kettingen, ringen, armban den, oorbellen van zeven gerenommeerde merken, zoals Karin Ravelli, Gabler, Sari en Aloha. Daarbij varieert de collectie in materiaalkeuze (zoetwaterparels, edelstenen, jade, glaskralen en schelp) en prijs, zodat er voor elke portemonnee een keuze mogelijk is. Heel speciaal is ook de col lectie voor de heren. Stoere armbanden van het merk Josh vormen een eye-catcher. Alle sieraden zijn met de hand gemaakt en prettig geprijsd. Ondanks het feit dat deze winkel nu soms moeilijk te bereiken is, is het toch zeer de moeite waard eens een kijkje te nemen! HEILOO - Donderdag 22 februari organiseert de Gezelschapsbank haar eerste thema-koffieuurtje vanaf 14.00 uur in het Trefpunt aan de Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Het thema is assertiviteit (komt u voor uzelf op?). Mevrouw Zeilstra, maatschappelijk werkster, zal hiero ver iets vertellen. Na haar bijdrage is er gelegenheid om van gedachten te wisselen en gezellig samen te zijn. Geïnteresseerde dames én heren vanaf 50 jaar die het leuk vinden om nieuwe mensen te leren kennen zijn hierbij van harte welkom. (Entree leden 1,-, niet-leden 2,-) Vorige koffie-uurtjes werden goed bezocht en er zijn al leuke contacten uit voort gevloeid. Mensen wandelen/fietsen/ HEILOO - Zoals elke derde zon dag van de maand biedt het IVN, de vereniging voor natuur- en milieu-educatie, u ook op 18 februari weer een natuur wandeling aan in het Heilooër Bos. In deze zachtste winter sinds eeu wen zal de gids aandacht besteden aan planten en dieren die van of juist aan de kook zijn geraakt. Menige plant bloeide onbevroren dóór,' terwijl andere brutaler dan ooit hun eerste bloei tonen of voor bereiden. Natuurlijk hebben de mannetjesreigers in de kolonie het al weer druk met het afweren van concurrenten en het lokken van vrouwtjes. Met deze zachte tempe- Huis Nijenburg. HEILOO - Dinsdagmorgen 27 februari organiseert Bibliotheek Heiloo van 10.00 tot 12.00 uur een introductie bijeenkomst. Voor deze bijeenkomst is een ieder welkom, die meer wil weten over de achtergronden van het bibliotheekwerk en over de moge lijkheden, die de bibliotheek van vandaag biedt. Het programma bestaat uit een blik achter de scher men (onder andere een uitleg over de wijze waarop de collectie wordt samengesteld), een rondleiding door de bibüotheek, een instructie winkelen samen, gaan dagjes uit of beoefenen bijvoorbeeld een geza menlijke hobby. Wanneer u een oproep aan de andere gasten wilt doen omdat u bijvoorbeeld iemand zoekt om eens naar het theater te gaan is dit ook mogelijk. De Gezelschapsbank is een initiatief van de Stichting Ouderenwerk Heiloo en bestaat nu bijna vier jaar. Op andere donderdagen is er van 10.30 tot 11.30 uur een inloopuur voor vragen of inschrijvingen bij de Gezelschaps bank. Het is ook mogelijk om via een anonieme advertentie tekst nieuwe mensen te leren kennen. U kunt telefonisch contact opnemen (072- 5331297) en vragen naar coördina tor Monique van Ling. Kijkt u eens op de website www. ouderenwerkheiloonl ratuur zitten sommige 'oranjesna- vels' nu al op hun eieren. De route zal voornamelijk voeren langs de Franse en Engelse parkaanleg rond het Huis Nijenburg, waarbij ruime aandacht zal worden gegeven aan de geschiedenis van het landgoed en de families Egmond van den Nijenburg en Van Foreest. Zoals gebruikelijk begint de wandeling om 10.00 uur bij de Kattenberg aan de Kennemerstraatweg. Al naar het weer op dat moment doet