Samen lopen is leuk Salsa Dansschool Happy Time start workshops Clinic tennisvereniging Het Vennewater De Double Stars gaan weer naar buiten Meervogels'60 verliest wedstrijd van kampioen SPORT mêêêêkêêêê 27 INGEZONDEN MEDEDELING KORTOM Amak wandelt doordeweek Wintercompetitie HSV Kennemerland UITKIJKPOST 7 MAART 2007 EGMOND - Begin met bewegen op een van de 110 locaties in het land. Dat kan met Start to Run, ondersteund door de Atletiek Unie. De Start to Run-trainingen vinden plaats in twee series per jaar. Op zes ochtenden in maart en april en op zes ochtenden in september en oktober. Elke training duurt 09.30 tot 11.00 uur en bestaat uit een stukje theorie en minimaal een uur praktijk et warmng-up, afwisselend loopprogramma en cooling- down. Plus een schema voor een doordeweekse training. De trainer biedt steeds nieuwe loopoefeningen aan, zodat elke training anders is en u spe lenderwijs toch behoorlijk wat meters aflegt. In het theoriegedeelte komen tips voor verantwoordt bewegen, blessurepreventie, voeding, goede schoenen en kleding aan de orde. Les zes is een afsluitende test loop. Op zaterdag 17 maart vindt de eerste training plaats. Inschrijven kunt u via www.starttorun.nl kosten hiervoor zijn 30,-. Locatie: Sporthuis Visser in Egmond aan zee. Tevens wordt er dit jaar gestart met het geven van Nordic Walking-trainingen. Ook deze vinden plaats op zaterdag 17 maart. Inschrijven via www.starttonordicwalk.nl kosten hier voor zijn 45,-. Locatie: Sporthuis Visser in Egmond aan zee. HEILOO/REGIO - Erkende Salsa Dansschool Happy Time start nieuwe cursussen en workshops. U kunt een keuze maken uit het uitgebreide les- aanbod in Heiloo bij Danscentrum Ranzijn en in Castricum bij Danscentrum Griffioen. Als u van plan bent om de koude winter om te willen zetten in een tropische sfeer, neem dan de uitdaging aan en maak kennis met Salsadansen, Merengue, Bachata, Lamba, Zouk, Lady styling en Reggeaton. Deze Salsadansschool kan bogen op de professionele leiding van Henry Menes, die tien jaar ervaring heeft en kent vele pluspunten. Enerzijds een heel ontspannen sfeer en op een eenvoudige manier, anderzijds doelge richt. Op zondagmiddag 11 ,18 en 25 maart zijn de salsalessen gratis bij Danscentrum Ranzijn aan de Schuine Hondsbosschelaan 45 in Heiloo. De zaal is vanaf 13.30 uur tot 17.00 uur open en de workshop begint om 14.00 uur. De proeflessen zijn voor beginners en ook andere niveaus: semi-gevorderden en gevorderden. Zondag 25 maart is een speciale workshopcombinatie van salsa, zouk, reggeaton en lady styling. Op de open dagen kunt u zich aanmelden voor de nieuwe lessen die starten op maandagavond 2 april, dinsdagavond 3 en donderdagavond 5 april. Een lesblok duurt 12 weken en kost 90,- per persoon. Op zaterdag 24 en 31 maart starten by danscentrum Griffioen de proeflessen om 20.15 uur. Zondag 1 april is de start om 19.15 uur. De nieuwe cursus begint vrijdag avond 6 april voor beginners semi-gevorderden en gevorderden. Adres: Dorpstraat 72, tel. 0251-672192 of kijk op www.danscentrumluutgriffi- oen.nl. Voor informatie kunt u bellen naar Henry menes, tel. 06- 26768424/023-5313215 of bezoek de website: www.salsahappytime.nl, e-mail: h.menesl@chello.nl. HEILOO - Zondag 11 maart is een belangrijke dag voor de kinderen van tennisvereniging Het Vennewater. Op deze dag kunnen zij kennis maken met de nieuwe trainers Hüseyin Diktas en Peter Bruin. Alle jeugd leden worden uitgenodigd om naar deze clinic te komen en zij worden om 12.00 uur verwacht op het gezellige tennispark van Het Vennewater. Vooraf opgeven is niet nodig. Je moet echter wel lid zijn van de vereniging of lid willen worden. Op deze middag willen de trainers graag kennisma ken met de jeugd en hun ouders. Daarnaast is het voor de kinderen leuk om te kunnen laten zien wat zij op tennisgebied al geleerd hebben. Echter het 'plezier op de baan' zal deze middag het belangrijkst zijn. Dus.jeugdleden van Het Vennewater,zet 11 maart in je agenda en vergeet je racket (en drinken) niet! Softbal Aspiranten Double Stars 2006. Eigen foto SOFTBAL HEILOO - Komend weekend 10 en 11 maart gaan de honkbal lers en softbalsters van Double Stars Heiloo voor het eerst sinds half oktober van het vori ge jaar weer naar buiten. Natuurlijk niet om met de vogeltjes mee te fluiten, maar om hun eerste oefenwedstrijd te spelen als voorbereiding op het nieuwe seizoen, dat half april in competitie verband gaat beginnen. De afgelopen twee maanden is in diverse zalen in en rond Heiloo vrij intensief op de vele technieken getraind. Er