Laatste Bosloop Belangrijke weken Limmen 1 Grote baarsviswedstrijd Dojo 't Loo judoka's in de prijzen sport 2i SPORTNIEUWS UIT DE REGIO sportverenigingen m WWW. Nieuwe sponsor Meervogels Fy Valentijntoernooi Vennewater groot succes 0Uinmaij»r rakdekfer Akt-rslooi virmaijet jandekker ^kdekk- I Versloot linmati HARDLOPEN CASTRICUM - Ook de laatste Rabobank-bosloop van het sei zoen op 25 februari belooft spannend te worden. De atleten die de uitdaging aangaan kun nen kiezen uit verschillende afstanden. Voor de dames staat de KNAU- wedstrijd over 7,7 kilometer op het programma. De heren lopen nog eens drie kilometer langer. Geen onderdeel van de KNAU-wedstrijd, maar niet minder spectaculair zijn de tien Engelse mijlen (16,1 kilome ter), de langste afstand op deze wedstrijddag. En natuurlijk zijn er ook cross lopen voor de jeugd. De starts voor de jeugd (2,3 en 4,0 kilometer) vin den plaats om 10.15 uur. De 4000 meter vormt bovendien de afstand voor de finale van de Kennemer Cross Cup voor junioren. Een half uur later, om 10.45 uur, starten de dames en heren atleten voor de 7,7 de 10,7 of de 16,1 kilo meter. De eerste twee van deze afstanden vormen eveneens de fina les van de Kennemer Cross Cup. Kortom, op 25 februari wordt dui delijk welke atleten het Kennemer- ereschavot voor het seizoen 2006- 2007 mogen bestijgen! Parcours op website Het parcours is grotendeels beschut en deels verhard, deels onverhard. Dat vraagt om een spe cifieke voorbereiding - atleten die zich willen prepareren op de slin gerende bospaadjes en de afwisse lende ondergronden kunnen op de website van AV Castricum terecht voor de verschillende routekaar ten: www.avcastricum.nl. Daar kunnen deelnemers zich tot en met vrijdag 23 februari tot 24.00 uur online voorinschrijven. Atleten starten en finishen voor alle afstanden op Sportpark De Duinloper aan de Zeeweg in Castricum. Deelnemers kunnen parkeren op het terrein van cam ping Bakkurn aan de Zeeweg in Castricum. Daar is voldoende plaats. Vanaf het atletiekterrein staat met borden duidelijk aange geven waar dat is. VOETBAL LIMMEN - Het vlaggeschip van de voetbalvereniging Limmen speelde afgelopen zondag op sportpark Dampegheest een oefenwedstrijd tegen Kolping Boys 1. De laatste is de fiere koploper is in de vierde klasse A. Zonder een aantal vaste krachten wist Limmen een verdienstelijk gelijkspel te behalen: 0-0. Nadat afgelopen zon dag een drie-tal inhaalwedstrijden in de poule van Limmen zijn gespeeld, hebben alle ploegen dit seizoen nog een zes-tal competitie wedstrijden af te werken. Limmen bezet momenteel een vierde plaats met dertig wedstrijdpunten uit de 16 gespeelde duels wat een achter stand van zeven punten betekent op koploper FC Purmerend, die op zondag 4 maart naar Dampehgeest komt. De doelstelling van de ploeg uit het bollendorp is het spelen van nacompetitie om in aanmerking te komen voor promotie naar de derde klasse van de KNVB. Limmen moest daar afgelopen seizoen gedwongen afscheid van nemen. In de aanloop naar de topper op 4 maart, speelt Limmen 1 zondag, 25 februari, zijn 17e competitiewed strijd in Purmerend tegen Wherevogels 1. Deze ploeg behaal de afgelopen zondag in de strijd om degradatie, een belangrijke 0-3 overwinning in Driehuis tegen Waterloo. De aanvang van deze belangrijke wedstrijd in Purmerend op het sportcomplex van Wherevogels aan de Westerweg is 14.30 uur. HENGELSPORT AKERSLOOT - Zondag 11 maart houden HSV de Sander te Akersloot en HSV 't Baarsje uit Oostgraftdijk een grote vrije baarsviswedstrijd welke mee telt voor de baarsvisser van het jaar 2007. In totaal zijn er 13 grote vrije wed strijden, waarvan de beste acht geviste wedstrijden tellen. Tevens kan men met drie deelnemers een korps vormen. De dames vissen met een moyenne dat wil zeggen gemiddelde man (vrouw) word geteld en dan ver menigvuldigd, zodat de dames ook hoog kunnen eindigen. Voor alle deel nemers is er een prijs. Het inschrijf geld is 5,- per persoon. Voor korp sen 6,- per korps. Er word gevist in de Balkenhaven te Edam, waar veel baars te vangen is. Opgeven voor 7 maart, tel.0251-313510 tussen 17.00 en 20.00 uur. Melden op 11 maart in het Dorpshuis, Hoogedijk 27, Katwoude tel. 0299-651046, zaal open om 07.30 uur. Uitreiking num mers om 8.00 uur. Start vissen om 08.30 uur. Thijs Lesterhuis (die uiteindelijk niet in de prijzen viel) gaat voor een armklem. Eigen foto JUDO HEILOO - Afgelopen weekend werden voor de elfde maal de 'Open Schiedamse Judokam- pioenschappen' georganiseerd. Zo'n 950 judoka's van 87 sport scholen uit Nederland hadden zich ingeschreven voor dit ster ke toernooi. Dojo 't Loo werd vertegenwoor digd door twaalf judoka's, 's Ochtend wist Jim Baltus een fraaie eerste plaats te behalen. Hetzelfde presteerde Gaby de By door in de finale haar clubgenoot Maaike Stevenson te verslaan. Jasmijn Lesterhuis en Maaike Stevénson bezetten beiden een mooie tweede plaats. Karen Stevenson en Jasper Henselmans waren goed in vorm en werden ongeslagen kampioen. Hetzelfde wist Tim Kuipers te doen door vijf partijen op rij te winnen met zeer goed judo. Dave Baltus en Sacha Bos behaalde een prima derde plaats. Beide wonnen maar liefst zeven van de acht partijen. Corina Henselmans werd fraai derde bij de dames tot -52 kilo. Tegelijkertijd namen de 'gele ban ders' deel aan een toernooi bij Randers de Geus in Broek op Langedijk. 's Ochtends waren er mooi eerste plaatsen voor Julien Keijser en Tico Keijser. Tweede plaatsen waren er voor Joshua Nunes Cardozo en Maryse Keijser en derde plaatsen waren er voor Lieke Kampstra, Tien Hoogland en Nick Kampstra. In de middag ploeg werd ook heel goed gejudood. Daar legde Jet Duinmeijer beslag op een eerste prijs. Tweede plaatsen waren er voor Bruno van Beek en Wietske Duinmeijer. Tot slot was er een derde plaats voor Marnix de Vries. Zo is de prijzenkast van Dojo 't Loo afgelopen weekend weer aardig wat gevulder geraakt. AKERSLOOT - Op 17 februari heeft Meervogels F7 de nieuwe shirts van hun sponsor officieel in gebruik genomen. Helaas hebben de shirts tot nog toe niet veel geluk gebracht, maar het geeft de jeugd een grote stimulans om in de mooie shirts goede resulaten te gaan halen. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 20