Geslaagde verwendag bij Golf Countryclub Heiloo Openbare basisschool de Springschans op de kaart gezet H E I L O O 3 FIETSBEURS Excursie Joods naar Amsterdam POLITIEBERICHTEN Inbraak in woningen Parkeercontrole Vernieling personenauto's KORTOM Vincent Bijlo te gast Afgestudeerd WINKELHOF't L00 9 en 10 aart a.s. UITKIJKPOST 7 MAART 2007 HEILOO - Woensdag 18 april organiseert de Culturele Commissie Trefpunt een excursie naar Joods Amsterdam met om 14.00 uur een rondleiding door het onlangs ver nieuwde en uitgebreide Joods Historisch Museum. Na deze rond leiding is er van 15.00 tot 15.30 uur een rondleiding door de Joods- Portugese Synagoge. Hierna wordt het bezoek afgesloten met een wandeling door Joods Amsterdam, beginnend bij de Hollandse Schouwburg Deze wandeling duurt van 15.30 tot 16.30 uur. Het vertrek uit Heiloo is om 13.00 uur met de trein naar Amsterdam. Als u eerder naar Amsterdam gaat, wordt u om 13.50 uur bij de ingang van het Joods Hiestorisch Museum ver wacht. De trein- en entree-kosten zijn voor eigen rekening een bij drage van 2,50 is voor in te huren gidsen. Uiterlijk voor 15 maart aanmelden bij het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, Heiloo, tel. 072-5331297. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evene menten die in het weekend plaatsvinden. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,45 (excl. BTW). Bij adverteren op contract basis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Informatie Advertenties Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 Zij is aanwezig: Maandag 14.00 t/m 16.00 uur Vrijdag 11.00 t/m 13.00 uur of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.00 t/m 17.00 uur dinsdag 08.00 t/m 13.00 uur donderdag 11.00 t/m 12.30 uur vrijdag 08.001 m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Op vrijdag is het kantoor van de Uitkijkpost vanaf 14.30 uur gesloten, maar de redactie is wel telefonisch of per e-mail te bereiken. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.001 m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl ineternet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Het klapstuk van de dag was de modeshow door Kèk Women, met vrouwelijke, stoere en stijlvolle mode van exclusieve merken. Foto; Machteid Wiegmans HEILOO - Op een regenachtige dag vond bij de Golf Countryclub aan de Lagelaan, een Ladies Fair plaats. Zo'n 120 bezoeksters werden dinsdag 27 februari gastvrij onthaald op koffie met gebak en een heer lijke lunch. Een aantal jonge ondernemers presenteerden zich in de sfeervolle brasserie en de middag werd besloten met een aansprekende modes how van KèK Women. De firma Buck Design had daar voor met stellages en uitgekiende verlichting een spectaculaire cat walk gecreëerd, compleet met rode loper. Maar voordat het zover was konden de bezoeksters Voor de kra men langs'. Capelli, een moderne kapsalon die gespecialiseerd is in trendy kapsels die makkelijk zelf te stylen zijn was deze dag voor bezoeksters beschikbaar voor per soonlijke haaradviezen. Die werden zeker gewaardeerd: ,,Ik kreeg te horen dat het wel wat extravaganter zou mogen. Maryse wil mijn haar wat opknippen en iets met blonde plukjes"doen. Dus ik denk wel dat het er van gaat komen", aldus bezoekster Magda Bakker, waarna ze er en passant aan toevoegt dat ze de zonnebril-presentatie met mer ken als Dolce Gabbana, Calvin Klein en Donna Karan 'helemaal geweldig' vond. Hoe reageerde het pubhek op alle verwennerij? „Prima gevarieerd aanbod! Vooral de stands met mas sage en make up mogen de volgen de keer nog wel uitbreiden" volgens een enthousiaste Chris van Doorne uit Egmond aan Zee. Een bruikbare tip, gezien het feit dat de mede werksters van Spa Instituut Maido de hele dag waren volgeboekt voor hun manicure, visagie en massage. Ook de aanwezige Body Studio Alkmaar had een prominente plaats op deze minibeurs. Leontien Schipper, samen met Suzan Heijmans eigenares van deze studio voor 'figuurcorrectie, beweging en ontspanning' vertelt enthousiast: „We zijn laagdrempelig, betaalbaar en hebben apparatuur die de door bloeding stimuleert waardoor cellu litis afneemt, infraroodcabines om af te vallen en infraroodtunnels voor ontspanning en ontgifting." Chris van Doorne's vriendin Ada van Oversteeg vertelde dat beiden sinds kort golfles hebben; „We zijn nog geen üd van de vereniging, maar met zulke leuke evenementen kan dat eigenlijk niet uitblijven." Ada had die middag een 'putter' uit geprobeerd, één van de vele clubs die waren meegenomen door Matthew Smith van American Golf Store. De Ladies Eair was een feestelijke dag waarop veel te zien en te genie ten was. Het damesblad 'Red' ver strekte gratis exemplaren van de glossy, Jacqueline de