is vooral aan het slaan en het pitchen gewerkt onder meer aan de hand van Sandra Gouverneur, speelster van het Nederlands softbalteam. Men is de zaaltjes ondertussen echter zat en iedereen -wil nu snel de geur van gras en gravel weer ruiken. Hoge verwachtingen zijn er komend jaar rond het eerste honkbalteam, waar een vijftal oud spelers teruggeko men is om de bestaande selectie te versterken. Na een aantal jaren net geen kampioen te zijn geworden, zou het Jn 2007 moeten gebeuren, die promotie van de derde naar de tweede klasse. Voor het eerste dames softbal team zal het waar schijnlijk weer vechten tegen degradatie uit de vierde klasse wor den, maar dat zien ze met vertrou wen tegemoet nu er bij hen ook een tweetal oud speelsters zijn terugge komen. De vlaggenschepen by de jeugd, honkbal junioren-1 en de softbal aspiranten, gaan komend seizoen op eerste klasse niveau spe len en zullen het daar behoorlijk zwaar krijgen. Niet alleen sterkere tegenstanders, maar ook langer durende wedstrijden en verder rei zen worden hun deel. Naast de vier genoemde teams gaan er nog 14 ploegen van Double Stars Heiloo in nieuwe jaar aan de competitie mee doen. De meeste van die teams spe len komend weekend ook hun eer ste oefenwedstrijden. Alleen de recreatie heren en dames softbal teams, die doordeweeks in de HANDBAL HEILOO - Afgelopen zondag namen de dames van Handbal vereniging Meervogels'60 het op tegen de nummer 1 van de competitie Vechtzoom. Vechtzoom had aan een gelijk spel genoeg om kampioen te wor den. In een wedstrijd die driekwart van de tijd gelijk op ging was het uiteindelijk Vechtzoom die ver diend won en het kampioenschap naar zich toe trok. De druk lag bij Vechtzoom waardoor Meervogels'60 redelijk ontspannen aan de wedstrijd kon beginnen. De gehele eerste helft was het een gelijk opgaande strijd waarin de dames uit Akersloot via snelle tegenaanvallen het de dames van Vechtzoom lastiger maakte dan van tevoren verwacht. De rust stand was 8-8. De tweede helft ging nog even gelijk op tot het moment waarop Maijolein Zoon geblesseerd raakte. Helaas bleef het niet daarbij, maar raakte nog eens twee speelsters geblesseerd. Meervogels'60 kwam hierdoor niet meer in haar ritme en daar maakte Vechtzoom gretig gebruik van. Ondanks de geleverde strijd was de overwinning van 19-14 en daar mee dus ook het kampioenschap verdiend voor Vechtzoom. In de strijd om de tweede plaats (en dus promotie naar de regio klasse) zullen de dames uit Akersloot nog minimaal drie pun ten moeten halen uit twee wedstrij den. De dames hebben uw steun daarbij hard nodig aankomende zondag tegen Aalsmeer 2. Deze wedstrijd begint om 13.00 uur in sporthal De Lelie. De doelpunten werden gescoord door: Gitta Lute (3), Jeanette Kerssens (3), Bo Schouten (3), Marjolein Zoon (2), Sylvia Langeveld (1), Dorien van Baar (1) en Yvonne Meijer (1). avond spelen, starten pas eind maart aan hun eerste wedstrijd van dit jaar. Bij een aantal beginnende jeugdteams kan Double Stars nog goed wat extra jongens en zeker veel extra meisjes goed gebruiken. Kom het eens een tijdje zonder ver plichtingen proberen. Voor inlich tingen kun je terecht bij Gert-Paul van der Horst, tel. 072-5337614 of horsl663@planet.nl. Ook kun je natuurlijk even kijken op de websi te ww.doublestars.nl voor allerlei informatie. AKERSLOOT - Donderdag 15 maart is er weer een doordeweek se wandeling. Deze wordt georga niseerd door de wandelafdeling van de loopgroep Amak. Vertrek om 09.30 uur vanaf Het Kruispunt Mozartlaan/ hoek Raadhuisweg. Voor inlichtingen: Tinie Leyen, tel. 0251-315137 of Cock Snyder, tel. 0251-313956. REGIO - De zevende wedstrijd werd gevist in de Voorzaan te Zaandam,. By het uitzetten van het parcours zag men de vis al springen. Het was de dag van de Nico's bleek by de weging, Nico Schouws wist zowel de wedstrijd als zijn vak te winnen en Nico Out won zijn vak. Bij de weging bleek dat Theo Breedijk met zijn tweede plaats onbereikbaar was voor de overige titelkandidaten. Theo Breedyk mag zich winterkampi oen 2007 noemen. Teun Kanon werd tweede en Sjaak derde in de wintercompetitie. De volgende wedstrijd is de eerste wedstrijd van.de openingscompetitie op zondag 11 maart. Uitslag zevende wedstrijd Wintercompetitie HSV Kennemerland. Vak A: 1Nico Schouws 11 stuks 8.850 gram, 2. Teun Kanon 12 stuks 6.025 gram en 3. Bert Jansen 11 stuks 2.525 gram. Vak B: 1. Nico Out 10 stuks 8.825 gram, 2. Theo Breedyk 11 stuks 3.500 gram en 3. Sjaak Veldt 7 stuks 3.050 gram.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 27