contact Project Paulusschool over Zandzoom 15 HE1LOO Ontheffing kamperen GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Woonomgeving Openingstijden Raad en Raadscommissies UIT K I JKPOST 7 MAART 2007 Op 28 februari heeft u in de Uitkijkpost kunnen lezen dat de leerlingen van groep 7 van de Paulusschool in Heiloo hebben meegedacht over de inrichting van de nieuwbouwprojecten Zandzoom en Zuiderloo. Zij hebben op 21 februari jl. hun ideeën aan de wethouders Jacob Ouderkerken (ruimtelijke ordening) en Rob Opdam (volkshuisvesting) gepresenteerd. Voor de presentatie van hun ideeën hebben de leerlingen een maquette, verkoopbrochures en een verslag van het project gemaakt. De maquette is op 23 februari in Motel Heiloo neergezet tijdens de feestelijke ingebruikname van de website over het project Wonen in het Groen www.woneninhetgroen.info Hierbij waren diverse vertegenwoordigers van de provincie Noord-Holland en de gemeentes Castricum en Heiloo aanwezig. Alle aanwezigen tijdens deze bijeenkomst waren erg enthousiast over de goede ideeën en het vele werk dat de leerlingen van de Paulusschool in de voorstellen hebben gestoken. Vanaf vandaag is het werk van de leerlingen ook te zien in de centrale hal van het gemeentehuis. Afgegeven gebruiksvergunningen Het college van Burgemeester en Wethouders heeft op basis van artikel 6.1.1. van de gemeentelijke Bouwverordening een gebruiks vergunning afgegeven voor: - Buitenschoolse Opvang Bommelsstein, Mariënstein 180 - Kinderdagverblijf Villa Lilla, Breedelaan 6 Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw M. Groot van Brandweer Heiloo, telefoonnummer 072 535 68 51 Gemeentehuis Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 OPENINGSTIJDEN ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE (AFVAL) Rosendaal 2 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 68 68 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 16.00 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Commissie Maatschappelijke Zaken Maandag 12 maart a.s. vergadert de com missie Maatschappelijke Zaken in de raad zaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor iedereen toegankelijk. Op de agenda staan onder meer de volgende punten: - Inspreekrecht - Presentatie buitensportaccommoda- tiebeleid; de presentatie wordt gehouden door de heer R.J.C. Komduur van Drijver en Partners - Vaststellen van de Verordening Wet Inburgering 2007 en instemmen met de kadernotitie Wet Inburgering gemeente Heiloo - Instemmen met de financiering van energiebesp§rende maatregelen zwembad Het Baafje - Vaststellen van de aangepaste gemeenschappelijke regeling GGD Hollands Noorden en instemmen met de aangepaste gemeentelijke bijdrage voor 2007 - Ontwikkeling 4-jarenplan WMO - Informatie-uitwisseling raadscommjs- sieleden Commissie Bestuurlijke Zaken Dinsdag 13 maart a.s. vergadert de commissie Maatschappelijke Zaken in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor ieder een toegankelijk. Op de agenda staan onder meer de volgende punten: - Inspreekrecht - Digitale dienstverlening - de Andere Overheid - Burgerjaarverslag gemeente Heiloo 2006 - Informatie-uitwisseling raadscommis sieleden Commissie Openbare Ruimte Woensdag 14 maart a.s. vergadert de commissie Openbare Ruimte in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor ieder een toegankelijk. Op de agenda staan onder meer de volgende punten: - Inspreekrecht - Mededelingen van de voorzitter - Presentatie Wet Algemene Bepalingen Omgevingsrecht (WABO - Plan van aanpak Economisch Beleid gemeente Heiloo - Eenmalige financiële ondersteuning voor de restauratie van de histori sche parkaanleg op Nijenburg - Informatie-uitwisseling raadscommissieleden Monumentencommissie Op woensdag 14 maart a.s. vergadert de Heilooër Monumentencommissie. De vergadering is openbaar en begint om 15.00 uur in de B&W-kamer van het gemeentehuis. Agenda 1. Opening 2. Mededelingen en ingekomen stukken 3. Notulen 10 januari 2007 4. Bouwplannen: -Curtiuslaan 19: formele beoordeling artikel 12 - Begraafplaatsmuur Hogeweg: formele beoordeling artikel 12 - Inrichting plein Willibrordkerk: formele beoordeling artikel 12 - Schetsplan inrichtingsplan Oosterzijpolder (Natuurmonumenten) - Restauratieplan parkaanleg Nijenburg, formele beoordeling artikel 11 MW 5. Archeologie, actuele ontwikkelingen 6. Open Monumentendag 7. Rondvraag Welstandscommissie Op maandag 12 maart a.s. vergadert de Welstandscommissie. De vergade ring begint om 14.00 uur in kamer 008 van het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De behandeling van bouwplannen is openbaar. Op verzoek van belangheb benden kan de vergadering om per soonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Belangstellenden en belanghebbenden kunnen de vergadering van de wel standscommissie bijwonen op de publieke tribune. Belangstellenden en belanghebbenden hebben geen spreekrecht, met uitzondering van een planindiener en/of ontwerper. Deze kan op afspraak een toelichting geven tij dens de vergadering waarin het plan wordt behandeld. Voorts zijn de goed gekeurde notulen van de behandeling van bouwaanvragen openbaar. Voorlopige agenda 1. Opening en mededelingen. 2. Notulen vergadering d.d. 26 februari.2007. 3. Ingekomen stukken. 4. Ingekomen bouwplannen: - Baetenburg 20, vergroten woning; - De Spanring 2, bouwen van een woonhuis; - Het Zevenhuizen 52, vergroten bijeenkomstgebouw; -Wilgenlaan 9, plaatsen van twee dakkapellen. 5. Algemene zaken met betrekking tot de welstand. 6. Rondvraag en sluiting. De definitieve agenda, inclusief de ingeplande afspraken en de volgorde van de behandeling, en de daarop betrekking hebbende bouwplannen lig gen, voor zover deze niet om persoon lijke of andere gewichtige redenen niet openbaar zijn, op maandag 12 maart a.s. tussen 08.00 en 12.30 uur ter inzage bij de Publieksbalie Bouwen en Wonen. Meer informatie Voor meer informatie kunt contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer (072) 535 66 66. Burgemeester en wethouders van Heiloo verlenen ontheffing aan de Nederlandse Caravan Club voor het plaatsen van maximaal 40 caravans op het evenemententerrein Noorderneg aan De Omloop 2006 voor 80 deelnemers. De ontheffing is verleend vanaf vrijdag 9 tot en met zondag 11 maart a.s. Meer informatie. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G.J.N.A. Tervoort van de afdeling Bestuursondersteuning, telefoonnummer (072) 535 66 68. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 15