Boer van Golftravel kon geïnteresseerde bezoeksters advies geven over de bestemmingen uit hun nieuwe zomerbrochure en Oil Vinegar het vijf soorten tapenade proeven. Het klapstuk was de modeshow door Kèk Women, met vrouwelijke, stoere en stijlvohe mode van exclu sieve merken als Avoca Anthology, Anne Fontaine, One Step en Save the Queen. De vijf modehen, voor zien van Capehi-kapsels, make-up van Maido en zonnebrillen van Carrière Optiek, showden de nieu we kledingcollectie, aangevuld met hippe riemen, sieraden, shawls en laarzen. Duidelijk werd dat hchte tinten en wit opnieuw een grote rol zullen spelen in het straatbeeld van de komende zomer en Kèk Women geeft daar een vrolijke invulling aan. Bij Golf- Countryclub Heiloo (GCH) kunnen sinds juni 2004 de bijna vijfhonderd leden terecht op de negen-holes baan in Heiloo. Greenfee spelers kunnen gedurende de week starttijden reserveren, 's avonds en zaterdag is alleen inloop mogehjk. Zondag is de baan uitsluitend toegankelijk voor leden. Het club huis is natuurlijk altijd voor ieder een toegankelijk. Voor de leden worden veel wedstrijden, maar ook andere activiteiten georganiseerd. De Ladies Fair was wel een zeer geslaagd voorbeeld van die laatste categorie, een smaakmaker voor het nieuwe seizoen. Gaat het een jaarhjks terugkerend evenement worden? „Nou, we kunnen wel overwegen om het nog eens een keertje te doen", antwoordt de organisatrice Marian Heyboer bescheiden. Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces HEILOO - De verouderde openbare basisschool de Springschans aan de Breedelaan zal in de loop van 2007 gesloopt worden. Hiervoor in de plaats komt een prachtige, duurzame nieuwe brede-school. De naschoolse opvang van Villa Lilla heeft in de nieuwe school een eigen ruimte. Daarmee wordt de meest energieslurpende basisschool van Heiloo veranderd in de meest duurzame en energiezuinige! De gemeente Heüoo heeft het conve nant duurzaam bouwen onderte kend en onderschrijft hiermee deze keuze. Het klimaat verandert. Overal op de wereld krijgen we steeds meer te maken met de nade lige gevolgen hiervan. Zoals onge bruikelijke droogtes, hittegolven, extreme regenval, overstromingen en meer kans op krachtige orkanen. Dit leidt ook tot meer armoede, meer ziekte en meer problemen met vruchtbare grond. Hoe kunnen we de risico's beperken? Waar ligt de oplossing van het klimaatprobleem? Niet daar ergens ver weg, maar hier. Bij ons allemaal. Wij kunnen zelf iets doen. In Heiloo gaat OBS de Springschans daar dus wat aan doen.Kijk voor meer informatie en deelname aan de klimaatactie op de site www.hier.nu. De Springschans in Heiloo is al op de kaart gezet! Wie volgt? HEILOÓ- Op donderdagavond 1 maart ontdekten de bewoners van twee woningen aan de Nicolaas Beetsweg dat er was ingebroken. In beide gevallen werd aan de achterzijde van de woning een raam vermeld. Vanuit beide woningen werden geld en bankpassen weggenomen. De inbraken hebben vermoedelijk plaats gevonden tussen 19.30 en 21.00 uur. Gezien het tijdstip, de plaats en de wijze van inbreken is het niet ondenkbeeldig dat deze zijn gepleegd door dezelfde dader (s). HEILOO - Op woensdag 28 febru ari werd gecontroleerd in het par- keerzonegebied van het winkel- centurm 't Loo. Op de Raadhuis- weg werden twee bekeuringen uitgeschreven in verband met het niet tonen van de parkeerschijf. Op de Willibrordusweg werden drie bekeuringen uitgeschreven. HEILOO - Tussen donderdag avond 1 en vrijdagmiddag 2 maart werd een personenauto vernield die op het Slimpad stond geparkeerd. De achterruit van de Peugeot type 806 werd met een brok steen stukgegooid. In de nacht vrijdag op zaterdag 2-3 maart werd een van de buiten spiegels vernield van een Mazda type 6 die op de Westerweg stond geparkeerd. HEILOO - In het kader van de Boekenweek is op maandag 12 maart om 20.00 uur Vincent Bijlo te gast in Bibliotheek Heiloo. Thema van de Boekenweek 2007 is 'Lof der zotheid; Scherts, satire en ironie': op het lijf geschreven van Vincent Bijlo. Toegangskaarten zijn voor 5,- (niet-bibliotheekleden: 7,50) verkrijgbaar bij de klanten service van Bibliotheek Heiloo. Reserveren kan ook: tel. via 072-5330670 en e-mail: bibliotheek@bibhotheekheiloo.nl HEILOO - Annelies Mantje is afgestudeerd als arts aan de UVA te Amsterdam en heeft op 23 februari haar bul op het AMC in ontvangst mogen nemen. Zij is oud-leerling van de Vondelschool te Heiloo en van het Jac P Thijsse College te Castricum. Voordat zij aan haar studie geneeskunde begon heeft ze eerst nog een jaar gestudeerd aan de Technische Universiteit in Delft. Tijdens haar studie geneeskunde heeft ze haar propedeuse bouwkunde gehaald. ADVERTENTIE

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 3