men er goed aan warme en/of waterdichte kleding en schoeisel aan te trekken. Van volwassenen wordt een bijdrage van 1,50 verwacht; voor kinderen is dat 1,- (graag gepast!). Voor nadere inlichtingen kunt u bellen: 072-5325110. Foto: Paul ten Have van het gebruik van de geautomati seerde catalogus en de inname- en uitleenapparatuur en een korte eer ste kennismaking met internet en naslagbestanden. De groep deelne mers aan deze introductiebyeen- komsten wordt bewust klein gehou den (tien tot 12 personen) zodat er volop gelegenheid is voor het stel len van vragen over de apparatuur, de collectie et cetera. Het bezoeken van de introductiebijeenkomst is gratis. Opgave vóór 23 februari, tel. 072-5330670, e-maü (bibliotheek@bibliotheekheiloonl) of bij de klantenservice in de Bibüotheek Heüoo. HEILOO - De eigenaar van een groene personenauto van het merk Toyota type Avensis kwam woensdagochtend 7 februari tot de ontdekking dat beide kente kenplaten met het kenteken XLRR13 van zijn auto gestolen waren. De diefstal werd tussen 6 en 7 februari gepleegd terwijl de auto stond geparkeerd op de De Kuüenaar. REGIO - Op dinsdag 6 februari omstreeks 16.30 uur hield een getuige een 15-jarige jongen uit Heüoo aan nadat deze graffiti had gespoten op de gevel van een leegstaande woning aan de Blekerslaan in Alkmaar. De getui ge had de jongen by zijn werk zaamheden, getrapt en had de politie gebeld. De jongen, die de verf nog aan zijn vingers had zit ten, werd aangehouden en voor verhoor meegenomen naar het poütiebureau. Na het verhoor is hij aan zijn ouders overgedragen. HEILOO - Op dinsdagmiddag 6 februari omstreeks 17.20 uur wer den twee 13-jarige jongens uit Heüoo en Egmond aan den Hoef aangehouden op De Hoghe Weijdt in Heüoo omdat zij kort daarvoor een priülenbak in brand hadden gestoken. Een poütieagente, na haar dienst op weg naar huis, zag de jongens bij de priülenbak bezig en sprak hen op hun gedrag aan. De jongens ziülen via een HALT- afdoening worden aangepakt. HEILOO - By de poütie is een melding binnengekomen Van een inwoner van Heüoo die opgeücht werd door een man die zich voor deed als een servicemonteur van het stofzuigermerk Kirby. De man belde voor een serviceafspraak. Toen hy de stofzuiger nakeek ble ken er aüerlei onderdelen versle ten, te zijn. Dit terwijl het appa raat goed werkte. Ook bestelde het slachtoffer flessen shampoo. Deze zouden worden nagezonden. Toen de flessen maar niet werden geleverd, belde het slachtoffer met het kantoor van Kirby. Hier bleek dat er geen bestelling was binnengekomen en dat er ook geen servicebeurt was verricht door hun monteurs. De poütie waarschuwt mensen met een Kirby om alert te zijn op deze valse servicemonteur. Mocht u worden gebeld voor onderhoud, belt u dan eerst het Kirby om de afspraak te controleren. HEILOO - Op vrijdag 23 februari houdt Bibüotheek Heüoo een ver koop van afgeschreven materialen in de expositieruimte van de bibü otheek van 15.00 tot 20.30 uur. Romans en informatieve boeken (jeugd en volwassenen), grote let ter boeken, tijdschriften, cd's en dergelijke worden verkocht. Tijdens deze verkoop worden de gevonden voorwerpen van het afgelopen jaar, die nog niet zijn afgehaald, nog eenmaal getoond. In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 100 euro ex. BTW. Voor aanmelding: De Hoefsmid 5,1851PZ f Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Foto: Mario Sacksioni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 5